Jump to content
php.lv forumi

Atrasts internetā


briedis

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pie zināma līmeņa pienāk pohujs, jo ir lielāks kaifs nevis 2x stāvēt rindā, 1. reizi pēc kuponiem, 2. pēc kafijas, ja tu vari vnk aiziet un paņemt kafiju, kamēr rindas nav vispār, jo lohi vēl uz kuponiem nav izstāvējuši. Bet tu jau sēdi ādas dīvānā un izbaudi.

Link to comment
Share on other sites

Kur problēma? Pilns internets ar bezmaksas apmācībām. Izmanto "PSP systems" a.k. pacel savu pakaļu :D

 
Nav ko spamot citu topikā :D
 
Kā reiz tikko nonācu pie secinājuma, kā ir būt front-end devam > tas čista nav vairs tikai html/css un nedaudz JS.
 
Taisu te vienu aplikāciju, ar kuru plāns nopelnīt pensiju >> izmantoju IONIC, piejūdzu facebook loginu. Bet lai līdz tam nonāktu, izrādās, ka tas nav 1. click install :x
 
Pirmkārt jau key hashes, ar native login (lai ielogotos automātiski caur FB aplikāciju), vesels saraksts ar CLI komandām, 100 un viena konfigurācija, visa funkcionalitāte aplikācija.. kamēr backendā šobrīd ir jāizveido pāris API kas komunicē ar DB, get, post, put, delete, no katra pa 3-4 api :x
 
Jāsaka, ka fronts man šobrīd izskatās sarežģītāks

 

 

Edited by jurgenz
Link to comment
Share on other sites

Jāsaka, ka fronts man šobrīd izskatās sarežģītāks

 

 

Frontends ir sarežģīts, kad jāuztur sarežģīts stāvoklis, jātaisa UI/UX tā, lai lietotājs tur nevar samudrīties, kā asinhroni izpildīt N lietas utt. Backends ir salīdzinoši vienkāršs tāpēc, ka tas sinhrons. 

Link to comment
Share on other sites

nu ne grūtāks, bet tīri ķēpīgāks

Es par to sinhrono backendu... Nu labi, PHP ir (kind of) sinhrons stuff (un arī tad ne vienmēr). So tas nu gluži nebūs arguments. 

 

Es vispār nesaprotu, kā var salīdzināt tādā veidā, ooo frontends ir grūtāks/ķēpīgāks kā backends :D cmoon, tas atkarīgs no tā, ko veido - e.g. kāds ir uzdevums. 

Link to comment
Share on other sites

Protam, ka atkarīgs no uzdevuma. Es domāju, ja ņemtu globāli/statistiski. Tad backendi būtu vieglāki, attiecībā pret frontendiem. Jo, jebkurš proces kurā ir iesaistīts cilvēks, būs grūtāk izdarāms, nekā ja mašīna runā ar mašīnu. 

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

> Nu pastāsti, tīri interesanti.

 

Nu ko daudz stāstīt. Bija projekts kur daudzi mazi Dockerizēti servisi kas savā starpā runāja caur RabbitMQ asinhroni.

Edited by daGrevis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...