Jump to content
php.lv forumi

wordpress translate plugins - i guess


Viesturs Oš

Recommended Posts

Hello,

 

paziņa pavaicāja palabot viņa mājaslapu - gatavu tēmu, ar blokiem utt. Kas tur gan varētu būt grūts, tā šķita.

izveidojis iepriekš viņu ir students, cik sapratu. Have no idea, kas tur ir darīts. Pašam ir vispārējas zināšanas html, css un javascriptā, bet cept jaunu lapu viņam nevēlos.

 

http://prnt.sc/eltts6 - nav čotka - mainu uz ko vēlies, menu līnijā nekādas izmaiņas, nesaprotu īsti kāpēc, IESPĒJAMS tas saistīts ar tiem ntajiem translate pluginiem... ? ar lapas pārtūlkošanu? Any ideas? Bugs?

http://prnt.sc/elttdg - viss čotka - namainu MB SPORTS TEAM panelī uz jebko - refreshojoties mainās.

 

Būšu nereali pateicīgs par padomu - JA pareizi esmu sapratis - to, ko google saka - kaut kads wmpl translatora bags, kinda. Jaunākas versijās esot izlabots, bet japērk šīs versijas.

 

Par wordpress un to addoniem man reali nulle bilde, gandrīz, dodu priekšorku start from scratch.

 

Have a nice day!

 

 

es reāli to figņu nesaprotu - teikšu atklāti - overraidot īsti negribu + izpētīt to tēmu un, ka salikti visi bari arī negribu - vnk paņēmu izdzēsu viņu ārā, un pievienoju jaunu sadaļu MENU + katru valodas lapu atsevišķi labot - vienīgo risinājumu redzu uz doto brīdi.

Edited by Viesturs Oš
Link to comment
Share on other sites

Lai arī kā, daudzvalodība wordpresam nav tas natīvais jājamzirdziņš ;(

Būtu vismaz pluginus, kuri atbild par valodām nosaucis, kas tur sainstalēti, savādāk jāzīlē, bet par laimi, šis tas pasaka priekšā ;) 

Ceru, ka lietots ir kaut kas, nevis no WPML saimes (katra posta valodas versija atsevišķā posta objektā) un citiem man nezināmiem risinājumiem, bet kāds, no qTranslate pluginu saimes. Ja nav, uzliec qTranslateX, konfigurācija salīdzinoši vienkrārša. 

qTranslateX Tev palīdzēs ar postu, navigācijas, widgetu tulkošanu.

Priekš statiskiem stringiem = Loco Translate.

 

Kas attiecas uz pašu jautājumu, īsti nevar neko saprast, no tava "pa soļiem izklāstītā debug" :)

Atceries, normāli esot, ka navigācijā, posta title  no tā tā paša objekta tilte, ja navigācijā nav pārakstīts uz ko citu, neakarīgi, vai menu izdalīts katrai valodai savs (WPML tips), vai vienā postā visas valodas (qTranslateX) 

P.S Updeito tos pluginus, ko vari. Pēc wpscana, lapa pacaura.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...