Jump to content
php.lv forumi

hosts lapas izveidei. ieteikumi?


santiims

Recommended Posts

Esmu iesācēja web lietās, tāpēc vēršos pie zinātājiem! :)

 

Ir doma izveidot mājaslapu, kas kalpotu kā portfolio un reizē arī neliels blogs. 

Kādus host servisus ieteiktu, salīdzinot ņemot vērā arī izmaksas.

Kādus parametrus būtu jāņem vērā skatoties host servisus?

Auditoriju ganjau nebūs vien latvieši, tas tā, ja tas ko maina. Tāpat doma veidot caur wordpress un pēctam piepirkt tā saucamo theme.

 

Gaidīšu atbildes un ieteikumus/ izskaidrojumus.

 

Paldies!

Jauku vakaru vēlot,

Santiims

Link to comment
Share on other sites

Es pat ieteiktu paņemt kkādu lēto, vietējo latviešu hostingu sākumā, kuram ir FTP un visādi paneļi, lai izveidotu db utt. Pirmkārt lētāk, jo DigitalOcean sākās no 5 eur mēnesī, un tur pašam viss jāuzstāda caur konsoli. 

Ja gribās cīnīties, tad kā jau minēts, DO ir labs variants.

Link to comment
Share on other sites

esmu totāla iesācēja, tāpēc neko nezināšu par visiem terminiem. tas, ko es saprotu ir tas, ka man vajag savu adresi ar .com vai jebko citu beigās, wordpress un esmu noskatijusi tēmu mājaslapai. pirmā daļa laikam ir sarežģītāka kā likās. :) 

 

kādas atsauksmes par ovh? kaut kur skatijos, ka tāds esot un nav arī dārgs, bet vik labs un ko piedāvā? 

Link to comment
Share on other sites

Neskaties uz virtuāliem serveriem, jo vairumā gadījumu, pašai viss būs jākonfigurē.

Pirmais, kas nāk prātā: http://www.nano.lv/

Vari aizrakstīt viņu tehniskajam atbalstam, noteikti palīdzēs arī com domēnu pieslēgt. Tas, iespējams, būs jāpērk atsevišķi. Kaut vai šeit: namecheap.com

Link to comment
Share on other sites

augšminētais kantoris ļauj izvēlēties domēna vārdu, piereģistrēs to un būs gatavs to hostēt

lapas valodai liela nozīme gan nav, pieņemu, ka arī neLatvijas auditorijai Latvijas hostingi būs pietiekami ātri. Latvijas hostingi ir mazāk automatizēti un iesācējam vieglāk pārvaldāmi. visa šajā ir pietiekami daudz nianšu (kas, kā, uz kā vārda reģistrēs domēnu, maksās ikgadējo maksu u.t.t.)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...