Jump to content
php.lv forumi

Meklējam PHP backend programmētāju


jada

Recommended Posts

Es visā savā darba dzīvē neesmu saņēmis nevienu adekvātu piedāvajumu no tā, ko es varētu nosaukt par paziņu loku. Es vispār neesmu drošs, vai gribētu. Tā rodas korupcija, you know :D

 

Normāls Linkedin, Stackoverflow un Github profils ir pamatā viss, kas nepieciešams + minimālas pašreprezentācijas spējas. Ja ārpus LV, labas angļu valodas zināšanas + spēja komunicēt ar cilvēkiem adekvātā līmenī (nē, Tu nedrīksti lekt virsū intervētājam bļaujot "paldies, paldies, ka pasauci, paldies" *bučiņa*).

 

Man piedāvājumi birst pastkastē burtiski katru nedēļu. Un ja Tu domā, ka no kaut kādiem sētas kantoriem, tad te ir tikai pēdējā gada laikā interesantākie - Adidas, Facebook (jau otro reizi vispār), AirBNB, Skyscanner, ARM, Microsoft (LOL), pa valstīm dalot pamatā Nīderlande, UK, Īrija, Igaunija (!!!), Francija, ASV, Kanāda, kaudze no Latīņamerikas (nez kādu iemeslu dēļ esmu populār Kostarikā :D), Singapūra, Jaunzēlande, gan remote, gan on-site piedāvajumi. 

 

Piemēram, Igaunijā tagad start-up scene ir vienkārši whoa, normālus devus ar uguni meklē, gan remote, gan on-site. Atliek vien nosūtīt meiliņu vai divus tech recruitment kantoriem. Un darbojas tas tāpēc, ka recruitment kantori ir ieinteresēti noalgot labus profiņus par iespējams lielāku algu - viņu procenti ir atkarīgi no retention rate un darba algas.

 

A Tu te, php.lv čakarējies... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PHP ļauj ērti un ātri veidot aplikācijas tiem, kam aplikācijas veidot nevajadzētu.

Laravel ļauj ērti un ātri veidot PHP aplikācijas, tiem, kam PHP aplikācijas veidot nevajadzētu...

 

:P

 

Citā topikā tu nesen uzskaitīji daudz labu lietu par Symphony. Vai arī tas bija domāts relatīvi pret Laravel, un, absolūti skatoties, arī Symphony sūkā?

Link to comment
Share on other sites

Oi, kruts uzbrauciens. Nedēļas laikā labu darbu neatradīsi, ja vien baigi neveicas.

 

Un kurš nu kuru par vāvuli būtu nosaucis... Pot calling the kettle black.

Nepiekritīšu.. Labu darbu neatrod.. Labs darbs atrod tevi..

Link to comment
Share on other sites

Citā topikā tu nesen uzskaitīji daudz labu lietu par Symphony. Vai arī tas bija domāts relatīvi pret Laravel, un, absolūti skatoties, arī Symphony sūkā?

Symfony nav dāvana, ir daži diezgan kaitinoši momenti arī tam. Absolūti skatoties Symfony pilnīgi noteikti nesūkā, bet vieta kur tiekties vēl joprojām ir. Tas gan man domāt visam un visā.

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Symfony nav dāvana, ir daži diezgan kaitinoši momenti arī tam. Absolūti skatoties Symfony pilnīgi noteikti nesūkā, bet vieta kur tiekties vēl joprojām ir. Tas gan man domāt visam un visā.

 

Vaitad tieši tāpēc no Symphony netika atvasinās Laravel? Idejiski.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...