Jump to content
php.lv forumi

Meklēju haltūras brīvajā laikā(Front-end, Javascript).


JaRu

Recommended Posts

Sveiki foruma biedri un apmeklētāji.

Jau labu laiku ir radusies vēlme strādāt papildus dienas darbam.

Tomēr es šajā laukā(freelance) esmu pilnīgs gurķis un kā arī projektus pie kā strādāju dienas darbā nedrīkstu diemžēl Jums atrādīt.

Šī iemesla dēļ kā jau iedomājaties atrast haltūru ir tuvu neiespējami.

Griežos pie Jums ar piedāvājumu piepalīdzēt, kādā no jūsu projektiem, ja tas ir nepieciešams. Protams, par simbolisku samaksu(to noteiksiet jūs), jo neko par velti nedara!

Īsumā par mani:

Mani sauc Jānis, jau 2 gadus strādāju kā front-end devs ( galvenokārt Javascripts ) pilna laika darbā.
Ar angļu un latviešu valodu problēmas nav, krievu tikai runasveidā.
Protu plānot savu laiku un izvērtēt prioritātes. Vienmēr esmu gatavs apgūt jaunas tehnoloģijas, ja tas ir nepieciešams.
Protu strādāt ar angular/react/node.js(npm,express,socket.io,babel, grunt, browsefy, webpack utt)/jQuery/vannila javascript/mongo.

Ja ir interese PM un sarunāsim tālākas komunikācijas iespējas.

P.S. būšu arī pateicīgs par kādu padomu, ka tikt pie savas pirmās haltūras un vispārīgām lietām, ko derētu zināt par šo sfēras lauku.

Ar Cieņu,
Jānis

Link to comment
Share on other sites

Piesakies jebkurā freelanceru portālā. Labāk vairākos. 

 

Diezgan bezjēdzīgi. Paskatīšos, kā konkurēsi ar indiešiem, utt.

 

Es mēģinātu aizrakstīt linkedinā kaut kādiem rekruteriem, lai pameklē, moš klientiem ir kādi gabaldarbi utt.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm!
@Wuu Man tur nav ko meklēt.
@Kasspars Paldies par padomu, taču es savu laiku protu plānot un laicīgi pabrīdinātu klientu ja redzētu, kādu potenciālu "blockeri" rezultāta sasniegšanai, ja tas būtu nepieciešams.
@briedis Esmu pārliecināts, ka man prasīs atrādīt savas spējas ar kādu darbu, ko es nespēju izdarīt. Es galvenokārt, ceru ka ir kāds, kurš netiek ar konkrētu projektu galā un es varu piepalīdzēt ar kādu konkrētu funkcionalitāti frontā. Es būtu gatavs to izdarīt par dažām kafijas tasēm, tikai lai es varētu šo projektu pievienot savam Portfolio(kā contributors). Ceru ka mana doma ir saprotama.

Link to comment
Share on other sites

Diezgan bezjēdzīgi. Paskatīšos, kā konkurēsi ar indiešiem, utt.

 

Es mēģinātu aizrakstīt linkedinā kaut kādiem rekruteriem, lai pameklē, moš klientiem ir kādi gabaldarbi utt.

 

Sanāk, kas es konkurēju :) 

Link to comment
Share on other sites

Diezgan bezjēdzīgi. Paskatīšos, kā konkurēsi ar indiešiem, utt.

Laiku atpakaļ oDeskā (tagad upworkā) bez problēmām konkurēju. Ir daudzi pasūtītāji, kas aziātus atšuj, kā sugu, bet interesantāks bija kāda aziāta piedāvājums, jo viņš bija sagrābies kaut kāda zviedra pasūtījumu un reāli pats nespēja izpildīt. Beigās gan viņu atšuvu.

Svarīgi ir sakārtot savu profilu, pašā portālā izpildīt pārbaudes darbus, un dabūt pirmo pasūtījumu, kaut par kapeikām, bet izpildīt to labi.

Link to comment
Share on other sites

kā tajos portālos tiek garantēts, ka tu saņem samaksu? Piemēram ir darbs uz 4-5 dienām, tu izpildi, nosūti klientam. Viņam patīk un viņš kodu sāk lietot savām vajadzībām, bet tev pasaka ka nav kvalitatīvi, kaut kas neiet, neatbilst aprakstam.. naudu nedabūsi. Tā nevar būt?

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk, ka tu kodu viņam tikai parādi (piemēram, remote desktop), tad saņem naudu un aizsūti kodu. Vai varbūt 50% pirms, 50% pēc. Galu galā, ja tu klientam parādi strādājošu kodu un par to saņem samaksu, tad nav loģiski to kodu viņam nesūtīt, tā tu tikai dabūsi negatīvu atsauksmi savā freelance lapas profilā, un turpmāk tu tur klientus nedabūsi.

Gan jau ka advancētākiem klientiem ir kāds, kas validē, ka kods tiešām atbilst prasībām un nav kaudze ar netīriem hakiem.

Link to comment
Share on other sites

kā tajos portālos tiek garantēts, ka tu saņem samaksu? Piemēram ir darbs uz 4-5 dienām, tu izpildi, nosūti klientam. Viņam patīk un viņš kodu sāk lietot savām vajadzībām, bet tev pasaka ka nav kvalitatīvi, kaut kas neiet, neatbilst aprakstam.. naudu nedabūsi. Tā nevar būt?

Vismaz agrāk oDeskā bija tā, ka nav īsti garantijas gabaldarbiem, kur izdari un saņem naudu - par to brīdināja pats oDesk. Tu varēji tikai sliktu atsauksmi ielikt. Savādāk ir ar darbiem, kur maksā par stundām, jo tur reizi 10 minūtēs programma taisa ekrānšāviņu, turklāt nezini, kurā brīdī tas notiek. Tos redz pasūtītājs, un, ja viņš negrib maksāt, tad ir īpaša oDesk procedūra strīdu izskatīšanai un esi +/- aizsargāts. Liekas, pat pasūtītājs nevarēja uzsākt šo darbu, ja viņa oDesk kontā nav pietiekami naudas, kas automātiski tiek noskaitīta, ja pasūtītājs neprotestē. Šī maksa par laiku ir reizi nedēļā, bet naudu savā oDesk kontā par šajā nedēļā padarīto saņemsi aiznākamās nedēļas trešdienā. Līdz Latvijas bankai nonāca piektdien, ja ir automātiskā izmaksa vai pirmdien, ja manuāli dienas otrajā pusē pasūtīji izmaksu.

Link to comment
Share on other sites

freelancer.com apmēram līdzīgi. kad uzsāc kādu darbu tad pasūtītājam novelk to naudu uzreiz un iesaldē platformas pusē.Pasūtītājs tad vainu apstiprina pasūtījumu vai noraida.Viss atkarīgs pa lielam no pasūtītāja. Administrēšanas darbos vissūdīgāk. Bet nu tur var visādi izlīdzēties.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...