Jump to content
php.lv forumi

LV drosiba


Guest mand4rins

Recommended Posts

32 minutes ago, nice1 said:

sauc devu pie atbildības par šādu

es domāju, ka ir. pieņmu Ziemeļkorejā un varbūt Irānā, katru programmistu, kas kodā ielaidis kļūdu, nešauj ar prettanku granātmetēju un izbaro suņiem

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

5 hours ago, aaxc said:

To var interpretēt dažādi, piemēram:

Tas pēdējais un var būt pievienots tikai pēdējam vai nevis visam.

Respektīvi sods ir trīs gadījumos:

  1. Ja esi uzlauzis;
  2. Ja esi pieslēdzies bez atļaujas ar zināmu paroli;
  3. Ja esi pieslēdzies ar atlauju, bet nodarījis sistēmai kaitējumu;

Ja nu varbūt kaut kas ir mainījies pēdējā gada laika, tad savādāk un apsveicami, bet pirms kāda laika pirmie divi gadījumi attiecās  tikai uz valsts informācijas sistēmām ( https://www.visr.eps.gov.lv/ ) .. 

Ne-valstiskajām (privāt/juridisku personu) IS kamēr nav pierādāms materiālais kaitējums neviens virsū tavam pieteikumam/incidentam īpaši neskatās / labākajā gadījumā CERT atsūta īsu e-pastu ar rekomendācijām tālākai individuālai darbībai .

Pēc pieredzes ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest mand4rins

Hmmm vnk tas vel butu sikums,ja ta papeta lv lielos uznemumus,tur ir,bet gruti tikt klat tas laika jautajums!

Bet par criminal,es domaju,ja es kautko uzlauzu,tad kadel mani jasoda? es neesu nekur neko publiski nevienam neko devis,iznemot d*.lv,jo uzskatu tas butu stulbi,publiskot visu db vai rdp...etc

 

Par sodiem,zinu...ja bet kadel,ja es labu velot adminam pazinoju par caurumu,nu tad vinam vajadzetu sedet cietuma ne man :)

Link to comment
Share on other sites

Guest mand4rins
3 hours ago, briedis said:

mandčetrīn, ir tāda lieta, kā likums.

Ka tur viens teica,nekas labaks par demokratiju nav vel izdomats...etc tas ta,bet es tak nevienam launu nevelu :) man tads hobijs :) Bet,es ticu ,ka seit ir kads kuram ari piedur ne tikai prog bet wuln meklet,es nedomajumazos saitus lielus serverus...etc,lai vai ka es ceru ka jus saprotat manu domu gajienu!!!  :)

Edited by mand4rins
Link to comment
Share on other sites

Guest mand4rins

cd root/Sn1per/

cd sniper/

sniper  -u delfi.lv   web

go

tas ta,bet ja ta padoma,loti daudz caurumi ir LV ,un ja ari jums roze,bet tas cits stasts ,katra zina es tev so to pajautaju,ceru ,ka sapratisi :)

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mand4rins said:

tas ta,bet ja ta padoma,loti daudz caurumi ir LV 

Par to šaubu nav - reizē uzjautrina un nedaudz skumdina (proti, ka par to izsakās cilvēks, kam par konkrēto sfēru (IT) nav nekādas sajēgas) nemaz neņemot vērā līdzšinējo bēdīgo pieredzi (kaut vai vid epopeju)) šādi apgalvojumi ( http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/673345-caksa_e_veseliba_par_datu_drosibu_nav_nekadu_bazu_tacu_aktivak_jastrada_ar_merka_grupam )

.. bet tas nav īsti arī tas, ko es jautāju ..

Link to comment
Share on other sites

Es ierosinu padzīt no foruma visus lietotājus, kas raksta tik bezsakarīgi, kā mand4rins. Atvilcies no kaut kāda geimeru portāla, iedomājies no sevis nez kādu white hakeri un drošības ekspertu, bet nespēj pat vienu teikumu bez kļūdām uzrakstīt. Kāpēc ar šo indivīdu vispār tiek uzturēta diskusija?

Un kas tas par "cd root/Sn1per/" sūdu? Ai, laikam jau nav vērts nemaz prasīt. (Kaut gan nešaubos, ka diženajam white hackerim būtu padomā kāda "zinu bet neteikšu" stila atbilde).

Edited by codehighriga
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest mand4rins

Aka ieleja saprot par ko es runaju,un ja tev nepatik,ka es raxtu bez  ī ā un ta,tas mani neinterese,es jau jautajju,lai mani delete,bet,laikm vinituse ar  EK,ko man darit...
Un kas tas par "cd root/Sn1per/" sūdu? Ai, laikam jau nav vērts nemaz prasīt. (Kaut gan nešaubos, ka diženajam white hackerim būtu padomā kāda "zinu bet neteikšu" stila atbilde).ja man java izslegta un ta,bet ja to nesaproti tad ,zel,macies,es ari 10 gadus atpakal biju mulkis,neteiksu ,ka tagad esuloti liels pro un ta,bet sis tas ir aizkeries :) es nevienu neapbizoju,un pat netaisos :) es smekeju zali iedzeru mileju meitenes,man viss ok,nevajag filozofet,par to ko tu vispar nesaproti :D iluminati lol

Link to comment
Share on other sites

Guest mand4rins

Sitadus.  Brr ka mani,laikam vajag sutiit.  Arstetiesss....     Da ne,es jus saprotu,un cienu,kas mani saprot...

Edited by mand4rins
Dzerums
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...