Jump to content
php.lv forumi

Portatīvais dators programmēšanai


Wuu

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ņem to XPS, tad ņem Developer Edition. Jamam ir Intel Wireless (standartā ir Broadcom), so nebūs problēmu ar draiveriem. Also, ubuntu ir full support, so arī tur nebūs brīnumu. Man dažiem ir parastais XPS un dažiem DE, uz parastā ir reported problēmas ar vairākiem moņiem.

Link to comment
Share on other sites

Jūs tos portatīvos nesat uz darbu līdzi? Es savā prātā iedomājos ka var iztikt ar vienu stacionāro darbā, vienu mājās, un tad vēl vienu lētu portatīvo ko paņemt kaut kur līdzi ja 2-3 reizes gadā nākas pakodēt ārpus mājas. Bet nu jau virs tūkstots euro.

Link to comment
Share on other sites

Kur LV var to DE versiju atrast, no dell lapas rāda, ka tikai USA var nopirkt?

Kas to lai zina. Es domāju, ka LV uz Dell radara ir tikai tāds 1x1px blips. ES jamie jau ir kādu brīdi pasūtami no Dell pa tiešo, es pieņemu DE, UK, FR utt. arī. So, ja ir vēlme, pasūta no ārzemēm. 

Link to comment
Share on other sites

Tu gribi teikt, ka editorā neizmano home/end/pg up/down ?

Šo pogu izkārtojums kodēšanai ir diezgan vitāls, kad skatījos portatīvo, šo pogu novietojums bija viens no lielākajiem kritērijiem..

lūdzu iedod linku uz kādu prtatīvo, kur šīs pogas ir Tavuprāt ideālā nobietojumā, paldies!

Link to comment
Share on other sites

lūdzu iedod linku uz kādu prtatīvo, kur šīs pogas ir Tavuprāt ideālā nobietojumā, paldies!

 

Tādu nav, visiem viņiem ir tizli novietotas pogas. Ideālā gadījumā ir klavaitūra bez numpad'a, tiem nedaudz jēdzīgāks izkārtojums, bet nu tādu ir grūti atrast...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...