Jump to content
php.lv forumi

Online Support Skripts


Roberts.V

Recommended Posts

Sveiki PHP lietotāji!

 

Man jautājums ir par "Online Support" sistēmām, Ir doma uzlikt i-veikalam.

 

Ko jūs esat lietojuši varbūt un ko varat ieteikt? Jo google ir pilna ar visādiem, tapēc prasu padomu Jums!

 

Varbūt ja kāds nesaprata par ko es runāju, tad tā doma ir pavisam vienkārša - Kādā no lapas daļām atrodas "Poga" kas atver online čatu ar kādu no lapas operatoriem.

 

Ieskatam bilde - http://prntscr.com/b4zta9

 

Roberts.V

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Update par to, kāpēc Zopim ir Žopim: trigeriem pietrūkst kaut kādas elementāras funkcionalitātes.

 

Trigerot var tikai 3 gadījumos - widget loaded, visitor requests chat, visitor sends message.

 

Man vajag nodot līdzi parametru, lai zinātu, vai rādīt userim šito mesidžu, vai nerādīt. Tuvākais jēdzīgais variants ir "visitor tag" conditions, bet to var uzsetot tikai pēc "widget loaded", nevis padod pie inicializācijas, tātad trigeris pirmajā ielādes reizē neizpildās.

 

Visi varianti, lai to apietu, ir ditry tricks un var būt unexpected results.

 

To visu elementāri risinātu, ja būtu iespējams jau inicializācijā padod visitora papilddatus un/vai trigeris "visitor data updated", un/vai conditions "page source contains".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...