Jump to content
php.lv forumi

Atrasts internetā


briedis

Recommended Posts

Izdomāju, ka varētu uztaisīt spama topiku, kurā varētu mest visādas interesantas lietas, kas atrastas interwebos, nav obligāti arī tikai par PHP.

 

Piemēram, uzzināju tikko, ka tikai pirmdien Composer`im iznāca pirmā stabilā versija. Ir arī izlaisa zelta diskete - collectors edition ar pirmās versijas kodu :) Vēl var paspēt nopirkt!

http://www.ebay.co.uk/itm/Composer-V1-0-0-Anniversary-Gold-Edition-/162029115091?utm_campaign=Laravel%20News&utm_medium=email&utm_source=ln98

 

55 bidi, 1000 mārciņas :)

 

RBRLwAMm.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sen nav sanācis ņemties ar nodi, bet nebija plānots ka node mācīsies "šērot" dependecies?

 

Jebkurā gadījumā, mani tas personīgi netraucē, man tie pāris mb neko nemaina un lai jau tie node_modules folderi iet cik dziļi viņiem vajag)

 

"app/node_modules/plugin/node_modules/plugin/node_modules/plugin/node_modules/plugin/node_modules/plugin/node_modules/plugin/node_modules/plugin/node_modules/plugin/node_modules/plugin/somePlugin.js" ))

 

Bet labāk būtu protams:

 

app/node_modules/plugin/somePlugin.js, kur visas dependecies instelējas zem ../node_modules, un ja sis neeksistē, tad maucam node_modules/

 

Līdzīgi bija boweram, ne?

Link to comment
Share on other sites

Smieklīgi, ka vispār atļauj izveidot tādu path, kuru nevar izdzēst.

 

Par Windows runājot, man patīk arī tas prikols, ka neļauj izveidot dotfiles, e.g. ".env". Parāda "You must type a filename". Caur konsoli, protams, ka var.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Hm, caur phpstormu es man liekas .gitignore arī esmu vienkārši taisījis. Kurš tad vispār taisa failus caur otru klikšķi vairs? (new file > text document > save as > .env piemēram)

 

 

 
Un šito jau nu tiešām vieglāk pašam funkciju uzrakstīt...
Edited by jurgenz
Link to comment
Share on other sites

Smieklīgi, ka vispār atļauj izveidot tādu path, kuru nevar izdzēst.

 

Par Windows runājot, man patīk arī tas prikols, ka neļauj izveidot dotfiles, e.g. ".env". Parāda "You must type a filename". Caur konsoli, protams, ka var.

 

Win neatļauj, bet principā jebkurš jēdzīgs editors ļauj (sākot ar notepad++)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...