Jump to content
php.lv forumi

NIC.LV - jaunā lapa ... beidzot responsīvais :)


Recommended Posts

NU tad tā, draugi :)

 

Beidzot tā stunda ir situsi - NIC.LV - jaunā lapa :)

Ievērtējam ;)

Un bez fleima, lūdzu :)

Kas lieto ikdienā to lapu - ieraksta savas pārdomas - varētu apkopot - un viņiem nosūtīt ieteikumus ;)

 

hip, hip, urā! :)

 

un izrādas ka viņiem ir pat TWiTTER - https://twitter.com/NIC_LV:)

 

 

post-33-0-70960200-1458774158_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tā - uz ātru roku :)

 

1. Var ielogoties no 2 pārlūkiem

2. Lietotāja dati veiksmīgi nomainīti -> nepaliek lietotāja datos, bet aiziet uz dashboard

3. https://www.nic.lv/client/nicket/list?domain_name=&page=1-> nevar mainīt cik vienības attēlot 1 lappusē

4. Vajadzētu iestatījumos - jau "predefinētie" NS

5. https://www.nic.lv/client/topview/view_bills-> nav iztulkots "Show more filters"

6. Jautājumi -> ievadam klasisko "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"

7. Esot "Dashboard" un meklējot -> nekas nemeklējas (izskatās, ka meklētājs strādā tikai ja neesi iekš /client/)
 

Link to comment
Share on other sites

Te arī forša 404 lapa https://ziedlejas.lv/asdfasdf

 

Tik specifiskiem servisiem kā nic.lv dizainu vispār nevajag

 

Par dizainu es varētu pastrīdēties - principā, nic.lv jau nekādas mākslas nav - normāls. mūsdienīgs, tehnisks dizains - un BEIDZOT responsīvs, kas arī ir vieslielākais prieks :)

Link to comment
Share on other sites

Derētu tur noņemt bold no visa. Izskatās tāds uzpūties viss.

Un pamainīt baltos tekstus uz gaišajiem foniem, kuri paliek grūti izlasāmi.

Un nomainīt oranžo/sarkanīgo hoveri uz zila fona.

Edited by indoom
Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām jaunais dizains ir nevietā, tas nav nekāds dzelteno lapu ziņu blogs, vai sazin kas. Minimālisms būtu tieši vietā.

Man liekas  digitalocean.com https://m.do.co/c/d800e007ff41 ir maksimāli kas nepieciešam šādai lapai :>

 

Nez - viņi jau arī ir kā informatīvā lapa, ne tikai kā domēnu pieteikšanas lapa

Varbūt ir mazliet pa lielu - bet nu - to visu var uzlabot :)

Link to comment
Share on other sites

Tas ķipa ir būtiski, jo domēnus tu parasti caur telefonu pērc vai kā?

 

Protams - cik reizes neesmu caur telefonu "pasūtījis" vai adminsitrējis domēnus ... un, piedod, sasmējos par jautājumu :)

Tieši tā pati problēma - responsīvais - ir ar manabite.lv un manslmt.lv ...

Link to comment
Share on other sites

Protams - cik reizes neesmu caur telefonu "pasūtījis" vai adminsitrējis domēnus ... un, piedod, sasmējos par jautājumu :)

Tieši tā pati problēma - responsīvais - ir ar manabite.lv un manslmt.lv ...

 

Visā visumā, mūsdienīga tā lapa nav no dizaina viedokļa, kādi 3-4 gadi atpakaļ būtu ok

 

Kreisā izvēlne ir daudz par lielu uz desktop, pašu "dashboard" atstājot ar saspiestu sajūtu. Kur tas pats uz mobilā, tev ir jāscrollē līdz pašai lejai lai kaut ko jaunu ieraudzītu staigājot pa sadaļām.

 

 

Daudz kur ir redzams horizontālais scroll kādi 20-30px (salauzts "reģistrē domēna vārdu)

 

Tāpat salauzts inputam bulta zem "MANA SARAKSTE"

 

Izvēlnē zem BUJ iet kādi 30px pāri

 

Tāpat 

 

"Pagaidām šādu jautājumu nav Uzdot jautājumu"

 

Uzspied "x" un dabū "Uncaught SyntaxError: Unexpected token )"

 

Un vispār js rakstīt inline 'onclick="$(this).up().hide();"' ... :/ 

 

un <!-- SĀKUMS: MATĪSS VAR STILOT -->...

 

Matiss sastiloja, a komentārus neizvāca

 

 
un tad man apnika uzskaitīt bugus un izgāju ārā
 
Bet runājot par mana bite, viņi dizainu maina kā zeķes, bet pašu nepieciešamāko pat nevar uzlikt responsive, kaut nu tā, lai kaut cik normāli atvērt var..
Edited by jurgenz
Link to comment
Share on other sites

oo nu re - jurgenz - cepums - vismaz kāds :)

es nicam ar šito topiku nosūtīju

cerams jamie iečeko ik pa laikam :)

sasmējos par matīsu :D

 

ā - un priecīgas olas visiem :D

Edited by capsx
Link to comment
Share on other sites

Re:

 

> Visā visumā, mūsdienīga tā lapa nav no dizaina viedokļa, kādi 3-4 gadi atpakaļ būtu ok

 

Iespējams - bet nu labāk jau tomēr vēlāk, nekā nekad :)

 

 

> Kreisā izvēlne ir daudz par lielu uz desktop, pašu "dashboard" atstājot ar saspiestu sajūtu. Kur tas pats uz mobilā, tev ir jāscrollē līdz pašai lejai lai kaut ko jaunu ieraudzītu staigājot pa sadaļām.

 

Mazliet ir gan, tur tev tiesa, līdz ar ko gribas visu mazliet pa kreisi pavilkt :)

 

 

> Daudz kur ir redzams horizontālais scroll kādi 20-30px (salauzts "reģistrē domēna vārdu)

 

Šito gan nesapratu/neredzu

 

 

> Tāpat salauzts inputam bulta zem "MANA SARAKSTE"

 

Āt tās bultas es redzēju, ka ir apakšā, bet īpaši vērību nepiegriezu :)

Tagad laikam safixoc

 

 

> Izvēlnē zem BUJ iet kādi 30px pāri

 

Iet pāri kas, vai jau safixoc ?

 

 

> Tāpat 

> "Pagaidām šādu jautājumu nav Uzdot jautājumu"

> Uzspied "x" un dabū "Uncaught SyntaxError: Unexpected token )"

> Un vispār js rakstīt inline 'onclick="$(this).up().hide();"' ... :/ 

> un <!-- SĀKUMS: MATĪSS VAR STILOT -->...

> Matiss sastiloja, a komentārus neizvāca

 

Tas ir kur ?

 

 

 
> un tad man apnika uzskaitīt bugus un izgāju ārā
 
Vajag, vajag palasīt - jamiem ganjau nav testera :)
Tā ka mums pašiem jāiztestē - un īstenībā - cilvēki no malas arī ir vislabākie testeri - dažreiz tādas lietas izdomā, ka nesaproti - kur līdz tādiem "stepiem" var aizdomāties - bet jamie vajr :D:D:D
 
 
> Bet runājot par mana bite, viņi dizainu maina kā zeķes, bet pašu nepieciešamāko pat nevar uzlikt responsive, kaut nu tā, lai kaut cik normāli atvērt var..
 
nu manabite.lv jau nekad laikam ar nav mainījusies ... man tas userfronts neinteresē :) mani interesē pakalpojumu admins :)
Edited by capsx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...