Jump to content
php.lv forumi

Dubultojas izvadītie raksti ar INNER JOIN


iall

Recommended Posts

Nav par ko.

Diemžēl es nedzeru alu :(

 

P.S. Ja ir gribēšana brīvdienās pamācīties programmēšanu, http://codeschool.com piedāvā šajās brīvdienās visus kursus bez maksas. Tur ir kaudze tiešām kvalitatīvu kursu, tā kā iesaku izmantot.

Paldies, patīk pamācīties, būs darbā ko palūrēt. Ja kas, visus video kursus var lejuplādēt :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 39
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Galvenais IMO ir tieši tie praktiskie uzdevumi. Video es pat nemaz vairs neskatos, es uzreiz pie uzdevumiem un ja kaut ko nesaprotu, tad skatos slaidos. Vismaz 50/50 gan varu pats izštukot.

 

Sāc tad ātri kačāt, jo rīt jau vairs nebūs pieejami :D

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Galvenais IMO ir tieši tie praktiskie uzdevumi. Video es pat nemaz vairs neskatos, es uzreiz pie uzdevumiem un ja kaut ko nesaprotu, tad skatos slaidos. Vismaz 50/50 gan varu pats izštukot.

 

Sāc tad ātri kačāt, jo rīt jau vairs nebūs pieejami :D

 

Es jau diezgan OP ar JavaScriptu, nav jau vairs jēgas no pamācībām. Meklēju pamācībās sīkus knifus, ko aizņemties, stilā un tehniskajos risinājumos.

regex tutorials gan noderēs. :)

Link to comment
Share on other sites

Man vēl ir tālu, tālu, tālu līdz tādām lietām, kaut arī frontends ļooooti patīk. Nevaru atrast laiku visam, tādēļ knibinos ar visādām bezjēdzīgām lietām, kad sanāk brīvs brīdis. Pa lielam apgrābstu visu, bet atmiņā iespiežas tikai pavisam nedaudz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...