Jump to content
php.lv forumi

Ir freelance darbs. Mid level


Nils Graustiņš

Recommended Posts

Sakarā ar došanos 8x5 darbā meklēju mantinieku privātpraksei.

 

Ir kaudzīte simple lapas. Tai skaitā vecas Joomlas no kurām būtu jāmigrē.

Pāris snaudošu projektu, kurus var iekurbulēt, ja par maz šķiet darāmā.

Ir viens aktīvs projekts, kas ir CMS tipa. Šajā projektā ir jāturpina sadarbība ar pasūtītāju. kopumā komplicēts backends, kuram šogad ir jāpiekabina Front veikals. Visai sarežģīta biznesa loģika. Koda kodols mans cms, kas ir paplašināms. Daudz dažādu ajax requestu uz JQ. Quieri rakstīti vairums pa taisno. Kods vidējas kvalitātes, nav php objektu. Ir user f-jas, kuras realizē biznesa prasības. 

Klients tika lutināts ar EUR11/hr likmi un čīkstēdams šo summu arī maksāja. Netika prasīta samaksa par debugu utml.

Ir pāris simple lapas, kuras veidotas uz tā paša FW, un kurām šad tad roka būtu jāpieliek.

Domāju, ka piedāvājums ir vēlams middle starterim, kurš  pamatos zin PHP, JS, css, mysql, grib attīstīties, bet vēl nav uzkalpojies līdz 2k/mon.

Ir projekti, par kuriem es maksāju pats. Bonusā varu piemest hostinga iespējas hostēt savus projektus uz Cpanel.

Obligātas prasības: vēlme mācīties un risināt problēmas pašam. Varu nodot daudz no savas pieredzes, stāstīt, skaidrot pamatā pa tālr.

Nils. 26875995

 

 

Link to comment
Share on other sites

Diezgan nepievilcīga situācija - ļoti zema likme (freelance pašam par sevi jāmaksā, pašam jāmācās, utt), kādam līst samudžinātos projektos - why? Why? WHY?

 

Pats vispār reāli tici tam, ka kāds jaunietis tagad atnāks un pilnā nopietnībā turpinās tavus snauduļojošus projektus? Tur darāmā ir tik pat un vēl vairāk, cik, veicot pareizas izvēles, ir līdz kaut kam šādam: https://twitter.com/taylorotwell/status/754473140323966977

 

Why iesācējam apgūt kaut kādus vecus kodus?

 

Bezjēdzīgi... Domāju, ka vari pat nesapņot.

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu ko lai saka. Ja nevienam nevajag, tad nevajag. Paliek jautājums, kā rodas meistari, kuri pelna daudz. Savulaik esmu pārņēmis buksējošus un svešus projektus. Tas man ir devis pieredzi. Man vienkārši sirds ir par mīkstu, lai  klientu izmestu uz ielas. Ar ko iesaki sākt jauniešiem? Kāda būtu vēlamā pirmā pieredze?

Link to comment
Share on other sites

Šodien vienkārši cilvēki saprot, ka darot darbu, ir jāpelna un jāpelna ir darot darbu. Nevis jānodarbojas ar gadiem ilgu priekšspēli - visu laiku mācīties un pierādīt sevi un tad, kad beidzot saņem drosmi, tad atklāt, ka viss jau sen ir atdzisis.

 

Šodien jaunie tāpat arī apgūst visu, tikai par to saņem algu. Iespējams, lielāku, nekā tu tagad ar visu savu pieredzi.

 

Un tie tavi klienti tevi pašu izmetīs kā kaķēnu uz ielas, kad viņiem pieklauvēs labāks piedāvājums. Vienīgais, kādēļ viņi ar tevi sadarbojas, ir tas, ka visur citur viņiem prasa pavisam citas summas (ja ne 10x, tad vismaz 5x lielākas).

 

Augstākminētie secinājumi ir pārbaudīti praksē.

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...