Jump to content
php.lv forumi

Meklējam PHP backend programmētāju


jada

Recommended Posts

šis kantoris - http://www.rtkompanija.lv/lv/vakances/- man reiz piedāvāja 400eur. Teica ka lai saņemtu vairāk ir jābūt "ļoti labām zināšanām", turklāt "mums ir kandidāts ar DAUDZ labākām prasmēm nekā jums kurš ir gatavs tūlīt sākt par šādu naudu, tāpēc iesakām jums pieņemt izvēli tūlīt"

Tā mājaslapa, taisni no ~ 2009. gada. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oi, kruts uzbrauciens. Nedēļas laikā labu darbu neatradīsi, ja vien baigi neveicas.

Ar veiksmi te nav nekāda sakara. Labiem developeriem darbu pakaļ met. Vienā dienā strāda vienā kantorī, otrā, jau citā. Protams, ja skaņas no Tevis vairāk kā labuma, tad ir tā pagrūtāk, jā. 

Link to comment
Share on other sites

Kā tieši tas ir arguments pret to, ko es teicu? Es nezinu, kas ir tā no universa atdalītā realitāte, kurā Tu dzīvo, bet, pirmkārt, Tava definīcija vārdam "labs" iespējams smagi atšķiras no kāda cita definīcijas. Otrkārt, labu piedāvājumu netrūkst. Un, pat ja statistiski 99% no piedāvājumiem ko pakaļ met var klasificēt kā garbage (nevar), realitātē pietiek kaut vai ar to 1%.

 

So, recap - labiem developeriem vienmēr pieejami labi darbi. Ja Tev nav pieejami labi darbi, tad, nu Tu jau saproti, kur ir problēma. Ja nesaproti - vēl jo vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...