Jump to content
php.lv forumi

Augšupielādēt uzreiz S3, negaidot visu failu


qwerty

Recommended Posts

1. Lietotājs augšupielādē failu, 10 MB

2. Failu saņem mans serveris

3. Mans serveris augšupielādē failu uz Amazon S3 bucketa.

4. Lietotājam iedodu linku, kur fails pieejams

 

1.-2. posmā paiet 10 sekundes. 2.-3. posmā vēl 10 sekundes. Gribētos šo optimizēt. Vai ar PHP ir iespējams sākt augšupielādēt failu tālāk uz S3, nesagaidot pēdējo bitu kas nāk no lietotāja? Straumēt uzreiz uz S3? Tad laiks varētu nokristies no 20 uz teiksim 12 sekundēm.

 

Papildus - gribu parādīt procentuāli augšupielādes progresu, iekļaujot S3 daļu. šobrīd protu parādīt tikai procentus 1.-2. daļā, neieskaitot S3.

 

Specifiski lietoju Laravel diskus un Storage fasādi, bet nav iebildumu paņemt kādu papildus libu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Augšuplādē failu pa taisno uz S3. Būs daudz skeilojamāks risinājums + nenoslogos tavu serveri.  Mēs lietojām jquery file uploaderi, attiecīgi rāda arī upload progresu.

 

Risinājumu, kodu meklē google. 

 

Briedi, varbūt vari aši izskaidrot vienu niansi. Es vados pēc info šeit https://aws.amazon.com/articles/1434esmu izveidojis formu kas veiksmīgi caur jquery uploado, rāda procentus etc. Izmantojot "content-length-range" es varu norādīt faila max izmēru, bet mani mulsina "Content-Type". Es gribu lai varētu augšupielādēt tikai attēlus, tāpēc ielieku tur "image" vai "image/jpeg", bet S3 vienalga ņem pretī cita veida failus - ekseļus, wordus, php, jebko. S3 ir kaut kādas advancētākas validācijas failu tipam vispār pieejamas? 

Link to comment
Share on other sites

Par šo es nepateikšu. Noteikti gūglē jābūt papildus informācijai. Ja nav, nu tad pofig, lai lādē citus failus. Pēc tam validē un dzēs ārā, ja slikti. Tāpat, lai saprastu vai ir derīgs attēls, viņš jāmēģina apstrādāt. Uz mime type nevar 100% paļauties.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...