Jump to content
php.lv forumi

Datu bāzes izveide un organizēšana


Bufo

Recommended Posts

> es nekur nerunāju par "CDN serveris down", bet gan "tīkls pišas". Tā rezultātā lapa ir it kā ielādēta, bet vēl nekas nestrādā, jo browseris tagad gaida, kad beidzot būs taimauts uz CDN

 

Ja tīkls neiet, nav svarīgi kur ir hostēts jQuery — CDN vai lokāli.

Informēju vēlreiz, lai tu labāk uztvertu vārda "pišas" nozīmi šajā kontekstā: ja savienojums A - B ir ļoti labs, tas nenozīmē, ka tajā pašā laikā tikpat labs vienmēr ir arī A - C.

 

Un tagad iedomāsimies, ka A-B ir "klients - tavs-serveris", bet A-C "klients - CDN", bet caur CDN ir piejūgtas 10 JS bibliotēkas.

Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tik atšķirība tāda, ka CDN parasti ir +- tiešs pieslēgums pie internet exchange'iem(cloudflare man no LTC ir 5-6 hopi), un tajā paša laikā lai nokļūtu līdz serverim A vajaga ašpatsmit hopus (fuelephant.com vajaga 13)

Tad kuram ir lielāka iespēja sapisties?
 

Link to comment
Share on other sites

Nu man tagad ir gadījums, ka because of reasons ik pāris dienas uz kādu stundu (to stundu, kurā man tieši vajag) negrib normāli slēgties Bootstrap CDN un bremzē. A tajā pašā laikā projekta serverim nekas nekait, kaut kur ellē ratā Vācijā, šķiet. Konkrēti besī. Ja tas viss hostētos vienā vietā, problēma atkristu. :D

 

Ja tu vari saspiest visu CSS vienā mazā failiņā, JS otrā mazā failiņā, nav foršāk, ka tie servējas no tevis un vienmēr viss strādā konsistenti (vai arī nestrādā, bet vismaz konsistenti)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...