Jump to content
php.lv forumi

Atrasts internetā


briedis

Recommended Posts

Man kaut kā liekas, ka tur vaina nav tikai Windows...

Bet ja jau runājam par permissions, tad IMO Linuxī ar to ir daudz lielākas problēmas. Piemēram, ir PHP projekts, kas taisa projekta subfolderī log failus (skripts, loģiski, tiek palaists ar user www-data), bet tavs jūzeris nav www-data grupā (jo tā it kā neesot smuki, lai gan hz kāpēc). Rezultātā tu tos log failus labākajā gadījumā vari lasīt, bet izdzēst nevari.

 

>tāds mazohisms kā development on Windows

Man, strādājot 2 mēnešus uz Linux, bija jārisina vairāk problēmas, nekā uz Windows vismaz gada laikā, pie tam vairums no tām bija reāli stulbas un neloģiskas (bet Linuxā jau tā pieņemts - man patika, es tā uztaisīju, enjoy or roll your own).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jopcik, React pārlēca no v0.14 uzreiz uz v15

Sākumā likās, ka gļuks tekstā, bet nē tā arī ir

https://facebook.github.io/react/blog/2016/04/07/react-v15.html

 

Ir ok, bet jāpagaida vismaz 15.1.X , es šobrīd uz 0.14.0 :>

 

Un runājot par Windows development vidi, ko darīt ja izvēles nav, jo lielā korporācija uzskata ka Windows ir drošāks par Linux :>

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā liekas, ka tur vaina nav tikai Windows...

Bet ja jau runājam par permissions, tad IMO Linuxī ar to ir daudz lielākas problēmas. Piemēram, ir PHP projekts, kas taisa projekta subfolderī log failus (skripts, loģiski, tiek palaists ar user www-data), bet tavs jūzeris nav www-data grupā (jo tā it kā neesot smuki, lai gan hz kāpēc). Rezultātā tu tos log failus labākajā gadījumā vari lasīt, bet izdzēst nevari.

 

ACL

Link to comment
Share on other sites

Man kā front-endam vieglāk ir win. Darbā ir linux, mājas win un jāsaka, ka yup, win ir vieglāk visu darīt personīgi man (softu ziņā, un liecies mierā ar savām PS alternatīvām, man vajag PS).

 

Griežas te darbā vm ar win7 un PS zem linuxa, bet slēgāties, griezt utt man nav ērti šādā veidā. 

 

Joprojām pamēģināšu elementaryOS

Link to comment
Share on other sites

Bet anyway, kur problēmas? node/npm/gulp/git/composer utt utt var darbināt uz win bez problēmām. Ja vajag specifisku vidi - kur problēma piešķilt vagrantu? Ja vajag kkādus vipendronus, tad gan ir sarežģītāk. Piemēram, upgreidot imagick ekstensiju ir mērens marazms :)

 Docker? :P Anyway, es nejūtos ērti uz Windows. Laikam pārāk pieradis pie Linukšveidīgajiem esmu. Nesen vēl uzliku Bootcamp W10. Pamuļļājos, pamuļļājos un izdzēsu.

 

Man, strādājot 2 mēnešus uz Linux, bija jārisina vairāk problēmas, nekā uz Windows vismaz gada laikā, pie tam vairums no tām bija reāli stulbas un neloģiskas (bet Linuxā jau tā pieņemts - man patika, es tā uztaisīju, enjoy or roll your own).

 Konkrētus piemērus, lūdzu. Es šito un līdzīgas frāzes esmu dzirdējis pietiekami, parasti tukša diršana un līki pirksti.

 

Man kā front-endam vieglāk ir win. Darbā ir linux, mājas win un jāsaka, ka yup, win ir vieglāk visu darīt personīgi man (softu ziņā, un liecies mierā ar savām PS alternatīvām, man vajag PS).

 

Griežas te darbā vm ar win7 un PS zem linuxa, bet slēgāties, griezt utt man nav ērti šādā veidā. 

 

Te gan jāpiekrīt (vismaz daļēji). Bija jau laiks izlaist Linux versiju PS, jo imo, Mac versija piemēram jau ir. Par to ka virtuālvidē nav ērti, es pats darbinu šo to Virtualbox. Nezinu gan kas nav ērti, ir vairāku moņu supports, nošarē folderi un viss darbojas plus mīnus okei. 

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Gan uz win, gan uz mac visu darbinu tikai caur virtuālajām māšīnām. Un šādā veidā man nav nozīmes vai Sublime Text man tiek darbināts winā vai macā

Toties uz win nav problēmu ar PS. Tāpēc win priekš frontend izstrādātāja ir tāda kā nepieciešamība

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds seko shoptalkshow, tad var palasīt šo blogu: http://daverupert.com/

 

Ap rudeni viņš pārgāja no mac vides uz windows (nekad nebija izstrādājis neko uz win). Kā viņš cīnijās ar ruby palaišanu un visādiem package, līdz visādiem plusiem, ko novēroja.

 

Kā reiz pēdejais, par bash uz win: http://daverupert.com/2016/04/jekyll-on-windows-with-bash/

Edited by jurgenz
Link to comment
Share on other sites

ACL

Anterior cruciate ligament?

 

 

 Konkrētus piemērus, lūdzu. Es šito un līdzīgas frāzes esmu dzirdējis pietiekami, parasti tukša diršana un līki pirksti.

 

Es tak vairs neatceros, tas bija pirms 3 mēnešiem un es to visu esmu pacenties kārtīgi aizmirst. Mega sūdīgs darbs bija.

Link to comment
Share on other sites

Anterior cruciate ligament?

Access Control List.

 

Ja kāds seko shoptalkshow, tad var palasīt šo blogu: http://daverupert.com/

 

Ap rudeni viņš pārgāja no mac vides uz windows (nekad nebija izstrādājis neko uz win). Kā viņš cīnijās ar ruby palaišanu un visādiem package, līdz visādiem plusiem, ko novēroja.

 

Kā reiz pēdejais, par bash uz win: http://daverupert.com/2016/04/jekyll-on-windows-with-bash/

Es pamatā pat gribēdams uz Win pāriet nevarētu, jo praktiski nekas no infrastruktūras uz Win vienkārši nedarbojas... Vai nu darbinās kaut kā, čerez virtuālmašīnām.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...