Jump to content
php.lv forumi

Biome3d - mans pirmais 3d hobija projekts


Recommended Posts

No idejas līdz palaišanai bija 3 nedēļas, bet pēc tam vēl daži uzlabojumi laika gaitā.

Šeit ir video kanāls, kurā redzami daži soļi, kā tas tapa: https://www.youtube.com/channel/UCrClz9vWB7Y1iqU-DASJHgA/videos

 

Vienīgais mārketinga rīks bija šis youtube kanāls, caur kuru arī spēli pamanīja arvien lielāki YT kanāli un tālāk jau aizgāja ķēdes reakcija.

Galvenās atziņas:

- web multiplayer spēļu niša ir ļoti tukša un tajā vēl ir daudz vietas vienkāršiem projektiem. Manuprāt, jebkura kaut cik interesanta web multiplayer spēle ļoti ātri var iegūt popularitāti.

- Youtube ir superīga mārketinga platforma.

- 3D nav tik sarežģīts, jāsaprot tikai galvenie performances noteicēji: gl call-u skaits un trīsstūru skaits scēnā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Codez labu darbu paveicis! :)

 

Tik daudz gan vēl dienā nav, bet tuvojas, tāpēc domāju, vai ar mikromaksājumiem ir iespējams panākt būtiski lielāku monetizāciju.

Mikromaksājumus labi vari notestēt, publicējot to spēli draugiem.lv - varēsi to izmantot kā jaunu fīču testa platformu, kā arī šai versijai uzreiz dabūsi lielu lietotāju bāzi. Tiesa, ar reklāmām to monetizēt tur nevarēsi, tur jāievēro dr.lv noteikumi.

Link to comment
Share on other sites

Es par morālo pusi runāju. Ja sirdsapziņa ļauj būvēt uzņēmumu uz cilvēku mānīšanas (un tā ir mānīšana, jo neko reālu viņi nesaņem), tad "labi", bet citādāk...

Tā nav mānīšana, bet žurku skrējiena izmantošana! Žurku skrējiens - kad mēs ar kaimiņu pēc dzīves līmeņa esam līdzīgi un, lai es kaut kā varētu izcelties, man vajag labāku mašīnu, vairāk lampiņas Ziemassvētkos. Tieši tāpat daudzi grib sev smukāku virtuālo produktu, kurš nav citiem, tad kāpēc neapmierināt šo biznesa prasību?

 

Starp citu, bez skiniem, var arī iespēju rezervēt savu vārdu, kuru visi var apskatīt topos. Tiem, kuri regulāri nokļūst topos, var vēlēties, lai visi zina, ka tas ir tieši viņš!

Link to comment
Share on other sites

1) Vajag iespēju invertēt A un D pogas, jo baigi neintuitīvi.

2) Beidzot var redzēt kaut kādus codez darbus. GJ

 

galvenie performances noteicēji: ... trīsstūru skaits scēnā.

Mūsdienās, VGA RAM izmēri ir tādi, ka poligonu skaits var iespaidot performancei, ja to tiešām ir ļoti daudz.

Link to comment
Share on other sites

Kādam tagad jāuztaisa klons uz iOS/Android, kur tu to savu šūnu vadi ar planšetes/telefona grozīšanu. Pāris nejauši klikojamas reklāmas vai kāds nevainīgs in-app purchase un ziljons $ kabatā :)

Link to comment
Share on other sites

Iesapaidīgi! Un novērtēju dalīšanos pieredzē. Ir dažas domas par specifiskām spēlītēm 3d un WebGL, kuras ir tik pat vienkāršas, bet ar citu uzdevumu. Nebiju gan domājis, ka to tik vienkārši var realizēt, bet, ja jau var, tad jau var.

 

Paldies! (neuztver to kā pielīšanu, tāpat ir daudz ko kritizēt :D)

Link to comment
Share on other sites

Man atkal interesanti, kā tu tiec galā ar tīkla lagiem, kaut kādiem dropoutiem? Kā sasinhronizē visus? Šī gan ir salīdzinoši "slow-paced" spēle, bet anyway, interesanti. Vai izmanto jau kādus gatavus rīkus, kas "normalizē" visu datu plūsmu? Vai notiek kaut kāda trajektoriju modelēšana arī klienta pusē?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...