Jump to content
php.lv forumi

PHP programmētāja vakances Draugiem.lv grupas uzņēmumā Mapon


andrisp

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tiešām nebija nekāda atbilde?

Tā nevajadzētu būt, proti, kaut kādai atbildei (pozitīvai vai noraidošai) būtu jābūt, ja nesaņēmi nekādu atbildi, tā nav pareiza/korekta procedūra.

 

Ja vēl ir kāda nebūt interese atsūti lūdzu PM (ja gadījumā sūtīji no cita e-pasta, kā forumā reģistrēts) ..

 

Jāņem vērā, ka labāk ir pieteikties caur webformu vai kādu no darbs@ .. e-pastiem, ar privātajiem darbinieku e-pastiem reizēm ir kā ir..

 

 

 

Programmētāji kā reiz tik daudz nekur nefigurē t.i. reti kad faktiski aktīvi sūta savus CV (slinkums mainīt ieradumus, kaut vai piedāvātais atalgojums u.c. bonusi iespējams ir lielāki) un lielākoties tiek atrasti no jau esošo darbinieku ieteikumiem vai tiešas uzrunāšanas ..

Sludinājumā bija skaista atruna : sazināsimies tikai ar 2. kārtas pretendentiem. Pildīju formu pašos Draugos, loģiski ar draugiem auth. Lai nu kā, lai puišiem veicas. Cits darbs pats atrada mani bez nekādas pieteikšanās.

Link to comment
Share on other sites

iedomība un lecīgums ir lielākā problēma jauno kandidātu atlasē, it īpaši programmētājiem, kas it labi saskatāma arī šeit esošajos komentāros. ir labi, ja ir -n gadu pieredze, visu vari un visu zini, bet vai ar tādu cilvēku gribēs strādāt, kam ir šāda izturēšanās/attieksme un kam nav vajadzīgs apgūt jaunās tehn., kas nepārtraukti attīstas, jo "viņš jau visu zina"..

Link to comment
Share on other sites

Vai tev šķiet, ka ir vērts katru mēnesi mācīties desmit jaunas tehnoloģijas, kuras jau nākamajā mēnesī aizstās 10 citas, "krutākas" lietas? Jebkuram normālam cilvēkam tā šķistu lieka laika tērēšana. Pa laikam kaut ko, kas ir noturējies popularitātē, var, bet tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Es arī domāju, ka tas ir muļķīgi. Un neviens jau arī nemācās, kaut ko sagrābsta tik. Vēl baisāk, kā LV būvniecības bumā, kur pēc 2 gadiem flīzes krīt nost un pelējums lien ārā, kaut būvēts pēc visjaunākajām tehnoloģijām.

Link to comment
Share on other sites

tas bija vairāk gadu griezumā domāts nevis mēneša. jaunajām tehn. ir jāiesēžās un jānostabilizējas pirms vērts padziļināti apgūt ikdienā, bet jāseko līdzi noteikti ir.  mans piemērs vairāk no situācijas kad atnāk kandidāts, paziņo ka visu var un prot, bet kad pajautā ar kādu ietvaru strādā - izskan atbilde "es pats savu lietoju". tādus uz otro kārtu jau arī nepaaicinās

Link to comment
Share on other sites

A bet es pats savu lietoju...

Ok, not really, nekur jau vēl nelieto PHP7...

 

Anyway, grūti izsekot, kad tik ātri viss mainās. Man tomēr ir arī interesantākas lietas darāmas.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

mans piemērs vairāk no situācijas kad atnāk kandidāts, paziņo ka visu var un prot, bet kad pajautā ar kādu ietvaru strādā - izskan atbilde "es pats savu lietoju". tādus uz otro kārtu jau arī nepaaicinās

 

Kas vainas "es pats savu lietoju"? Tas liecina, ka cilvēks ir zinošāks par vidusmēra Laravel/Symfony/Yii/whatever fanboyu, jo izprot programmas dzīves ciklu un ir savs redzējums kā lietām jābūt. Ja tā nebūtu, tad arī nebūtu tik daudz FW, visi lietotu CodeIgniter.

Link to comment
Share on other sites

Kas vainas "es pats savu lietoju"? Tas liecina, ka cilvēks ir zinošāks par vidusmēra Laravel/Symfony/Yii/whatever fanboyu, jo izprot programmas dzīves ciklu un ir savs redzējums kā lietām jābūt. Ja tā nebūtu, tad arī nebūtu tik daudz FW, visi lietotu CodeIgniter.

Pirms gada ar kaudzīti iepriekšejā kantorī norotēja čupa ar tādiem "man pašam savs freims and i'm so smart.." cilvēkiem. Piedod bet tad labāk ir paņemt bulciņu cepēju ar 30 gadu pieredzi un apmācīt nekā tādu viszinošo guru.

Link to comment
Share on other sites

Pirms gada ar kaudzīti iepriekšejā kantorī norotēja čupa ar tādiem "man pašam savs freims and i'm so smart.." cilvēkiem. Piedod bet tad labāk ir paņemt bulciņu cepēju ar 30 gadu pieredzi un apmācīt nekā tādu viszinošo guru.

 

Nē, atkarīgs no uzdevuma. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...