Jump to content
php.lv forumi

2 web dev darbi + potenciāls support ar garantēto ienākumu


weedy

Recommended Posts

Sveiki!

 

 

Ar jauno gadu pāreju no freelance uz ilgermiņa remote work un ir "pāri palikuši" 2 projekti ar kuriem nepaspēšu tikt galā.

Abi projekti vēl nav iesākti, citādi kā saņemts info un veikta analīze, kas būtu jādara.

 

1. Viens ir web shop uz Magento.

Gana vienkāršs, var izmantot kādu esošu tēmu (esmu atradis ļoti līdzīgu, varu iedot visu info) un pielāgot dizainu (dizains ir gatavs un ir saprātīgs).

 

Termiņš:

Projekts diezgan steidzams, bet termiņus tāpat gan jau varēsi pats jaunus sarunāt.

Projvads sakarīgs.

Iepriekšējās aizkavēšanās iemesls - abpusējs fuckup, kientam ar "pauzi" laikā, kad biju brīvs ar to nodarboties, man - ar 2 citu projektu paņemšanu "pauzes" laikā, kas izvērtās "your usual longer than average project".

 

 

2. Otrs ir esoša portāla pārcelšana uz citu platformu, kur iepriekš custom taisītās lietas jau būtu gatavas vai gandrīz gatavas + citi labumi kas nāk līdzi common platformām.

Doma bija likt uz WordPress, bet var argumentēt par ko citu, ja ir laba ideja.

Pa lielam ko un kā jau ir izdomāts, var, protams, pārdomāt, bet vismaz es varu izstāstīt jau pusgatavu konceptu, lai vieglāk saprast.

Datu importu biju domājis veikt ar WP All Import, kuru esmu izmantojis citos projektos un, kurš relatīvi vienkārši ļauj tādas lietas izdarīt (jāuztaisa custom XML ar visiem vajadzīgajiem laukiem, ar UI jāsadefinē, kas iet kur iekš WP un aiziet jūriņā).

Ja tēma ir pēc iespējas "tīra" (no veiktspējas viedokļa) un izmanto pieejamās cache iespējas (HTML - W3C vai WP Super cache / memcached + wp object cache / DB cache reloaded fix), tam vajadzētu būt izdarāmam.

Portālam ir padaudz apmeklētāju, bet nekas līdzīgs draugiem vai ziņu portāliem.

 

Pēc portāla pārcelšanas var turpināt strādāt kā support par nelielu samaksu.

Darba apjoms 1-2h/d atkarībā no tavām spējām automatizēt lietas (daļu tasku var uztaisīt kā risinājumu + nosūtīt instrukcijas un vairs nedarīt).

Pašreiz tas ir lielāks, bet uz WP būtu atrisināta virkne lietu, ko pašreizējā kodā jādara ar roku vai izmantojot UI, kas nav priekš user vulgaris (vai arī tās var piekodēt relatīvi vienkārši).

 

Dizains šim arī ir jauns, bet vienkāršs un saprātīgs, izgāju cauri un lielāko daļu var atrisināt standarta WP (+ custom query) vai populāri plugini (+ izskata pielāgojumi).

 

Termiņš:

Domāts bija sākt janvārī un tikt galā 2-3 mēnešu laikā strādājot apmēram uz ~1/2 slodzi, bet tas nav akmenī kalts.

 

 

Abus klientus esmu pieradinājis strādāt mostly caur e-pastu.

Skype/tel. tiek izmantots tikai tad, ja vajag kaut ko steidzami vai padziļināti apspriest.

 

 

Sīkāka info PM.

Edited by weedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...