Jump to content
php.lv forumi

tas tā - mazliet jautrībai - nedomāju, ka joprojām ar ko tādu var sast


capsx

Recommended Posts

tas tā - mazliet jautrībai - nedomāju, ka joprojām ar ko tādu var sastapt:

 

ctr+v no wacapa ;)

 

 

tikko ar taadu sviestu sastapos
mes te vienu blogu pie manis gribam parlikt
tru tikai WP admins
uzliku teema index.ph die ka bus blogs velak
ar domu uztaishu backupu
un parlikshu
dns atjaunosies un automaataa viss aziies
ieliku temas index.php to
nestraadaaja - blogs radas
ieliku functions.php
bet - piemirsu ka tas fctions adminaa ar laadeejas
un die tagad arii adminaa
"karoče" neko nevar izdarit
tad teicu lai dabu dzheku kas tur palidzejis uzlikt
jo izradas caur kaukadu dzheku uzlikts
jamam www.fakti.lv pieder
a tas
nu ble
uzmeta nenormaalu luupu
ka iet prom laikam
un viss
ej ieskrienies
teksto no taa dzheka
---
cik saprotu, tad DNS jau ir pāradresēti uz citu serveri, bet tur nekas nav uzstādīts
vismaz man vairs piekļuves nav
tā ka visi jautājumi pie Tava jaunā draudziņa wink emoticon
Uzredzēšanos, XXX!
---
pateicu ka fctions.php failaa japielieki restiite
jams ko izdara
nevis pieliek bet tam dzhekam uzraxta
---
te arī YYY prasītais failiņš
lai pats nokodē, ko gribās
---
psc
es nedomaaju ka taadi tipinhi veel muusdienaas eksistee
bet nu - muuzhu dzuiivo, muuzhu maacies
pilniigs debiilisms (mans milhais vaardinhsh)
gfalvenais kau ka NEKO nevar tgad izdariit
reaali sprukaas
lapa neiet
backupu nav
ftp nav
viss chau
un tas frukts uzmetis luupu
mazais beerns :)
es tam dzhekam teicu
ka es reali pat neko vairs nevaru pateikt
man naak smiekli, tajaa pashaa reizee beediigi, jo nekas neiet, un saprotu - ka es absoluuti NEKO nebvaru paliidzeet ...
:)
Edited by capsx
Link to comment
Share on other sites

Karoče čalis pāris vietās pielika "die()" un tagad viss, neko vairs nevar padarīt? :D

Par to "ftp nav" īsti nesaprotu, vai tie faili pēc viņa izmaiņām tika uzlikti uz kkāda hosta, kur viņam nav pieejas, vai arī viņš ir vēl lielāks lohs?

Link to comment
Share on other sites

Labi, palašinātiem teikumiem:

 

1. ir viens wp, kuru bija nepieciešams pārnest uz citu serveri, no cita hostētāja

2. par hostētāju nebijām īsti lietas kursā, un tas īpaši arī neinteresēja

3. nekāda paneļa, ftp, ssh - nav - tikai wp-admin

4. kažociņā uzlikām index.php die, lai nebūtu desinhronizācijas starp datiem - nestrādāja, kaut gan bija īstais kažociņš (un bija tikai 1ns)

5. uzlikām die iekš functions.php, jo tas 100% izpildīsies, bet - steigā piemirsās, ka tas izpildās arī wp-adminā :)

6. lapa down, adminam pieejas nav, ftp pieejas nav, ssh pieejas nav, nekāda paneļa nav

7. tas cilvēks, kuram ir pieeja, uzzinājis, ka grib lapu pārcelt uz citurieni, uzmeta spalvu, un muld visādas dumības, un neko nedara - kaut gan jāizdara ir - 1 restīte functions.php failā :)

8. mēs reāli izdarīt NEKO nevaram ... vienīgais atrast, kur viņš dzīvo ... :D

 

Vai tagad saprotat ? :)

Edited by capsx
Link to comment
Share on other sites

Es īsti nesaprotu, kā jūs kaut ko varat pārnest. Ja jūs klāt failiem/datubāzei netiekat? Vai caur wp-adminu to visu var dabūt? WP pēdējo reizi redzēju gadus 5 atpakļ.

