Jump to content
php.lv forumi

Sadarbības piedāvājums freelancerim/-iem i-veikala izstrādē


Bagatais

Recommended Posts

Sveiki!

Esmu izstrādājis ideju interneta veikalam, un lai šo ideju realizētu, nepieciešama tava/jūsu palīdzība. Palīdzību meklēju šeit, jo standarta bezmaksas platformas neder. Tātad nepieciešams izstrādāt no nulles interneta veikala pamata platformu - preču datu bāzi, uzbūvēt veikala platformu, izstrādāt klientu apkalpošanas platformu, izstrādāt B2C un B2B platformas, un protams tam visam pa virsu - dizainu. Tāpēc, iespējams, nepieciešami vairāki sava aroda pratēji - gudrās galvas. Projekts ir ļoti specifisks, bet ne pārāk sarežģīts. Šī interneta veikala plānotie klienti iesākumā/izmēģinājuma kārtā būs LV, bet visu jāgatavo tā, lai viegli pārveidotu/pielāgotu citu valstu prasībām - piemēram, Zviedrijas, Dānijas, Somijas tirgum.

Atalgojums/interese piedalīties projektā:
Šeit pastāv vairāki varianti: 1. līdzdalība projektā no pirmsākuma un iespēja "sēdēt" uz pārdošanas procentiem; 2. pakalpojums pret pakalpojumu/preci; 3. samaksa pēc veiksmīga projekta palaišanas/testēšanas. Paliek arī 4. variants: jūsu piedāvātais.

Mans nolūks nav kādu apmānīt/piemānīt, bet gan atrast draugus - biznesa partnerus ilglaicīgai sadarbībai.

Ja ir interese piedalīties, tad rakstiet šeit, vai jautājiet pēc manas e-pasta adreses PM.
 

Idejas/projekta gaita:
1. Izstrādāt/izveidot interneta veikalu;
2. Piesaistīt datu ievades operatorus;
3. Preču ievadīšana interneta veikalā (10`000 - 50`000 vai vairāk vienības);
4. Piesaistīt mazos investorus (Start Up, biznesa eņģeļi, radi vai draugi), investīciju apjoms 3`000 - 10`000 EUR interneta veikala izstrādes izmaksu segšanai, plānotai reklāmai;
5. Piesaistīt reklāmas speciālistu, izstrādāt reklāmas stratēģiju, uzsākt reklāmas kampaņu;
6. Palaist interneta veikalu;
7. Piesaistīt lielākus investorus apgrozāmajiem līdzekļiem;
8. Pārdošanas menedžeru piesaiste;
9. ...
10. ....
Viss tālākais atkarīgs no veiksmes, neatlaidības, mērķtiecības.

 

Ar cieņu,

Indulis

Link to comment
Share on other sites

Šī interneta veikala plānotie klienti iesākumā/izmēģinājuma kārtā būs LV, bet visu jāgatavo tā, lai viegli pārveidotu/pielāgotu citu valstu prasībām - piemēram, Zviedrijas, Dānijas, Somijas tirgum.

 

Atalgojums/interese piedalīties projektā:

Šeit pastāv vairāki varianti: 1. līdzdalība projektā no pirmsākuma un iespēja "sēdēt" uz pārdošanas procentiem; 2. pakalpojums pret pakalpojumu/preci; 3. samaksa pēc veiksmīga projekta palaišanas/testēšanas. Paliek arī 4. variants: jūsu piedāvātais.

 

Tātad, tirgus analīze nav, nekādi ieguldījumi no tavas puses nav, toties tev ir "unikāla" ideja, kuru realizēs vairāki speciālisti.

Gadījumā neesi lasījis Kiosaki?

Link to comment
Share on other sites

Atzīstos: man nav pilns bankas konts vai seifs ar naudu, man nav tirgus un mārketinga analīze, bet man ir laba ideja, ar kuru vēlos dalīties. Ja vēlreiz pārlasīsiet man postu, tad sapratīsiet idejas un plāna kopumu - bariņš entuziastu var uzbūvēt kaut ko unikālu, starptautisku, un, ļoti iespējams, peļņu nesošu biznesa tīklu kāds pagaidām pasaulē nav.

 

Ja man būtu daudz naudas, tad nopirku pasaulē labāko WEB dizaineru, programmētāju pakalpojumus, piesaistītu profesionālākos tirgus pētniekus un pārdevējus. Bet tā nav, tāpēc meklēju interesentus, entuziastus, kuri ir gatavi noticēt un noriskēt. Es uzskatu, ka mēs katrs nedaudz sapņojam izveidot savu E-bay, Alibaba vai kādu līdzvērtīgu tirdzniecības gigantu! Es ticu, ka tas ir iespējams, kaut vai šaurā nišā.

