Jump to content
php.lv forumi

internetā tirgojošo saraksts


renathy

Recommended Posts

Man nepieciešams visu uzņēmumu saraksts, kas tirgo internetā (latviešu valodā vai lv domēnā). Kāds var ieteikt - kā tādu sarkstu visprecīzāk var sastādīt?

Protams, es varu iegūt kaut kādu sarakstu, piemēram, aplūkojot salidzini.lv interneta veikalus, bakstoties utt., bet man vajadzētu - pēc iepsējas precīzāku.

 

Piemēram, varbūt kāds zina, vai LURSOFT db kaut ko tādu varētu izgūt?  (mēs pieņemam, ka es varu maksāt, piemēram, LURSOFTam par datu iegūšanu)

Varbūt ir kkāds klasifikators, pēc kura pateikt, ka uzņēmums tirgo arī internetā?

Varbūt citi veidi?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Es drīzāk izmantotu salidzini.lv datubāzi, informāciju, nevis lursoft, jo ne visi veikali pa lielam reģistrējas iekš VID, tas ka tas ir obligāti, nenozīmē, ka visi to dara, līdz ar to, visprecīzāk būs tieši salidzini.lv

Link to comment
Share on other sites

jo ne visi veikali pa lielam reģistrējas iekš VID, tas ka tas ir obligāti, nenozīmē, ka visi to dara, līdz ar to, visprecīzāk būs tieši salidzini.lv

facepalm.gif

 

Droši vien, tie "nereģistrētie" veikali arī izraksta pavadzīmes ar neeksistējošiem PVN numuriem un pieņem maksājumus uz neeksistējošiem konta numuruem.

Link to comment
Share on other sites

Nu viņiem ir firma, kura tirgo gan lokāli, gan internetā vai tikai internetā, pēc SIA name jau tu nepateiksi kāds shops viņiem pieder, ne jau viņi tagad ies un teiks, re šitāds shop.lv mums ir un tas ir mūsu. Pats nepareizi saprati, ko pateicu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...