Jump to content
php.lv forumi

Atrasts internetā


briedis

Recommended Posts

tas nemaina būtību, ka datu 1 sekundē ir ļoti daudz.

 

Tu gribi teikt, ka nav atšķirības starp 1000 requestiem/s pret RAM highly-custom optimizētu struct un 1000 requestiem/s pret, teiksim, Postgre? :P Que?

 

Man šķiet codez te runāja par datu daudzumu, nevis ātrumu, kādā tas tiek apstrādāts.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man šķiet codez te runāja par datu daudzumu, nevis ātrumu, kādā tas tiek apstrādāts.

 

Mhm.

 

 

 

 

Vai kādam vēl ir atnākusi šāda ziņa no Githuba?

 

Good news — your plan now includes unlimited private repositories.

Link to comment
Share on other sites

Dizains neērts, nepārskatāms, pretīgs izkārtojums. Kaut arī izmantoju pats, tur vispār cenšos neiegriesties. Pat lai apskatītu commitus, izmantoju pluginus, kas padod tiešo linku. Lai tik tā miskaste nebūtu jāver vaļa. Un kaut kas jāspaida.

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet codez te runāja par datu daudzumu, nevis ātrumu, kādā tas tiek apstrādāts.

Mhm.

 

Es arī runāju par datu daudzumu. Bet datu daudzums + cost of processing + cost of storage = speed. Cost of processing šeit ir zems, cost of storage ir pamatā nekāds. Daudzums var būt liels, bet šis daudzums nerada blakus efektus un ir acīmredzami diezgan vienkārši menedžējams.

 

Tāpēc arī mans jautājums - kāds ir cost of storage?

Link to comment
Share on other sites

Dizains neērts, nepārskatāms, pretīgs izkārtojums. Kaut arī izmantoju pats, tur vispār cenšos neiegriesties. Pat lai apskatītu commitus, izmantoju pluginus, kas padod tiešo linku. Lai tik tā miskaste nebūtu jāver vaļa. Un kaut kas jāspaida.

+ pamanās būt down tieši kad ir nepieciešams (jau labu laiku nelietoju.. iespējams kas ir uzlabojies..)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...