Jump to content
php.lv forumi

PDF ģenerēšana - kādus tūļus lietojam?


jurchiks

Recommended Posts

Esmu pagātnē lietojis TCPDF, bet tolaik tur kaut ko normālu varēja dabūt gatavu tikai ar table design.

Tagad vairākos projektos izmantojas DOMPDF, bet tas arī ir diezgan pabriesmīgs mēsls.

 

 

No tādiem tūļiem, kuri ģenerē tiešām kvalitatīvus rezultātus no normāla, moderna HTML dokumenta, es zinu tikai native softu - wkhtmltopdf (uz klientu serveriem praktiski nav iespējams dabūt), http://www.pdfforge.org/(Windows-only) - un komerciālus risinājumus (http://docraptor.com/ utml).

 

Vajadzētu kaut ko normālu PHP-only pusē. Ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tādi, kuriem ir tikai FTP access. Es darbā vairākās vietās, incl. PM, rakstīju, ka vajadzētu uz servera wkhtmltopdf dabūt, lai tos rēķinus varētu normāli ģenerēt, bet klusums. Visi ir līdz matu galiem darbos, jo paņemti 20x vairāk projekti, nekā spēj izpildīt.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Tādi, kuriem ir tikai FTP access. Es darbā vairākās vietās, incl. PM, rakstīju, ka vajadzētu uz servera wkhtmltopdf dabūt, lai tos rēķinus varētu normāli ģenerēt, bet klusums. Visi ir līdz matu galiem darbos, jo paņemti 20x vairāk projekti, nekā spēj izpildīt.

Vienmēr ir izvirzītas prasības klientam attiecībā uz to kam jābūt uz servera jo nevienam nav vēlme dibenu plēst ar kaut kādiem murgiem kā tcpdf n šit. Līdz šim ir bijis tikai viens gadījums kad klientam ir bijušas problēmas ar hostingu ("sisadminiem" takš rokas krīt nost ja kas ir jādara) kas beidzās ar to ka vienkārši tika nomainīts hostings.

Link to comment
Share on other sites

Tu jau laikam par to, ka visi aizņemti, neizlasīji...

 

+ te neviens par tādu wkhtmltopdf dzirdējis nav, tā kā tāda prasība izvirzīta nemaz nevarēja būt.

 

+ ne visi ir tik priviliģēti, ka var klientam izvirzīt baigās prasības; šitais ir mazs kantoris, nesen tikai sākuši.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Pats esmu palicis pie mPDF, vismaz ar unicode nav problēmas.

Jebkurā gadījumā html/css būs speciāli jāpiečubina, lai automātā varētu ģenererēt pdf.

Sarežģītākus layout, kuros ir position:absolute nemaz nevar noģenerēt, nākas manuāli rakstīt PDF komandas

Link to comment
Share on other sites

Tu jau laikam par to, ka visi aizņemti, neizlasīji...

 

+ te neviens par tādu wkhtmltopdf dzirdējis nav, tā kā tāda prasība izvirzīta nemaz nevarēja būt.

 

+ ne visi ir tik priviliģēti, ka var klientam izvirzīt baigās prasības; šitais ir mazs kantoris, nesen tikai sākuši.

IT speciālists klientam pasaka, kas un kā ir jādara, lai konkrēto biznesa problēmu risinātu. Vai ir kāds cits mēŗkis, kāpēc klients pie Jums ir vērsies?

Link to comment
Share on other sites

Tādi, kuriem ir tikai FTP access. Es darbā vairākās vietās, incl. PM, rakstīju, ka vajadzētu uz servera wkhtmltopdf dabūt, lai tos rēķinus varētu normāli ģenerēt, bet klusums. Visi ir līdz matu galiem darbos, jo paņemti 20x vairāk projekti, nekā spēj izpildīt.

Paeksperimentē .. 

 

Atkarībā no hostinga reizēm netiek diseiblotas php exec() shell_exec() utt funkcijas .. tad atliek tikai uzlikt (pa ftp) statiski sakompilēto wkhtmltopdf bināriju ( piem no https://github.com/h4cc/wkhtmltopdf-amd64) un tad tikai exec() vai `` vai proc_open() :)

Link to comment
Share on other sites

IT speciālists klientam pasaka, kas un kā ir jādara, lai konkrēto biznesa problēmu risinātu. Vai ir kāds cits mēŗkis, kāpēc klients pie Jums ir vērsies?

Ja mums būtu tāds IT speciālists... Te ir 2 programmētāji, no kuriem viens esmu es, un ar klientiem pa tiešo mēs nesazināmies. Vairāk no IT te neviena nav. Vienkārši lapas tiek taisītas ar smagu uzsvaru uz frontendu, backenda baigi maz, jo dizaina kompānija.

 

 

Paeksperimentē .. 

 

Atkarībā no hostinga reizēm netiek diseiblotas php exec() shell_exec() utt funkcijas .. tad atliek tikai uzlikt (pa ftp) statiski sakompilēto wkhtmltopdf bināriju ( piem no https://github.com/h4cc/wkhtmltopdf-amd64) un tad tikai exec() vai `` vai proc_open() :)

Interesanta štelle, paskatīšos! Bet nu jāmēģina kaut kā dabūt līdz sisadminam, lai ieinstalē normāli, varbūt sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Tas ka wkhtmltopdf kaut ko nesmuki zīmētu ir pilnīgas muļķības, jo rezultāts 99% gadījumu ir viens pret viens ar to kas redzams browserī. Pat ja lapa ar javascriptu tiek renderēta, tāpat viss būs precīzi. Fonti, positions, bootstrap grid sistēma, ikonas, krāsas, canvas utt..

Edited by qwerty
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...