Un vispār, kurš kaut ko pārnes nepārliecinātos, ka uz jaunā hosta viss jau strādā. Un tad, ja tiešām kaut kas ir mainījies, atsvaidzīna, piemēram tikai DB.

Link to comment
Share on other sites

Es īsti nesaprotu, kā jūs kaut ko varat pārnest. Ja jūs klāt failiem/datubāzei netiekat? Vai caur wp-adminu to visu var dabūt? WP pēdējo reizi redzēju gadus 5 atpakļ.

Un vispār, kurš kaut ko pārnes nepārliecinātos, ka uz jaunā hosta viss jau strādā. Un tad, ja tiešām kaut kas ir mainījies, atsvaidzīna, piemēram tikai DB.

 

var var - tur visu var dabūt caur spraudni, man pat kādreiz pašam bija raxtīti spraudņu, ar kuriem visu sūcu nost, jo tad vēl tādu īsti nebija ...

ko nozīmē "nepārliecinoties, ka uz jaunā hosta viss jau strādā" :)

nav jau par ko pārliecināties - veco mājaslapu bija doma nostopēt ar uzrakstu - "Atvainojiet, mājaslapa uz brīdi nav pieejama ..."

pārnesam visu uz jauno hostu, pārliecinamies ka viss strādā, nomainam DNS, visi, kuriem DNS nomainās uz jauno, automātā nonāk jaunajā lapā, tikām kas vēl uz vecā DNS sēž, tiem rāda ka mājaslapa nav pieejama ...

;)

Link to comment
Share on other sites

 

---

te arī YYY prasītais failiņš
lai pats nokodē, ko gribās
---
 
 
Vai tad viņš tev neatsūtīja functions.php? Izlabot un sūti atpakaļ

 

 

ne ... man vispār nebija nekādas nojausmas - priekš kam viņš man viņu sītīja ...

it seviški tāpēc, ka tas nebija īstais functions.php - tam kažokam īstais functions.php bija iekš inc/ mapes ;)

 

un es vēlreiz atkārtoju - tika lūgts aizkopēt die iekš functions.php faila - ViSS ko vajadzēja izdarīt ...

 

p.s. es jau ar jamo nerunāju - ar mani viņš vispār nerunāja, lai gan bija atvērts kopējais čats - tur caur tās lapas cilvēku notika komunikācija :)

Edited by capsx
Link to comment
Share on other sites

Es piekrītu, dīvains viņš ir, ja nedod pieeju pie paša lapas. No otras puses varbūt lapas īpašniekam ar hostētāju bija kaut kāda noruna un tagad īpašnieks grib uzmest hostētāju

Medaļai vienmēr ir divas puses :)

 

Nu labi, kāpēc no sākuma nenovilki visus failus un db? Kad tas viss būtu, tad arī sāktu pārslēgt dns

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, kāpēc no sākuma nenovilki visus failus un db? Kad tas viss būtu, tad arī sāktu pārslēgt dns

 

Nēnu - tu laikam nelasi, ko es rakstu :)

 

veco mājaslapu bija doma nostopēt ar uzrakstu - "Atvainojiet, mājaslapa uz brīdi nav pieejama ..."

pārnesam visu uz jauno hostu, pārliecinamies ka viss strādā, nomainam DNS, visi, kuriem DNS nomainās uz jauno, automātā nonāk jaunajā lapā, kura strādā, tikām kas vēl uz vecā DNS sēž, tiem rāda ka mājaslapa nav pieejama ...

 

šāda metode, manā izpratnē, ir vislabākā tam, lai nenotiktu datu desinhronizācija ...

 

;)

Edited by capsx
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...