Jump to content
php.lv forumi

Portatīvais dators programmēšanai


Wuu

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja domā par izdevīgumu ilgtermiņā, tad +1 par MacBook Pro.

 

Joprojām reizi pa reizei programmēju uz MacBook Pro "late 2008" modeļa. No apkopes viedokļa - pielikts papildus RAM, disks nomainīts uz SSD, pāris reizes mainīta baterija. 

Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc pasktījos jaunos laptopus no NEApple ražotājiem. Visiem klaviatūras izkārtojums ir neerts, konkrēti PageUp PageDown ir tieši pie kursortaustiņiem. Tas ir mega fakaps priekš developera.

Vienīgie, kuriem tāda izkārtojuma nav ir dell un asus. Bet dell maksā tā pat vai vairāk kā apple

 

Kāda starpība, kur ir PageUp/PageDown?

Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība, kur ir PageUp/PageDown?

 

Tu gribi teikt, ka editorā neizmano home/end/pg up/down ?

Šo pogu izkārtojums kodēšanai ir diezgan vitāls, kad skatījos portatīvo, šo pogu novietojums bija viens no lielākajiem kritērijiem..

Link to comment
Share on other sites

> Nu man ir setups ar 3 monitoriem, nu nav ērti. Atkarīgs arī no aplikācijām ko lieto.

 

Man arī bija neērti strādāt ar diviem montoriem līdz sāku lietot sakarīgāku window manageri kurš ļauj bez problēmām tilot logus pa visiem ekrāniem ar klaviatūru. Ko tu tagad lieto, Unity?

 

> Šo pogu izkārtojums kodēšanai ir diezgan vitāls, kad skatījos portatīvo, šo pogu novietojums bija viens no lielākajiem kritērijiem..

 

Ja tu lietotu pareizo editoru, “vitālās“ pogas būtu ne tikai pa sāniem, bet arī tur kur tavi pirksti atrodas brīvā pozīcijā - uz home row un apkārt. :) /flame

Link to comment
Share on other sites

Ir darbstacija ar 3 monitoriem, daudz kodoliem, neesmu ieslēdzi to leijerkasti nedēļas divas. Darba vajadzībām pārgāju uz piezīmjdatoru.

Šobrīd izmantoju Dell E6440, i7.. bla bla bla... Kaut arī spēcīgs, drausmīgi smagnējs. Vēlos iegādāties ko maziņu un ērtu.

Ar kādu domu tas mazais, ērtais būs tik labs? Skrienot krosiņu, var ar vienu pirkstu pogas spaidīt?

Link to comment
Share on other sites

Tu gribi teikt, ka editorā neizmano home/end/pg up/down ?

Šo pogu izkārtojums kodēšanai ir diezgan vitāls, kad skatījos portatīvo, šo pogu novietojums bija viens no lielākajiem kritērijiem..

Page up/down izmantoju ārkārtīgi reti, un kodējot nekad. Man ērtāk ar peles ritenīti, scrollbar vai ar "go to matching brace" lēkāt no funkciju sākuma uz beigām un otrādāk (kā arī var "collapse all" (PhpStorm tas ir Ctrl+Shift+Numpad -/+) un tad vispār nav jālēkā, viss salien vienā ekrānā).

But then again, man gandrīz neviens fails nekur nav garāks par 1k līnijām, kas, liekas, draugiem.lv ir problēma.

 

Runājot par to, ka nevēlami taustiņi atrodas pārāk tuvu bieži izmantotajiem - tāpēc man riebjas portatīvie. Pārāk saspiestas klaviatūras priekš manis.

Link to comment
Share on other sites

Ar kādu domu tas mazais, ērtais būs tik labs? Skrienot krosiņu, var ar vienu pirkstu pogas spaidīt?

 

2.5kg, zb jau savējo staipīt. Visur soma līdzi. Normāla baterija, kas 8 stundas tur, tikai ar pagarināto variantu, kas no korpusa lien ārā.

Link to comment
Share on other sites

Nu sliktākajā gadījumā tās traucējošās pogas var pārmappot uz Nop.

 

Galvenais skaties lai keycaps izmērs un paddings ap tām ir tāds pats kā uz standarta klaviatūrām. Savādāk sanāks bieži trāpīt ne tur kur vajag, jo taustiņš “ir nobīdījies“.

Link to comment
Share on other sites

Man arī tie multi monitori kaut kā ne visai. Cik mēģināts, otrs monitors faktiski paliek neizmantots.

 

Manuprāt, tas atkarīgs no programmētāja domāšanas veida. Vieni domā un raksta, citi raksta un skatās. Vai kaut kā savādāk. Tas nav uzbrauciens, vienkārši tā ir individuāla izvēle un īpatnības - vienam bez diviem monitoriem būs grūti, citam vairāk par vienu būs neērti.

 

Izskats, protams, efektīvs -  ja vēl 4 vai 8 monitori, tad vispār jūties kā kuģu flotes karalis... ja ne pats NASA komandieris. :D

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

To pašu arī saka tie, kas slavē teksta redaktorus :) Kodēt taču var, ir ērti, man patīk, nafig IDEs? :)

 

Tad nu gan salīdzinājums.Esmu mēģinājis vairākas reizes strādāt ar diviem monitoriem, nav priekš manis, domāju, ka arī neesmu vienīgais.

Rodas sajūta, ka nevar kodēt bez 2 monitoriem un PHPStorma

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...