Jump to content
php.lv forumi

Atrasts internetā


briedis

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

> DO konti ir 10/20/40 USD mēnesī. Kādi kuponi, dafuck?

 

Es tagad maksāju apmēram 17 EUR mēnesī par trim dropletiem. Kāpēc gan man neizmantot iespēju dažus mēnešus iztikt bez šī tēriņa, F3llony?

 

> Kāpēc maksāt, ja var nemaksāt?

 

Tieši tā. Varbūt tiešām Matīsam nauda no, ehkm, aizmugures aug, es nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, nu ja, kāpēc maksāt ja var nemaksāt. DO sisadminiem, supportam, developeriem utt. algas maksā no Zimbabviešu dimantu raktuvēs izraktajiem akmeņiem... Tajā pašā laikā, kad kaut kāds pilsonis te forumā uztaisīja topiku par velti pastrādāt pie kaut kādas figņas, visi uzreiz spārnos - kā tad tā, strādāt un nesaņemt samaksu? Ko jūs, cienītais, iedomājaties?

 

Tā arī dzīvojam.

Link to comment
Share on other sites

F3llony, mazliet pārprati. Ja man ir iespēja, piemēram, nopirkt vienu kafiju un otru pārdevējs dod par brīvu - kāpēc gan no tā atteikties? Vai, ja viena stāvvieta ir domāta slinkiem vai steidzīgiem, un par to ir jāmaksā, bet ja ir vēlme mazliet pastaigāt, tad var izmantot bezmaksas stāvvietu. Protams, ka par darbu un ērtībām ir jāmaksā un to tikai atbalstu, bet tā laiski svaidoties ar naudu arī nekas labs nesanāk(-s)... 

Link to comment
Share on other sites

Mr. Key., labāks salīdzinājums būtu, ja ietu uz to pašu kafitēriju iegādāties kafiju, bet tur pat pie stūra dala kuponus, kur attiecīgo kafiju var iegādāties par brīvu. 

 

Mēs aiziesim, paņemsim šo vienreiz lietojamo kuponu un dosimies atpakaļ pakaļ kafijai. F3llony kafiju iegādāsies bez kupona. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...