 

Tie kas netic šādai iespējai, tie kas nevēlas riskēt, vai vienkārši vēlās kādu "apriet", "pasaudzēt" - lūdzu palieciet mājās/darbā pie saviem zilajiem ekrāniem un nenopeliet tos, kas vēlas pamēģināt, uzdrīkstēties un cerēt uz iespēju!

 

Ar cieņu,

Indulis

Link to comment
Share on other sites

Parādi kādu jau palaistu biznesu, lai redzam, ka tu proti šo lietu. Iespējams, ka šis ir tavs pirmai tāds projekts.

Pēc analoģijas, tu taču negribi, lai pilnīgs iesācējs programmē veikalu

 

Šis nav mans pirmais mēģinājums. Pirms 5 gadiem jau aizsāku šo projektu. Pie projekta strādāja programmētājs un dizainere. Samaksāju tam laikam neadekvātu naudas summu. Bet mana kļūda, ka piekritu to visu būvēt uz opensource platformas. Kad projekts jau bija 80% gatavības stadijā (bija palaists uz servera un notika jau testēšanas darbi ar pirkumiem), sapratu, ka preču datu bāze un preču atspoguļojums i-veikalā neapmierināja ne mani, ne potenciālos klientus. Beigās veikals bija klientiem nepārskatāms, mežonīgi daudz vienādas preces (atšķīrās izmērs/modelis, cena). Beigās sanāca neveiksmīgs un dārgs projekts.

 

Šo laiku esmu analizējis savu ideju un dažu i-veikala modeļus un esmu sapratis, ko patiesībā vēlos izveidot un kā tam būtu jāizskatās. Kā arī ir gūta starptautiska pieredze attiecīgo preču segmentā Skandināvijas valstīs.

Link to comment
Share on other sites

iespējams, ka autors nevar atklāt kādas svarīgas detaļas, tomēr būtu interesanti saprast 1,000,001. e-veikala unikalitāti

 

Megento un PrestaShop noteikti spēj risināt vienas preces dažādu variāciju attēlošanu un pirkšanu/pārdošanu

Link to comment
Share on other sites

iespējams, ka autors nevar atklāt kādas svarīgas detaļas, tomēr būtu interesanti saprast 1,000,001. e-veikala unikalitāti

 

Megento un PrestaShop noteikti spēj risināt vienas preces dažādu variāciju attēlošanu un pirkšanu/pārdošanu

 

Unikalitāte neslēpjas pašā e-veikalā, bet gan idejā kopumā. PrestaShop ir plašas iespējas, bet par katru moduli jāmaksā - jāmaksā par "kaķi maisā". Beigu beigās tas viss būs pielāgots un samocīts.

 

Iespējams kļūdos, tāpēc meklēju domubiedrus/interesnetus ar kuriem izdiskutēt šo ideju. Un projekts nesākas un nebeidzas ar web lapas izstrādi, tas ir tikai daļa no visa projekta.

Edited by Bagatais
Link to comment
Share on other sites

Esmu veidojis vairākus interneta veikalus, tostarp tādus, kur prece ir viena un neatkārtojas. Esmu darbojies ar vairākiem cilvēkiem, kuri tā kā sadarbības partneri. Esmu ticējis, ka labs produkts būs tas, kurš pats aizies.

 

Bezmaksas padoms - tici man, esmu par šīm lietām domājis daudz, esmu redzējis vairākus veiksmes stāstus, un neviens no tiem nav interneta veikalu platforma, bet neveiksmes stāsti ir kaut kādi, apmēram šādi varianti. Met mieru. Tu māni sevi. Tu sapņo par automatizētu bagātību, pat tik ļoti, ka esi to iekļāvis savā nikā. Tirgū ir daudzi risinājumi, kuriem ir gan finansējums, gan kuru vadībā ir fanātiķi, kurus tu vienkārši nevarēsi pārsist. Un 100 citu argumentu. Vispirms tiešām nepaslinko, cieni sevi un citus un pakonsultējies par šo jautājumu ar nopietniem uzņēmējiem. Tas notiek tā, ka tu atrodi personu, kuras viedoklis tev šķiet vērā ņemams, un tad tu ar viņu sakontaktējies un sarunā nelielu apspriedi. Un nākamo, un nākamo. Vispār, tam būtu jābūt kaut kādam, kas jau ir ticis izdarīts. 

 

Otrkārt, kamēr mocīsies ar šo smagnējo ideju, tu tā vietā būtu varējis darboties ar citām idejām un, piemēram, nejauši atklāt kaut ko, kas atrod eksplozīvu pieprasījumu. Tas var būt jebkas, kaut vai [  te es uzrakstīju ideju, bet izdomāju, ka pieturēšu to sev ] un cilvēki to gāž riņķī, liek feisbukā bildītes un tas viss turpinās precīzi 2 sezonas, kad visiem apnīk un ir jādomā kaut kas cits.

