Jump to content
php.lv forumi

Atrasts internetā


briedis

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jautrākais ir tas, ka ir pilna dibenpuse tādu "foršo" vakanču, es pat šeit iepostēju. Cik man uzrakstīja? Nulle.

 

Es strādāju lielā komandā, kur kopā ir kādi 6 projekti. Katram ir pa kādiem 2 projektiem un 10-15 uzdevumiem. Man arī ir 10 - 15 uzdevumi. Bet visos 6 projektos.

 

Es eju prom. Nevar tā strādāt. 

 

Eju tur, kur man būs pie 1 projekta jāstrādā.

6 projekti, katram pa 2, sanāk 3 cilvēki. Liela komanda where? 

Link to comment
Share on other sites

Jautrākais ir tas, ka ir pilna dibenpuse tādu "foršo" vakanču, es pat šeit iepostēju. Cik man uzrakstīja? Nulle.

 

6 projekti, katram pa 2, sanāk 3 cilvēki. Liela komanda where? 

 

Nē, 6 projekti, katram projektam ir 2 frontendi, kādi 3-4 backendi, dizaineri, menedžeri, menedžeru asistenti, testeri 6. 

 

Izstrādātji ir kaut kādi 80, pie katra projekta vismaz 10-15.

Link to comment
Share on other sites

right right right, bet kā paliek ar react native? Man liekas (izklausās) samērā kruti ka var ar to pašu reactu taisīt ar mobilās appas. Izklausās ļoti parocīgi. pieredze kādam ar šito ir?

 

Kruti arī izklausās phonegap, ka var lietot vienu visam, bet kaut kā tāpat lielākoties kodē native lietas :)

Link to comment
Share on other sites

right right right, bet kā paliek ar react native? Man liekas (izklausās) samērā kruti ka var ar to pašu reactu taisīt ar mobilās appas. Izklausās ļoti parocīgi. pieredze kādam ar šito ir?

 

Es labprāt notestētu, jo pieprasījums pēc tā verķa tikai augs. Bet man ir M$ telefons :D Uz kaut kādiem emulatoriem testēt, nav vēlmes.

 

P.S. Tas mirklis, kad interneta pārlūks lamājas par to, ka localhost unicode nav pareizs. Izrādās 80 portu aizņem Skype's :> Puss stunda produktīvā laikā vējā!

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

P.S. Tas mirklis, kad interneta pārlūks lamājas par to, ka localhost unicode nav pareizs. Izrādās 80 portu aizņem Skype's :> Puss stunda produktīvā laikā vējā!

Priekš tam jau uzreiz, kā ieinstalē skaipu, vajag atvērt Tools > Options > Advanced > Connection un noņemt ķeksi no "Use port 80 and 443...". Ja nemaldos, tad jaunākās versijās arī instalācijas laikā to piedāvā noņemt.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...