Jump to content
php.lv forumi

Piedāvājos


Liquor

Recommended Posts

Pēdējos 4 gadus nēesmu strādājis ar Latvijas uzņēmumiem.

Tā kā, man ir atbrīvojušies sloti varu atvērties uz papildus projektiem, esmu optimistiski noskaņots - piedāvājiet, ja man būs interese, varam sadarboties. Es nekur nesteidzos, droši rakstiet arī pēc nedēļas vai divām. 

 

Sazinies caur pm vai e-pastu liquor at zime kodols.com .

Desmit gadu pieredze programmēšanā, 6 gadu pieredze sistēmu administrēšanā.

Pamatā esmu full stack web programmētājs (php), papildus spēju darboties ar python, java, go, linux bashi un tūļi.

Rakstu gan jquery gan standarta javaskriptu, rakstu es6 un lietoju google closure compiler lai nodrošinātu js validāti pār vecākām versijām.

Lai arī man ir pieredze darbam ar less, dodu priekšroku sass.

Ikdienā darbojos ar MySQL, NoSQL, ir diezgan liela pieredze gan ar Oracle gan ar Postgres.

Pārzinu lielāko daļu cms/fw sistēmu, ikdienā darbojos ar laravel, symphony, kohana, xenForo un paša izstrādātiem frameworkiem.

Ir liela pieredze darbam ar bankas kartēm, pēdējos 4 gadus darbojoties tieši finanšu sektorā.

Ir ļoti liela pieredze darboties mākonī - Amazon AWS, Google Cloud.

Papildus piezīmes: ikdienā lietoju zsh, darbojos ar nginx, rakstu php libus un piedalos opensource koda uzlabošanā.

 

Piedāvājumus kuri saistīti ar stulbiem wordpress saitiem lūdzu netraucēt.

Piedāvājumus kuri saistīti ar custom vajadzībām, laipni lūgti sazināties.

 

Edit: Precizēju pāris lietas:

- Esmu juridiska persona

- Mana pozīcija - PHP Systems Architect

Edited by Liquor
Link to comment
Share on other sites

Pārsvarā esmu remote darbiniesk jo ceļoju pa pasauli.

Oktobrī plānoju ierasties Latvijā uz 3 mēnešiem, labprāt sadarbotos ar vietējiem kamēr esmu mājās, nākamā gada vidū plānoju ierasties Latvijā uz aptuveni gadu, tātad ir iespēja atjaunot kontaktus Latvijā.

Apzinos ka Latvijas uzņēmumi nespēj maksāt normālas programmētāju summas, attiecīgi kā jau minēju esmu optimistiski noskaņots, ja kādam ir vēlme sadarboties, var piedāvāt savu summu un ja man būs interese projektā ir diezgan liela iespēja ka būšu noskaņots sadarboties.

Šo piedāvāju principiāli lai aizpildītu brīvo laiku.

Sadarbojos ar anglijas un amerikas finanšu un telekomunikāciju uzņēmumiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2 hours ago, aaxc said:

Jautājums: vai ūdensgalva ir domāta Rīga vai Ogre? Nopietns jautājums - neesmu tādu terminu dzirdējis pirms tam.

Par ūdensgalvu tiek saukta Rīga, jo lielākajā daļā valstu nav novērojama situācija, ka tik liels procents no visiem valsts iedzīvotājiem dzīvo saspiesti galvaspilsētā. Parasti iedzīvotāji ir izvietoti vienmērīgāk arī pa citām pilsētām un laukiem.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, briedis said:

smieklīgi maza tā mūsu galvaspilsēta, ja salīdzina, kā citur eiropā....

Runa nav par iedzīvotāju absolūto skaitu galvaspilsētā, bet relatīvo salīdzinot ar pārējo valsti. Mums 30% iedzīvotāju ir galvaspilsētā un līdzīgi ir tikai Igaunijā. Visur citur pārsvarā iet runa pat 1-10% iedzīvotāju galvaspilsētā.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 10/11/2017 at 5:32 PM, codehighriga said:

@mixix man liekas interesanti un reizē arī dīvaini, ka jūs strādājat Ogrē. Vai tas nepadara jūsu uzņēmumu nepievilcīgu kandidātiem no Rīgas? Kur jūsu darbinieki pārsvarā dzīvo?

Mēs esam tādi dīvaiņi/izlēcēji, kas grib pierādīt, ka nav visam jānotiek tikai Rīgā. (lai arī pats esmu dzimis/audzis Rīgā)

Kolēģi iedalās divās daļās no Rīgas un no Rajona :D. T.i. no Ogres rajona un apkārtes (Ogre, Ikšķile, Salaspils, Lielvārde, utt.). Un sadalījums ir apmēram 50-50.

Tiem, kas ir no Rajona, mūsu izgājiens ir īpaši pievilcīgs, jo līdz šim vienīgais variants ir bijis the one and only Riga un ar sakostiem zobiem jādodas korķu gājienā no rīta uz Rīgu.

Tiem, kas ir no Rīgas, ir dažādi motivatori. 30+, kas jau veido ģimeni, vēlas pārvākties uz Ogri, kad to ir iepazinuši. (Suburban life);

Tad pārējiem, kas ir no Rīgas, ceļā sanāk pavadīt vienlīdz daudz, tā kā tas nav īsti faktors. Vai nu ar vilcienu atbrauc savās 30-40m vai ar auto, (pret spalvu un bez-satiskmes), tikpat minūtēs.

On 17/11/2017 at 2:52 PM, codehighriga said:

Runa nav par iedzīvotāju absolūto skaitu galvaspilsētā, bet relatīvo salīdzinot ar pārējo valsti. Mums 30% iedzīvotāju ir galvaspilsētā un līdzīgi ir tikai Igaunijā. Visur citur pārsvarā iet runa pat 1-10% iedzīvotāju galvaspilsētā.

Tieši tā. Rīgā ir 9x vairāk (+/- atkarībā kā skaita) iedzīvotjāju nekā 2. lielākajā pilsētā!

Salīdzini to ar:

  • Vāciju: 2x
  • Franciju: 2.5x
  • Spāniju: 2x
  • Zviedriju: 3x
  • Lietuvu: 1.4x
  • Igauniju: 4x
  • Poliju: 2.5x
  • Dāniju: 4.5x
  • utt, utt.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...