Jump to content
php.lv forumi

Kāpēc mūsdienu bērniem vecāki pērk tik daudz mantas?


IAmSpix

Recommended Posts

Nu wtf vienkārši! Piemēram es pazīstu daudzus draugus, kuriem skolā ir ĻOTI sliktas atzīmes, bet viņu vecāki viņiem pērk gaming PC par 800 eiro!! Bet man ir bijušas vislabākās atzīmes visā skolā jau sešus gadus un ir tikai kkāds notebuks par 235 eiro un 5 eiro austiņas ...

Link to comment
Share on other sites

Man nav tēvs. Visu pelna mana mamma. Piemēram, drauga ğimenē ir tēvs, kurš resnu vēderu noēdis, caur pazīšanām ticis augstā amatā...

 

Nū, tad tev pašam jāsāk strādāt un pelnīt. Sāc mācīties kodēt, kad būsu 8. klasē, varēsi jau lielo piķi raut vakaros!

Link to comment
Share on other sites

Jā, pasaule ir ļauna un netaisnīga. Es tev ieteiktu šādu plānu. Iemācies programmēt, apgūsti mākslīgā intelekta programmēšanu, izveido mākslīgo intelektu,kurš klausa tikai tev. Tālāk MI tavā vietā izdomās, kā uztaisīt pirmo robotu. Palīdzi viņam uztaisīt pirmo robotu, kurš tālāk taisīs visus pārējos robotus. Tālāk liec viņam darīt visu, ko vēlies, lai viņš tev uztaisa gan PC par 1'000'000'000$, gan austiņas, kuras pa tiešo pieslēgtas ar neirālo interfeisu tavām smadzenēm. Nu vienu vārdu sakot, varēsi pārņemt visu varu uz Zemes un pats izvēlēties ko likt kuros amatos, vai vispār visus amatus atcelt. Kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Nū, tad tev pašam jāsāk strādāt un pelnīt. Sāc mācīties kodēt, kad būsu 8. klasē, varēsi jau lielo piķi raut vakaros!

Thx! Esmu jau sācis mācīties kodēt (zinu pamatus Javascript un C++)

Link to comment
Share on other sites

Jā, pasaule ir ļauna un netaisnīga. Es tev ieteiktu šādu plānu. Iemācies programmēt, apgūsti mākslīgā intelekta programmēšanu, izveido mākslīgo intelektu,kurš klausa tikai tev. Tālāk MI tavā vietā izdomās, kā uztaisīt pirmo robotu. Palīdzi viņam uztaisīt pirmo robotu, kurš tālāk taisīs visus pārējos robotus. Tālāk liec viņam darīt visu, ko vēlies, lai viņš tev uztaisa gan PC par 1'000'000'000$, gan austiņas, kuras pa tiešo pieslēgtas ar neirālo interfeisu tavām smadzenēm. Nu vienu vārdu sakot, varēsi pārņemt visu varu uz Zemes un pats izvēlēties ko likt kuros amatos, vai vispār visus amatus atcelt. Kaut kā tā.

Mkay nav slikts plāns vajadzētu pamēğināt! :D

Link to comment
Share on other sites

Ir tāds labs teiciens "Nelien cita mākā" :D

Nu jā, es saprotu, bet dažreiz gribās tos "draugus" pasūtīt, kad viņi saka "ko tu dabūji ziemassvētkos? Es dabūju beats austiņas un vēl otro monitoru manam gaminh datoram!!" Es saprastu ja viņi būtu pieauguši un kaut ko sasnieguši dzīvē, bet 12 gadi? Nope.

Link to comment
Share on other sites

Par to kā strādā pasaule nav jāšausminās.

 

Ņem Brieža padomu vērā, un ja tā lieta iepatiksies, tad arī paša kabatā nebūs tukšums, varēsi atļauties PC pa 800, mammu palutināt, un vēl visādus nevajadzīgus štruntus.

Visdrīzāk, kad nonāksi līdz tam, ka varēsi to atļauties, prioritātes un vēlmes jau būs citas.

 

Skaudība ir slikta lieta.

Edited by Kemito
Link to comment
Share on other sites

Da nu, tie sīkie tak lielās ar lietām, kuras viņi paši nav pirkuši. Nobody cares about that shit. Reāli, ja viņiem ir sūdīgas atzīmes skolā un uzvedās kā sūdi, tad vienīgais veids, kā viņi tās lietas dabūjuši, ir - izraudāja no senčiem, lai nopērk.

Un tur nav absolūti nekā, par ko lepoties. Viņiem pēc tam dzīvē grūtāk būs (ja vien biezie senči caur paziņām labos amatos neiebīdīs), un tad raksturs, iespējams, mainīsies.

 

Vienkārši turi taisnu muguru un ignorē tādus.

Link to comment
Share on other sites

Btw, man arī nav 800 eur gaming kompis un 2 monitori mājās :D Spēlēju 10 gadus vecas spēles uz laptopa, so yeah, nekad visi nebūs vienlīdzīgi, kādam paveiksies vairāk, kādam būs vienkārši grūtāk jāstrādā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...