Jump to content
php.lv forumi

Meklējam PHP programmētāju


foremdigital

Recommended Posts

PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:
 
– HTML5, CSS, JS, PHP, MySQL zināšanas;
– Vēlme piedalīties apjomīgu projektu izstrādes procesā;
– Prasme uzturēt uzrakstīto kodu un operatīvi labot kļūdas;
– Labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā, analītiskums un iniciatīva;
– Spēja veiksmīgi strādāt multitasking apstākļos, noteikt prioritātes un uzņemties atbildību.
 
Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību:
 
– Praktiska pieredze ar versionēšanas sistēmām (GIT);
– Izpratne par uzdevumu organizēšanas sistēmām;
– Praktiska pieredze darbā ar Laravel framework;
– Vismaz 1 gadu pieredze PHP programmētāja darbā;
– Citu programmēšanas valodu zināšanas.
 
PIENĀKUMI
 
– Izstrādāt un uzturēt mājas lapu un web bāzētu sistēmu PHP kodu;
– Sadarboties ar izstrādes komandas biedriem – projektu vadītājiu, grafiskajiem dizaineriem, front-end un citiem back-end programmētājiem;
– Sekot līdzi izstrādes labākās prakses tendencēm web jomā.
 
MĒS PIEDĀVĀJAM
 
– Laicīgu un nozarei un padarītajam atbilstošu atalgojumu (700 – 1200 euro neto programmētājam ar pieredzi)
– Darbu pie interesantiem e-komercijas un citiem web IT projektiem;
– Draudzīgu, atsaucīgu kolēģu atbalstu;
 

Savu pieteikumu jāiesūta uz [email protected],

 

PS. Ja esi jauns talants un kaut kur vēl neesi tik spēcīgs, tad arī vari uzrakstīt. Iespējams arī tevi uzaicināsim uz interviju.

 
Link to comment
Share on other sites

Ja iemaņas ar GIT tiek uzskatītas par priekšrocību nevis mandatory prasību, tad ir skaidrs ka nemeklē top notch speciālistu bet kādu kas vēl ir iesācējs. A ko, iesācējam 1k neto ir slikti? Un vēl beigās pierakstīts:
"PS. Ja esi jauns talants un kaut kur vēl neesi tik spēcīgs, tad arī vari uzrakstīt. Iespējams arī tevi uzaicināsim uz interviju."

Edited by qwerty
Link to comment
Share on other sites

Man ar 2 gadu pieredzi, strādājot full-time no mājām, ir 1.2k. Konkrētajā uzņēmumā nevienam citam programmētājam arī vairāk nemaksā. Tāpēc arī uzskatu ka konkrētais sludinājums  nemaz nav tik nabadzīgs. Es domāju ka pārejot strādāt kaut kur uz vietas iespējams varētu nopelnīt vairāk, bet ne vairāk par 1.5. Var jau būt jāmet slinkums pie malas un jāpapēta arī citi piedāvājumi, bet manā skatījumā 2k vēl ir tāla nākotne.

Link to comment
Share on other sites

Man ar 2 gadu pieredzi, strādājot full-time no mājām, ir 1.2k. Konkrētajā uzņēmumā nevienam citam programmētājam arī vairāk nemaksā. Tāpēc arī uzskatu ka konkrētais sludinājums  nemaz nav tik nabadzīgs. Es domāju ka pārejot strādāt kaut kur uz vietas iespējams varētu nopelnīt vairāk, bet ne vairāk par 1.5. Var jau būt jāmet slinkums pie malas un jāpapēta arī citi piedāvājumi, bet manā skatījumā 2k vēl ir tāla nākotne.

 

Nevar tikai rēķināt algu, bonusi, prēmijas, apdrošināšana, telefons (Tas pats ābols mēnesi izmaksā ap 50 Euro), bezmaksas ēdiens, + kaut kādas darba ekstras.

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

Jautāju, jo tas tāds novērojums, ka tad, kad pašiem paprasa pateikt to, ko drosmīgi pieprasa no citiem (un saņēma atbildi), tad pašiem drosme kaut kur klusi pazūd. :)

 

Nu virs 1.5k es domāju, tiem cilvēkiem jābūt ļoti laimīgiem. Vai arī nelaimīgiem, ja izrādās, ka citi saņem 2.5k. Es gan esmu sapratis, ka ciparu nosaka pārliecība, kas nereti ir problēma tieši tiem, kas zina vairāk (jo viņi zina, ka zin mazāk). :)

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...