Jump to content
php.lv forumi

tas tā - mazliet jautrībai - nedomāju, ka joprojām ar ko tādu var sast


capsx

Recommended Posts

Es gan labāk izslēgtu lapu tikai, kad esmu pārliecinājies, ka uz jaunā servera tā darbojas. Atliktu tikai par jaunu pārkopēt DB

 

Ja nu migrēšana nenorit gludi un tev paiet visa diena kamēr visu salabo. Lapa attiecīgi nedabojas 1 dienu

Edited by Kasspars
Link to comment
Share on other sites

Un iesaku kārtīgi izlasīt, nevis rakstīt:

 

Kasspars (https://php.lv/f/user/2808-kasspars/) has just posted a reply to a topic that you have subscribed to titled "tas tā - mazliet jautrībai - nedomāju, ka joprojām ar ko tādu var sast".

 

----------------------------------------------------------------------
Pats neredzi, ka visu izdarīji nepareizā secībā?
nomainam DNS tika izdarīts pirms pārnesam visu uz jauno hostu, pārliecinamies ka viss strādā
----------------------------------------------------------------------

 

;)

Link to comment
Share on other sites

mani tracināt :)

mani, diemžēl, vai par laimi - nu jau nekas īpaši satracināt nevar ...

 

un Tu, laikam, esi latvietis, tipiskais :)

 

mans mērķis īstenībā bija - citiem neuzrauties uz šī frukta

 

reputāciju nenopirksi - un LV IT loks ir diezgan savā starpā pazīstams ;)

 

es, kā jau minēju - biju šokā, ka mums tā vēl notiek

 

un par Tevi es varu pateikt tikai vienu lietu - tu mani arī "besī" - jo tu nespried objektīvi, bet kā neizaudzis tīnis ;)

Link to comment
Share on other sites

Te visi ir programmētāji un paši māk hostēt savas lapas. Tā kā neviens vispār uz viņu neuzrausies.

Un kā lai mēs zinam, kas tas par fruktu? Iedod vismaz kādu koordināti

 

Bet tiem klientiem, kuriem tu piedāvāsi nomigrēt lapu uz savu serveri, tiem gan es iesaku uzmanīties :D

Tu esi no hansahosting.lv ?

 

 

0a2a2adada8411452f41c09fcea06011.jpg

Link to comment
Share on other sites

nē - esmu no hanzahosting

un es nevienam migrēt nepiedāvāju ;)

un joprojām uzskatu ka ar dicaprio tomēr ir smuxāk :)

 

p.s. ja nepamanīji, tur bija frāze - "jamam www.fakti.lv pieder"

p.s.s labi, viss - uzraxti vēl pāris replajus, un closojam šito visu ciet, vairs nav interesanti ;)

Edited by capsx
Link to comment
Share on other sites

tātad tu uzskati, ka tas ir normāli - maksāt par hostingu - un kad tev vajag tikt klāt failiem - tad skuju ... ???

 

...

6. lapa down, adminam pieejas nav, ftp pieejas nav, ssh pieejas nav, nekāda paneļa nav

Jocīgs gan "hostings" bez jebkādām pieejām + prasīt, lai hosteris "kodē php" (kas, protams, varētu būt saprotams no cilvēcīgā viedokļa, bet nav diez ko adekvāti, ja šādas lietas nav atrunātas savstarpējā sadarbībā/līgumā) - attiecīgi iespējas "uzmest lūpu" abām pusēm ir vienlīdz lielas.

 

Nedaudz jocīga ir arī tā visa datu sinhronizācijas būšana, ja ir tik būtiski, lai kaut kādi klienti neredz veco serveri, risinājums ar die() ir so-so.. Proti, kas sanāk labāk - vai lietotājs redz normālu lapu kaut vai uz vecā servera vs kaut kādu īsu die() paziņojumu? Ja datu sinhronitāte ir tik svarīgi vienmēr ir tak iespēja salīdzināt vai nav radušies jauni ieraksti/faili/utt pēc migrācijas ..

 

No tehniskā viedokļa, ja plāno migrāciju, tad kādu brīdi pirms tās domēnam var uzlikt ļoti īsu TTL (time-to-live), kas, protams, nav 100% garants (eksistē klienti/lietotāji ar īpatniem caching dns serveriem, kas reizēm to ignorē (forsē savu)), bet 99% gadījumos "downtaims" (vecais serveris -> jaunais) ir/var būt ļoti īss.

Link to comment
Share on other sites

Roze: nu tur tās klients-hosteris sadarbības nianses man nebija zināmas - kur nu vēl DNS - tur gan jau 604800 :D

Projekts nav nekāds TiK nopietns, lai nevarētu pieļaut downtaimu.

Migrēšana arī nebija nekas paredzēts, bet on-the-fly :)

Par pašu migrēšanu nekas netiek maksāts, līdz ar ko kaut kāda datu salīdzināšana - nē, nē, nē :)

 

Īstenībā es mazliet sāku apdomāt - kas TE tusē :)

 

p.s. esi tik mīļš, un noclozo šo tematu ;) paldies :*

Edited by capsx
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...