Jump to content
php.lv forumi

PHP programmētāja vakances Draugiem.lv grupas uzņēmumā Mapon


andrisp

Recommended Posts

Tāpēc, ka ir redzēt padaudz "savi freimworki", kuri izskatās pēc kūpošas sūdu čupas, viss krustām šķersām, nekas nav nodalīts jēdzīgi.

 

Mēģināšu runāt valodā, kādā šeit saprot :D

 

CommentFacade::replyTo('briedis', 'Ak tad populārāko FW sākotnējās versijas nemaz nekūpēja?');

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Veltot laiku SQL un ASM mācēšanai bez manuāļa, tiek atņemts laiks daudz kam citam, piemēram, tam, kā izveidot produktu no nulles...

 

Es kad pievērosos programmēšanai, tad FW kā tādu vispār nebija un visu nācās apgūt no pašiem pamatiem. Līdz ar to ir ļoti dīvaini, ja "devs" nezin elementāras lietas. Vienīgais attaisnojums - indigo, kas dzimis 21. gadsimtā.

Link to comment
Share on other sites

Es kad pievērosos programmēšanai, tad FW kā tādu vispār nebija un visu nācās apgūt no pašiem pamatiem. Līdz ar to ir ļoti dīvaini, ja "devs" nezin elementāras lietas. Vienīgais attaisnojums - indigo, kas dzimis 21. gadsimtā.

Jā es arī. Bet varbūt reizēm der pacelt galvu un pagrozīt kaklu, lai paskatītos, kas notiek apkārt?

 

Starp citu, arī tu esi indigo priekš tiem, kas paši lodēja savus datorus un studēja procesoru komandas. :)

Link to comment
Share on other sites

Es kad pievērosos programmēšanai, tad FW kā tādu vispār nebija un visu nācās apgūt no pašiem pamatiem. Līdz ar to ir ļoti dīvaini, ja "devs" nezin elementāras lietas. Vienīgais attaisnojums - indigo, kas dzimis 21. gadsimtā.

invoke ExitProcess,0

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz offtopic, bet Rubymine arī lamājas par pāris ruby funkcijām, ka viņas ir deprecated , bet reāli ja liec kā rubymine labo, nekas nestrādā. Tā kā tādi bugi ir. Tik cik iespējams šobrīd tādi errori nebūtu vairāk

Link to comment
Share on other sites

Es jau par to, ka funkcijas parametros nodefinē, ka $handler ir string un pēc tam $handler izsauc statisko metodi. Cik zinu string tipam nav statisko metožu

 

Acīmredzot, sūdīgi zini php... https://eval.in/574428

 

Konkrētais warnings ir viegli aizvācams ar /** @var MyClass $handler **/ Tad pat storms arī pateiktu, ka eksistē tāda statiska metode.

Link to comment
Share on other sites

class Foo {
  public static function boo() {
    echo 'moo';
  }
}

$thing = 'Foo';
$otherThing = 'boo';

$thing::$otherThing();

moo

 

Hue hue hue hue... :>

 

Iemesls, kāpēc storms nezina, kas tajā $handler ir jo storms nezina ar kādu vērtību metode tiks izsaukta.

 

Edit: perfectly valids PHP7 kods:

class Foo {
  public static function boo() {
    echo 'moo';
  }
  public static function huh() {
    return 'Foo';
  }
}

$thing = 'Foo';
$otherThing = 'b';
$rekt = 'oo';
$wat = 'huh';

$thing::$wat()::{$otherThing.$rekt}();
Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Jums reāli sūdīgi ar common sense!

Ja metodes definīcijā būtu norādīts, ka $handler jābūt konkrētas klases instancei nevis string, tad ne Stormam ne citam programmētājam nevajadzētu zīlēt, kāds objekts tagad būs $handler

 

Briedi. Pēc tavas loģikas sanāk, ka labāk sūdu apklāt ar tepiķi nevis izmest podā :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...