Jump to content
php.lv forumi

Atrasts internetā


briedis

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ir sanācis nesen vienu ionic app spaidīt no gala lietotāja viedokļa. Vismaz tai aplikācijai bija vāāāāāājprātīgi ilgs startup laiks. Tā, ka uz +/- moderna telefona vismaz 30sec rādās splash screen. Programmētājs apgalvoja, ka tas esot laiks, kamēr ionic ielādējas. Ja tā tiešām ir, tad bēdīgi. 

Nesteigtos izdarīt secinājumus, jo liela iespēja, ka programmētāja pārliecība iet strauji pa priekšu varēšanai. :) Vai tad nav zināmi webiņi, kur programmētāji plāta rokas un gudri runā, bet risinājums ir pat tik primitīvs, kā noindeksēt dažus laukus.

Link to comment
Share on other sites

Tikko sapratu kas ir jurchiks un ka strādāju ar viņu kopā un pilnībā piekrītu viņa viedoklim un ka es eju prom +/- tā paša iemesla dēļ.

 

F3llony, nice work

 

Wait, what?

 

Edit: oh yeah, 1337 posts!

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Tu man priekšā sēdēji, kad status monitoram pusi koda izdzēsi

Kaut kā pēc bildes neatpazīstu... Pirms vai pēc tam, kad es pārvācos?

Status monitoram frontendu beidzot apdeitoja vai nē? Tur pirms manas aiziešanas viens čalis pieslēdzās, viņš tur sāka revertot manus reworkus, lai gan tie bija sarunāti ar priekšniecību un vajadzēja tikai frontendu pielāgot (fukken separation, es pats varēju elementāri uztaisīt, bet mani tur bezmaz vai nolamāja par to, ka vispār gribēju to darīt).

 

Par Github runājot - man liekas, visi tāpat jau zin manu Github.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Man vienīgais tāds publiskais projekts githubā - API struktūras ģenerēšanai (dokumentācijai, validācijai):  https://github.com/briedis/api-builder

Reāls rezultāts, kā izskatās ģenerēts skats: http://rekonekt.com/api/docs

Doma tāda, ka var reusot API struktūras, piemēram, nosūtot vēstuli, tu saņem atpakaļ ziņas objektu, kas ir tas pats objekts, kuru vari saņemt arī pieprasot visu saraksti, utt.

Iesākts arī mehānisms, kas validētu padoto/atgriezto struktūru pēc dokumentētās, pateiktu kurš konkrēti lauks neatbilst utt.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā pēc bildes neatpazīstu... Pirms vai pēc tam, kad es pārvācos?

Status monitoram frontendu beidzot apdeitoja vai nē? Tur pirms manas aiziešanas viens čalis pieslēdzās, viņš tur sāka revertot manus reworkus, lai gan tie bija sarunāti ar priekšniecību un vajadzēja tikai frontendu pielāgot (fukken separation, es pats varēju elementāri uztaisīt, bet mani tur bezmaz vai nolamāja par to, ka vispār gribēju to darīt).

 

Par Github runājot - man liekas, visi tāpat jau zin manu Github.

 

pirms pārvācies.

 

Nemācēšu pateikt par to frontendu vai updatots, sen neesmu tur slēdzies klāt, bet nu nekas spīdoš tur nav un separation ir vēl lielāks, kāds bija.

 

Tagad backends pat JS nedrīkst aiztikt un mēs PHP nedrīkstam pieskārties un arī ar menedžeriem pa tiešo nedrīkstam runāt, pārāk aizņemti tur visi esot.

 

Visu dienu pavadi lasot un sūtot šurpu taskus un labojot citu pieļautās kļūdas, tikko svaigi izveidotiem template. Nevar uzreiz man iedot :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...