Jump to content
php.lv forumi

Atrasts internetā


briedis

Recommended Posts

Tu man priekšā sēdēji, kad status monitoram pusi koda izdzēsi

Kaut kā pēc bildes neatpazīstu... Pirms vai pēc tam, kad es pārvācos?

Status monitoram frontendu beidzot apdeitoja vai nē? Tur pirms manas aiziešanas viens čalis pieslēdzās, viņš tur sāka revertot manus reworkus, lai gan tie bija sarunāti ar priekšniecību un vajadzēja tikai frontendu pielāgot (fukken separation, es pats varēju elementāri uztaisīt, bet mani tur bezmaz vai nolamāja par to, ka vispār gribēju to darīt).

 

Par Github runājot - man liekas, visi tāpat jau zin manu Github.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man vienīgais tāds publiskais projekts githubā - API struktūras ģenerēšanai (dokumentācijai, validācijai):  https://github.com/briedis/api-builder

Reāls rezultāts, kā izskatās ģenerēts skats: http://rekonekt.com/api/docs

Doma tāda, ka var reusot API struktūras, piemēram, nosūtot vēstuli, tu saņem atpakaļ ziņas objektu, kas ir tas pats objekts, kuru vari saņemt arī pieprasot visu saraksti, utt.

Iesākts arī mehānisms, kas validētu padoto/atgriezto struktūru pēc dokumentētās, pateiktu kurš konkrēti lauks neatbilst utt.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā pēc bildes neatpazīstu... Pirms vai pēc tam, kad es pārvācos?

Status monitoram frontendu beidzot apdeitoja vai nē? Tur pirms manas aiziešanas viens čalis pieslēdzās, viņš tur sāka revertot manus reworkus, lai gan tie bija sarunāti ar priekšniecību un vajadzēja tikai frontendu pielāgot (fukken separation, es pats varēju elementāri uztaisīt, bet mani tur bezmaz vai nolamāja par to, ka vispār gribēju to darīt).

 

Par Github runājot - man liekas, visi tāpat jau zin manu Github.

 

pirms pārvācies.

 

Nemācēšu pateikt par to frontendu vai updatots, sen neesmu tur slēdzies klāt, bet nu nekas spīdoš tur nav un separation ir vēl lielāks, kāds bija.

 

Tagad backends pat JS nedrīkst aiztikt un mēs PHP nedrīkstam pieskārties un arī ar menedžeriem pa tiešo nedrīkstam runāt, pārāk aizņemti tur visi esot.

 

Visu dienu pavadi lasot un sūtot šurpu taskus un labojot citu pieļautās kļūdas, tikko svaigi izveidotiem template. Nevar uzreiz man iedot :D

Link to comment
Share on other sites

Tikko uzliku izmēģināt šeit izslavēto elementary os.

Salidzinot ar ubuntu LTS 14.04+unity mani subjektīvie vērtējumi

cons

1) app launčeris neatveras uz win key, parliekot shortcut uz win key tas strāda uz keydown, lidz ar to vairs nav izmantojami parejie win+x shortkati

2) Daudzas aplikācijas (terminalis un skype) kautkā randomā aktivizējas, citreiz zem main window, citreiz uz, atkarībā drošvien kur ir fokuss. Spaidot win+t biju atvēris kādas 20 instances nepamanot. 

3) Tas dockbars kas nāk līdzi ir nelietojams

4) Alt+tab lietojamība ar unity ir labāka (turot nospiestu redzu ekrāna centrā visus logus, nevis kautkur mazas ikoniņas apakšā)

5) File manageris bez twīkošanas nelotajams, atver failu uz single-click

pros

1) nav defaultā piebāzts ar tuftu ko man nekad nevajadzēs

2) strādā zibenīgi, animācijas smukas

3) defaultais terminālis man patīk labāk

 

Rīt laikam jāliek atpakaļ vecais.

Link to comment
Share on other sites

pirms pārvācies.

 

Nemācēšu pateikt par to frontendu vai updatots, sen neesmu tur slēdzies klāt, bet nu nekas spīdoš tur nav un separation ir vēl lielāks, kāds bija.

