Jump to content
php.lv forumi

Atrasts internetā


briedis

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu ne grūtāks, bet tīri ķēpīgāks

Es par to sinhrono backendu... Nu labi, PHP ir (kind of) sinhrons stuff (un arī tad ne vienmēr). So tas nu gluži nebūs arguments. 

 

Es vispār nesaprotu, kā var salīdzināt tādā veidā, ooo frontends ir grūtāks/ķēpīgāks kā backends :D cmoon, tas atkarīgs no tā, ko veido - e.g. kāds ir uzdevums. 

Link to comment
Share on other sites

Protam, ka atkarīgs no uzdevuma. Es domāju, ja ņemtu globāli/statistiski. Tad backendi būtu vieglāki, attiecībā pret frontendiem. Jo, jebkurš proces kurā ir iesaistīts cilvēks, būs grūtāk izdarāms, nekā ja mašīna runā ar mašīnu. 

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

> Nu pastāsti, tīri interesanti.

 

Nu ko daudz stāstīt. Bija projekts kur daudzi mazi Dockerizēti servisi kas savā starpā runāja caur RabbitMQ asinhroni.

Edited by daGrevis
Link to comment
Share on other sites

Jo, jebkurš proces kurā ir iesaistīts cilvēks, būs grūtāk izdarāms, nekā ja mašīna runā ar mašīnu. 

 

Kā diez Tu nonāci pie tādas loģikas? :D Arī ņemot globāli un statistiki, Tavs arguments feilo, JO frontend = user interface. Obviously, javascriptā var uzrakstīt business stuff un nogrūzt to izpildei klienta pusē, bet vai tad tas būs frontend, vai uz klienta mašīnas izpildāms backend? Visa šitā semantika un kategorizācija ir milzīgs argumentatīvs fail.

 

Jebkura procesa implementācijas kompleksitāte ir proporcionāla dotā procesa biznesa prasību kompleksitātei. Viss.  

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

> Nu pastāsti, tīri interesanti.

 

Nu ko daudz stāstīt. Bija projekts kur daudzi mazi Dockerizēti servisi kas savā starpā runāja caur RabbitMQ asinhroni.

 

Cik līmeņos viņi sarunājās, cik tādi procesi vienlaicīgi gaidīja (cik viņi bija saistīti)? Un kas tur bija sarežģītākais?

Man tas tāpat izklausās diezgan sinhroni - viens process saņem vienus ievades datus, izdod ārā citus, pa ceļam varbūt izsauc citus procesus. Pa vidu varbūt nolocko kaut kādus resursus.

Link to comment
Share on other sites

Frontends ir sarežģīts, kad jāuztur sarežģīts stāvoklis, jātaisa UI/UX tā, lai lietotājs tur nevar samudrīties, kā asinhroni izpildīt N lietas utt. Backends ir salīdzinoši vienkāršs tāpēc, ka tas sinhrons. 

Aplausi!

 

Frontends ir patēriņa produkts. Taisot produktu, viss tiek piedots, vienkārši neizvēloties to produktu, bet izvēloties kaut ko citu.

 

Frontendā prasās vairāk radošuma un enerģijas, jo patērētājs ir prasīgs.

 

Vienā neveiksmīgā projektā uztaisīju tik labu frontendu, ka pasūtījumi un wow nāca paši no sevis. Diemžēl biznesa puse nebija pārdomāta un toreiz nebiju tik apņēmīgs, lai to ņemtu uz sevi. Bet nu frontends ir tā vieta, kurā, es domāju, "hard work always pays off".

Link to comment
Share on other sites

Vienā neveiksmīgā projektā uztaisīju tik labu frontendu, ka pasūtījumi un wow nāca paši no sevis. Diemžēl biznesa puse nebija pārdomāta [...]. Bet nu frontends ir tā vieta, kurā, es domāju, "hard work always pays off".

 

:D ... un kam tad gala beigās bija derīgs tas tavs uberais frontends? Blogā paspīdēt, cik kruts UI? Projekts jau tāpat nofeiloja... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...