Link to comment
Share on other sites

Tie kas netic šādai iespējai, tie kas nevēlas riskēt, vai vienkārši vēlās kādu "apriet", "pasaudzēt" - lūdzu palieciet mājās/darbā pie saviem zilajiem ekrāniem un nenopeliet tos, kas vēlas pamēģināt, uzdrīkstēties un cerēt uz iespēju!

Zini, es esmu strādājis startupos, redzējis acis, kādas ir īstiem startupistiem, kā arī redzējis tādus, kuriem ir "unikāla ideja", kura beidzas tieši tā, kā tu aprakstīji savu iepriekšējo pieredzi. Ja tev liekas, ka tevi pa tukšo "aprej" un tas tevi iespaido - projekts jau ir izgāzies! Uzliec savu ideju uz papīra un aizej pie investoriem - apries vēl vairāk un pateiks tev ļoti daudzas lietas, kas tev trūkst! Pie reizes, izdomā vēl pāris produktus, varbūt izdomāsi ko labāku, kur varēsi izmantot esošā projekta idejas. Kā izskatās īsts startupists - labs piemērs: 

Edited by e-remit
Link to comment
Share on other sites

Nu redziet cik daudz jau esmu noskaidrojis tikai ar vienu topicu! :) Mana ideja apaug ar gaļu ik minūti, ik stundu. Kā jau minēju: WEB platforma ir tikai sākums. Šādi topici sekos arī citos forumos, piemēram, biznesa eņģeļos, mentoros, mārketinga un PR kopnēs.

 

Paldies par atsaucību, bet tomēr mans piedāvājums joprojām ir spēkā!

 

Starp citu, "Bagatais" ir ne tikai mans nicks, bet arī uzvārds ;)

Link to comment
Share on other sites

Šitais pats Bagātais? M? :D

 

 

Mana ideja apaug ar gaļu ik minūti, ik stundu. Kā jau minēju: WEB platforma ir tikai sākums.

Es pagaidām pašu fundamentālāko problēmu redzu te. Kur ir tas fokuss?

 

Ja jau tur viss tā apaug, tad ātri viens būs ne šis, ne tas, elle un briesmas gan no izstrādes, gan lietošanas viedokļa, kā arī visiem pārējiem viedokļiem.

 

Vot, ja tu varētu pateikt, kas ir visa pasākuma pamats, tad gan kādi jēdzīgāki komentāri izbirtu ārā, gan kāds varbūt pieteiktos, jo ir taču atšķirība, tu ej tirgot zviedriem revolucionāras ķīniešu wannabe Ikea mēbeles vai LMS pizģītas gleznas un kokaīnu nordu buržujiem. Pirmajā gadījumā - meh, norakstāms, otrajā - iesver man gramu, kamēr braucu ciemos.

Link to comment
Share on other sites

Šitais pats Bagātais? M? :D

 

 

 

Es pagaidām pašu fundamentālāko problēmu redzu te. Kur ir tas fokuss?

 

Ja jau tur viss tā apaug, tad ātri viens būs ne šis, ne tas, elle un briesmas gan no izstrādes, gan lietošanas viedokļa, kā arī visiem pārējiem viedokļiem.

 

Vot, ja tu varētu pateikt, kas ir visa pasākuma pamats, tad gan kādi jēdzīgāki komentāri izbirtu ārā, gan kāds varbūt pieteiktos, jo ir taču atšķirība, tu ej tirgot zviedriem revolucionāras ķīniešu wannabe Ikea mēbeles vai LMS pizģītas gleznas un kokaīnu nordu buržujiem. Pirmajā gadījumā - meh, norakstāms, otrajā - iesver man gramu, kamēr braucu ciemos.

Tas pats Bagātais, aģent Kavacky! Tavas publikācijas parāda tikai to, ka es cīnos par taisnību (savu naudu, ko man nesamaksāja par padarīto darbu) pret buržujiem, kam likumsakarīgi sekoja M. Bet tas neparāda to kāds es esmu un kādi ir mani nākotnes mērķi.

 

Fokuss, ideja, plāni vai mērķi nav publiski apspriežami, jo tas nav nekāds kolektīvai Vislatvijas iedzīvotāju projekts, bet gan mans projekts, kuru vēlos realizēt kopā ar katram savas jomas speciālistu (programmētājs, WEB dizaineris, mārketinga speciālists, pārdošanas speciālists, iepirkumu speciālists, jurists, finansists, loģistikas speciālists). Šajā forumā meklēju tikai programmētāju un/vai WEB dizaineri. Lai manu ideju realizētu, nepieciešams milzīgs komandas darbs.

 

"LMS pizģītas gleznas" un "kokaīnu" lai tirgo aģenti kam tas interesē. Es vēlos noteiktai nozarei tirgot revolucionāru lietu. Tiem, kam nedaudz ir interese par šo projektu, lai sazinās ar mani, apspriedīsim detaļas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...