 

Tagad backends pat JS nedrīkst aiztikt un mēs PHP nedrīkstam pieskārties un arī ar menedžeriem pa tiešo nedrīkstam runāt, pārāk aizņemti tur visi esot.

 

Visu dienu pavadi lasot un sūtot šurpu taskus un labojot citu pieļautās kļūdas, tikko svaigi izveidotiem template. Nevar uzreiz man iedot :D

Jāāā, kvalitāte... Jātinas prom, tur nav iespējams normāli strādāt. Viņi ir ieinteresēti TIKAI pelnīt naudu, par to, kā darbinieki to dabū gatavu, pilnīgi pie kājas.

 

 

Kas tā ir par bedri, par ko iet runa? Citiem par brīdinājumu.

DYNINNO.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

DYNINNO.

 

700/800 kantoris imo? Piemēram:

 

 

[...] racionāli domājošas smadzenes un gara pātaga, kas sniedzas līdz pat biroja galam. Visas grūtības, kuras rodas, uztveru viegli, bet ne vieglprātīgi, jo zinu, ka mūsu komanda, jaudas, tehnoloģijas (un mana pātaga) spēj kvalitatīvi atrisināt jebkuras grūtības.

- Ruslans, Tehniskais "guru"

 

???? 

 

Kā Tu jurchik vispār tur nonāci? Es pieņemu, ka backstory tur ir vismaz 0.5L vērts. Tā pat, kā 403 Forbidden showcase 2. pozīcijā. 

Link to comment
Share on other sites

Nu parasti tas notiek tā, ka meklējot darbu, tiek atvērti darba piedāvājumi un cilvēks godprātīgi nosūta savu CV un tad iet strādāt uz vietu, kura atbild pozitīvi. Tad nu vai nu samierinās, vai nu ir trāpījis īstajā vietā, vai arī koriģē situāciju.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, ko tāds 700/800 kantoris nozīmē. Nonācu tur tāpēc, ka bija bankrots un steidzami vajadzēja naudu, tur pārbaudes laikā izdevās sarunāt 1200€ neto. Izturēju knapi 2 mēnešus, tad komandas līderis mani atšuva, jo "es nestrādājot komandā", kaut gan komandas kā tādas nebija, man vienam deva uzdevumus un es viens viņus pildīju, neviens cits pat pie tiem projektiem paralēli nestrādāja. Par ar augšu komunikācijas bija ļoti maz, salīdzinot ar citām darba vietām.

Reāli aizgāju uz ofisu, apsēdos, ieslēdzu kompi, 4h pastrādāju, ne ar vienu nerunādams, pusdienu pārtraukums, vēl 4h darba, izslēdzu kompi, mājup.

Pātagas īsti nebija, vienkārši riebās strādāt ar morāli novecojušu kodu, kuru, kā team lead un kolēģi teica, tuvāko 10 gadu laikā apgreidot no PHP 5.3 neplānojas.

Mans team lead bija Jaroslavs.

 

Starp citu, viens iemesls, kāpēc izvēlējos tur strādāt, bija šis čalis: https://github.com/pbl64k

Bija doma, ka ja jau tur tādi inteliģenti cilvēki strādā, tad kodam vajadzētu būt līmenī, bet izrādījās absolūti pretēji. Šis čalis viens pats darba laikā kko eksperimentē ar citām valodām, šaubos, ka viņš vispār programmē kaut ko šai kompānijai.

 

>Tā pat, kā 403 Forbidden showcase 2. pozīcijā.

??

 

@Mr.Key - es CV nesūtu, LinkedIn. Un nē, tā vienkārši - kur atbild pozitīvi, tur strādāju - arī neder. Man ir saraksts ar kritērijiem, kurus iztaujāju, pirms piekrītu. Un arī tad, pirms 2 nedēļām, kad izvēlējos šo darbu, bija divas ideālas 2h ilgas darba intervijas viena pēc otras, bija pagrūti izlemt, jo visi kritēriji atbilda. Diemžēl ir aizdomas, ka neesmu veicis pareizo izvēli, jo tagad jāčakarējas ar WP saitiem :(

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

@Mr.Key nē, parasti notiek tā, ka aizsūti CV un tad ir divpusēja intervija(s), kur cilvēki mēģina saprast, vai darbinieks der uzņēmumam un uzņēmums - darbiniekam. Savādāk sanāk "oj, man te nemaz nepatīk" pēc tam kad darba devējs tevī jau ieguldījis dienas/nedēļas/mēnešus laika (ja sanāk kantoris, kas to dara).

