Jump to content
php.lv forumi

Meklēju darbu par backend programmētāju


jurchiks

Recommended Posts

Ir ~4.5 gadu darba pieredze ar dažāda lieluma un sarežģītības projektiem (vizītkaršu lapas, e-veikali, dokumentu uzskaites sistēmas, kredītu sistēmas, utt), gan frontend, gan backend, bet pēdējā laikā esmu sapratis, ka mūsdienu frontend pasaule nav priekš manis.

Meklēju darbu pilnībā vai lielākoties no mājām (dzīvoju Rīgas centrā), pastāvīgā darbā, pie viena vai dažiem lielākiem projektiem. Zinu, ka tas ir iespējams, jo 3 darbos, kopumā vairāk par 2 gadiem, esmu tā strādājis.

 

Prasu 1200€/neto (bet ja piedāvā vairāk, neatteikšos).

 

Sīkāka info privāti.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

https://www.draugiem.lv/work/

 

Mapons pilns ar vakancēm. Ļoti laba vieta kur strādāt!

 

P.S. Tagad tikai izlasīju, ka gribas sēdēt mājās. my bad. Ja nu izdomā izskustēties no mājas krēsla, tad iesaku apsvērt domu uzrakstīt tur.

Viņš jau reiz ņaudēja ka tikšana uz to kantori esot čakarīga blablabla. (Cerams nesajaucu ar citu ņaudētāju :) )

Link to comment
Share on other sites

Čakarīga tikšana ir iziešana cauri HR standarta jautājumiem, vai aiziešanu uz interviju kur Tev pajautā pāris normālus jautājumus?

Cik zinu, cilvēki, kas tur nonākuši vēl ir dzīvi, un nav sūdzējušies par to, ka HR nomoca viņus.

Link to comment
Share on other sites

Tu dempingo vai kā? Ar tavu pieredzi jāprasa sākot ar 2k.

Kur tad Latvijā man maksās tādas summas darbā no mājām?

 

Viņš jau reiz ņaudēja ka tikšana uz to kantori esot čakarīga blablabla. (Cerams nesajaucu ar citu ņaudētāju :) )

Es viennozīmīgi negribu vasaras karstajā laikā vairāk par pusstundu svīst sabiedriskajā transportā ceļā uz viņu ofisu (vai jebkuru ofisu).

Link to comment
Share on other sites

Es viennozīmīgi negribu vasaras karstajā laikā vairāk par pusstundu svīst sabiedriskajā transportā ceļā uz viņu ofisu (vai jebkuru ofisu).

Ja kājas par švaku velo, nokārto A/B kategoriju un laid komfortā, nevis mucā ar pārējiem zemniekiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...