Jump to content
php.lv forumi

Portatīvais dators programmēšanai


Wuu

Recommended Posts

Ir darbstacija ar 3 monitoriem, daudz kodoliem, neesmu ieslēdzi to leijerkasti nedēļas divas. Darba vajadzībām pārgāju uz piezīmjdatoru.

Šobrīd izmantoju Dell E6440, i7.. bla bla bla... Kaut arī spēcīgs, drausmīgi smagnējs. Vēlos iegādāties ko maziņu un ērtu.

 

OS Ubuntu, metu acis uz MacBook Air, bet nav nekādas saprašana par jaudu, 1.6Ghz divkodolnieks nebūs bar mazu? Parasti atvērtas 3 node konsoles, kas aktīvi darbojas, servers, clients, testi viss ar automātisku atjaunošanos. Tad vēl, Vagrant tiek atvērts. Noteikti arī kāda datubāze.

 

Ko paši lietojam? Cik liels ekrāns? Varbūt ir kāds portatīva datora modelis, kas atbilstu vajadzībām. Cietais disks neinteresē, pat ja nav SSD, uzriez tiks uzstādīts. Svarīgi, lai klaviatūra ir ar plāniem taustiņiem

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vajadzētu pievērst uzmanību ekrāna krāsu kvalitātei, un vispār ekrāna kvalitātei kopumā (Apple protams ar to problēmas nebūs). Uz laptopiem var ieberzties.

 

Tu meklē portatīvo kodēšanai vai bilžu apstrādei?

Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc pasktījos jaunos laptopus no NEApple ražotājiem. Visiem klaviatūras izkārtojums ir neerts, konkrēti PageUp PageDown ir tieši pie kursortaustiņiem. Tas ir mega fakaps priekš developera.

Vienīgie, kuriem tāda izkārtojuma nav ir dell un asus. Bet dell maksā tā pat vai vairāk kā apple

Link to comment
Share on other sites

Tu meklē portatīvo kodēšanai vai bilžu apstrādei?

Tā es arī nodomāju un iestājos intīmās attiecībās ar eiro.

Rezultātā view angle drausmīgs, atkarībā no leņķa dažus stūrus redz sūdīgāk (it īpaši ambient tēmās), kautkādus pelēkos pustoņus neredzu. Ja tur pavadi daudz laika pie tāda ekrāna tad ātri izbesī.

Link to comment
Share on other sites

ThinkPad kādreiz bija ģeniāls dators. Līdz kādiem 4 gadiem atpakaļ arī to sačakarēja. Vecā klaviatūra pati par sevi ir leģendāra.

 

Paskatījos to Dell. Nu jā... Nez, man liekas, ka darbarīkam jābūt tādam, ar kuru ir prieks strādāt. Tas jau tāds arhaisks izskatās.

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

Tā es arī nodomāju un iestājos intīmās attiecībās ar eiro.

Rezultātā view angle drausmīgs, atkarībā no leņķa dažus stūrus redz sūdīgāk (it īpaši ambient tēmās), kautkādus pelēkos pustoņus neredzu. Ja tur pavadi daudz laika pie tāda ekrāna tad ātri izbesī.

 

Nez, kurš vispār var ilgstoši pakodēt ar vienu monitoru, kur nu vēl pie tāda ar ~15". Mazohisms tas ir.. Normālā gadījumā tev mājās ir vnk ārējais monis, normāla klaviatūra un pele. Ja vajag kustēties, tad atvieno no vadiem un aiziet...

Link to comment
Share on other sites

Nez, kurš vispār var ilgstoši pakodēt ar vienu monitoru, kur nu vēl pie tāda ar ~15". Mazohisms tas ir.. Normālā gadījumā tev mājās ir vnk ārējais monis, normāla klaviatūra un pele. Ja vajag kustēties, tad atvieno no vadiem un aiziet...

 

Nu man ir setups ar 3 monitoriem, nu nav ērti. Atkarīgs arī no aplikācijām ko lieto. Man sublime un termināļi, ko man tie monitori dod? Kad rakstu klienta pusi, tad jā, 2 monitoru vajag. Bet ar 50/50. Ir ērti, kad pārlūks un teksta redaktors sadala ekrānu uz pusēm. Kā saglabā, tā uzreiz redzi rezultātu, nepagriežot galvu.

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir setups ar 3 monitoriem, nu nav ērti. Atkarīgs arī no aplikācijām ko lieto. Man sublime un termināļi, ko man tie monitori dod? Kad rakstu klienta pusi, tad jā, 2 monitoru vajag. Bet ar 50/50. Ir ērti, kad pārlūks un teksta redaktors sadala ekrānu uz pusēm. Kā saglabā, tā uzreiz redzi rezultātu, nepagriežot galvu.

 

Man vienā pārlūks, otrā IDE

Ja IDĒ debugoju, vienā ekrānā ir debug rīks (mainīgie, stacktrace, etc)

Debugojot frontendu, pa vienu ekrānu ir debugeris, otrs chrome

Vienā ekrānā skype, otrā pārlūks. Ļoti noder, kad skype jāraksta ir kkas to, ko redzu ekrānā.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...