 

@jurchiks Nu jamiem otrā lapa (oojo) man met 403. Ar 700/800 kantori es domāju 700/800 neto kantori. :D Bet 1200 nešto ir vēl ciešami... Lai gan no otras puses, nauda nav gluži vienīgais faktors.

 

Edit: ko tu tajā githubā tādu ieraudzīji? Es palasīju repas, nekas tāds interesants acīs nekrīt... Kko palaidu garām?

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Hmm, par oojo neko nezinu. Nē, 700/800 neto tur nav, ja nu vienīgi kkādiem iesācējiem, kuri tik maz arī paprasa. Bet anyway, pat 2k neatsvērtu tos mēslus. Es ienīdu katru darba dienu, kuru tur nostrādāju.

 

Pēc visa tā github koda var spriest, ka čalis ir izglītots un programmēšanu māk tiešām labi akadēmiskā līmenī.

Link to comment
Share on other sites

Saprotu, ka CV var būt arī LinkedIn vai ka ir pārrunas, un arī ka var būt jāizvēlas no vairākiem, vienkārši neuzskatīju to par vajadzīgu uzskaitīt. Interesanti, kas ir tie kritēriji? Tie ir kaut kādi īpaši vai, kas man liekas pašsaprotami, atrašanās vieta, darba laika iespējas, darbavieta, projekti, utt. Un ko gan tas viss dod, ja rezultātā tāpat jāstrādā ar WP? Izklausās, ka sākumā tas nebija zināms. Un vai ir pārdomas par to, cik lielas iespējas tagad ir nokancelēt esošo izvēli un iet uz otru vietu? Ja lasa rakstus, tad uzņēmumi ļoti cīnoties par talantiem, tad jau tikai viens zvans un aidā, un viņi priecīgi, un arī tu priecīgs.

Link to comment
Share on other sites

ha, vienbrīd gandrīz aizgāju strādat uz DYNINNO (labi ka noturēja). Freimworkus tur neizmantojot jo tas esot pārāk liels overheds, viss plain php. Svarīga esot katra mikrosekunde. Nodomāju, nu ok, itkā jau makes sense.

Tai pat laikā, cik dzirdēju no insaidera, 700 db kveriji uz katru ielādi tur ir norma. 

Link to comment
Share on other sites

Tikko uzliku izmēģināt šeit izslavēto elementary os.

Salidzinot ar ubuntu LTS 14.04+unity mani subjektīvie vērtējumi

cons

1) app launčeris neatveras uz win key, parliekot shortcut uz win key tas strāda uz keydown, lidz ar to vairs nav izmantojami parejie win+x shortkati

2) Daudzas aplikācijas (terminalis un skype) kautkā randomā aktivizējas, citreiz zem main window, citreiz uz, atkarībā drošvien kur ir fokuss. Spaidot win+t biju atvēris kādas 20 instances nepamanot. 

3) Tas dockbars kas nāk līdzi ir nelietojams

4) Alt+tab lietojamība ar unity ir labāka (turot nospiestu redzu ekrāna centrā visus logus, nevis kautkur mazas ikoniņas apakšā)

5) File manageris bez twīkošanas nelotajams, atver failu uz single-click

pros

1) nav defaultā piebāzts ar tuftu ko man nekad nevajadzēs

2) strādā zibenīgi, anijas smukas

3) defaultais terminālis man patīk labāk

 

Rīt laikam jāliek atpakaļ vecais.

 

Jū, neesmu redzējis tagadējo Ubuntu, bet salīdzinot ar 2 gadus veco (Ko palietoju), šis nelikās pat tik labs. Protams runa iet par UI. Kas tur zem vāka, Ubuntu laikam, kā Ubuntu, nekādas atšķirības  :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...