Jump to content
php.lv forumi

Docker's ir čerņa, vai man līkas rokas?


Wuu

Recommended Posts

Vai man vienam liekas vai docker:

Dokumentācija ir nepilnīga. Officiālie  konteiner ne suda nestrāda bez tantes googles iejaukšanās. Ne Postgres, ne redis, ne redis replika man nestrādāja out-of box. Nācas pašam visu pielabot...

Un officiāli, palaišanas komandas ir paredzētas palaga garumā. Networkings, my ass..

Vai man vienam liekas, ka lietojamība ir stipri šķidra?

 

Link to comment
Share on other sites

Pats personīgi neesmu Dockeri izmantojis, bet tepat forumā vairāki programmētāji ar nenoliedzami labiem skilliem un labu reputāciju ir aprakstījuši, ka izmanto Docker un kādus tāskus un kā tas atvieglo. Vari mēģināt atrast. Tāpēc domājam, ka tās rokas nav līdz galam taisnas.

Lai vai kā - man palicis iespaids, ka pa lielam visas virtualizācijas ir pain in ass un es neticu ka Docker ir daudz labāk. Tāpat visiem kaut kas jākonfigurē, jāmeklē, dependencies, utt. Vienkārši izskatās, ka tu neesi spējis tam pain-in-ass momentam pagaidām izurbties cauri.

Edited by codehighriga
Link to comment
Share on other sites

Vagrantu izmantoju, bet nepatika jauda. It īpaši uz failu apmaiņu. Cik saproto IO ir lēns, ja uztāda hostētu direktoriju.Docker, uz Linux'a strāda ar mazākām sāpēm. Diemžēl ar Windows 7 ir trieka. Kas pilnība sagrauj to ideju, uztaisi konteiner un palaid jebkur ar vienādu rezultātu.

Par līkrocību, nav kur rokas iztaisnot. Pat nopirku Docker kursu Udemu.com. Laikam būs nepieciešams laiks un pacietība.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wuu, kas tieši nepatika? Failapmaiņa, manuprāt, visnesāpīgākā. Vagrant failā norādi kur būs projekta direktorija un strādāt var no paša hosta. Sinhronizējas, manuprāt, momentā.

Par win gan neko nezinu, bet kādas Tev ir prasības pret sistēmu, uz kuras strādā? Kapēc ne kautkas no linux saimes? Ilgtermiņā, personīgi protams, daudz ērtāk, intuitīvāk.

Par to "vienādo rezultātu", nu galvenais jau, vienādi php moduļi un versijas, versijas.  Bet gan...  var jau arī šādi: 

a2dismod php7.1 
a2enmod php5.6        
service apache2 restart  

utt.

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Wuu said:

Diemžēl ar Windows 7 ir trieka. Kas pilnība sagrauj to ideju, uztaisi konteiner un palaid jebkur ar vienādu rezultātu.

Windows un Docker ir īpašs gadījums. Savu lielāko pastāvēšanas laiku Docker nebija paredzēts windows un to nemaz nesupportēja. Manuprāt tā bija vēl pusgadu atpakaļ, neesmu īpaši sekojis līdzi. Ja tagad ir iznākusi windows versija, tad tas ir kaut kas stipri svaigs/zaļš/alfa/beta, un ir sagaidāms, ka būs problēmas. Ja developē windā, tad laikam Vagrant joprojām labākais variants.

Link to comment
Share on other sites

Docker windowsī ir /mēsls/, jo 

1. variants laist ar HyperV, bet tad atkrīt iespējas laist papildus VirtualBox'i, ja tāds ir (manā gadījumā ir)

2. Docker Toolbox, kas ir tas pats Virtual Box'is + Dockers kas startējas vēlvienā abstrakcijā (linux sistēmā)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...