Jump to content
php.lv forumi

phpstorm - i3 vai i5 procesors?


nesija

Recommended Posts

Nu tāds variants ir legit, jo man mājās arī ir Asus laptops ar external klavieri un normālu ekrānu :) Bet nu, ja grib uzspēlēt kaut ko, tad tāpat jābuildo normāls kompis, ja negrib izlikt štuku par laptopu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jā, visi dara tā kā jurgenz aprakstīja. Pa lielam visiem ir max 2 monitori external vai 1 liels widescreen.

Visi tā nedara. Man ir stacionārais ar 1 ekrānu (24" 1920x1200) un man ar to pilnībā pietiek.

Esmu nedaudz pastrādājis ar 2 monitoriem, taču neko revolucionāru nesajutu. Bet es neesmu baigais multi-taskeris, droši vien tāpēc. Es parasti cenšos strādāt maksimāli maz logos.

 

Bet es redzu jēgu jurgenz setupā. Tiesa, grūti pašam sevi iedomāties tādu izmantojam, ja vien laptopam nav tiešām labas iekšas un ērta klaviatūra (jo laptops tomēr ir domāts izmantošanai arī bez visiem tiem peripherals).

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no nepieciešamības. Man ir i7 Lenovo Ideapad lai var klientiem atrādīt veikto. Ofisā es viņam pat nepieskaros, jo uzreiz pieslēdzu klāt docking-station ad diviem 2k monitoriem, klavas, peles un austiņām. Idejiski, man portatīvais kalpo kā trešais monitors epasta un skype lasīšanai.

 

Mums ofisā ir tikai divi stacionārie un tie paši maki.

Link to comment
Share on other sites

Nu kāpēc uzreiz tā? Ja cilvēks strādā 20 logos vienlaicīgi, tad es varu saprast, priekš kam vajadzīgi 3+ monitori (cita lieta, kā tik daudzām lietām var uzturēt uzmanību, bet tas nav par tēmu). Bet ja 4 logi, vnk katrs pa pilnu monitoru, nu tad jā...

 

Ko tev tik mazs ekrāns?

Link to comment
Share on other sites

Briedi, tapēc es paņemu lenovo (šitādu pašu, tikai bez ultra hd un hibrīd hdd). Spēlītes arī var iegriezt (pēdējo reiz skatījos, šitais modelis gandrīz visu esošo pavelk, moš ne uz super settingiem, bet pa lielam visu);

 

Darbā man ir arī lenovo, bet no šīs sērijas, arī piemests normāls monitors un klaviatūra, pie kā strādāju un blakus uz tā mazā ekrāna stāv e-pasts un skype (fūr buzines <<< NAV HISTORY ČATAM!!! )

Link to comment
Share on other sites

Briedi, tapēc es paņemu lenovo (šitādu pašu, tikai bez ultra hd un hibrīd hdd). Spēlītes arī var iegriezt (pēdējo reiz skatījos, šitais modelis gandrīz visu esošo pavelk, moš ne uz super settingiem, bet pa lielam visu);

Tur jau tā lieta, 1k+ negribās izdot par portatīvo.

 

 

jurchiks, nav vērts, Tu un es viņus nesapratīsim. Tas vienkārši ir citāds cilvēku tips. Viņiem tiešām tie 2 un 3 monitori palīdz. Man šobrīd vispār ir 2004. gada 19'' 1280x1024 lcd un tas speciāli.

 

Nav nekas daudz jādara, lai vajadzētu 2 monitorus. Kodēšanai principā svarīgākais ir vertikālais augstums. Uz laptopa vispār sanāk, ka ekrānā ielien viena funcija ar phpdoc :) 1080p bik par īsu, darbā 1200px vertikāle, un ir jau labāk. VIens ekrāns kodam, otrs pārlūkam. Ja debugo, tad debugeri arī smuki uzliec uz atseviškā moņa, tā lai smuki redz stack trace, mainīgos scope, utt, var ērti inspectot elementus utt.

 

Nu nevar šādā ekrānā neko normāli izdarīt.. https://ziedlejas.lv/screenshots/img.2016.07.08.m0Uy05.png

Knapi 15 koda rindas redz un pāris mainīgos. Stack trace'am vispaŗ nepietiek vietas...

 

+ slēgāšanās starp logiem ir papildus slodze, lai noturētu koncentrēšanos...

 

Labi, bet par šo nav ko diskutēt...

Link to comment
Share on other sites

Nu kāpēc uzreiz tā? Ja cilvēks strādā 20 logos vienlaicīgi, tad es varu saprast, priekš kam vajadzīgi 3+ monitori (cita lieta, kā tik daudzām lietām var uzturēt uzmanību, bet tas nav par tēmu). Bet ja 4 logi, vnk katrs pa pilnu monitoru, nu tad jā...

 

Ko tev tik mazs ekrāns?

Labs priekš manis - labas krāsas, ergonomiska izšķirtspēja (bilde lielāka), LCD tehnoloģija kaut kā vieglāk acīm. To atšķirību var just, ja mēra nogurumu pa dienām un nedēļām. Un tik mazs nav, pietiek vieta tieši vienai lietai, uz kuru fokusēties.

 

Daudzos logos vienlaicīgi nespēj strādāt neviens. Cilvēki vienkārši izliekas, lai izskatītos kruti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...