Jump to content
php.lv forumi

Nepieciešams programētājs strauju augošā ASV uzņēmumā.


berdzza

Recommended Posts

Nu nu. šajā forumā, cik nu te sen esmu bijis un lasījis, manuprāt ir kādi 3-4 cilvēki kas saņem 2k uz rokas. Vārdā nesaukšu, man ir tikai aizdomas.
2k nav viduvēji, tas ir virs vidējā.

Ja ir vairāk, tad droši piesakieties lai kāds netiktu novērtēts par zemu, lol.

Link to comment
Share on other sites

No 18,5K -> 5k uz rokas? Neizklausās ticami.

Pie tam gadījumā, ja strādā remotā, tad, piemēram, par ciparu 10k nodokļi ir jāmaksā Latvijā un tad, ja visu dari pareizi, nodokļos nav jāmaksā vairāk kā 10%.

 

2k uz rokas pat priekš Latvijas ir viduvēja alga un daudzi saņem vairāk, nemaz nerunājot par strauji augošu ASV uzņēmumu ;)

5k tas ir ja uz pastāvīgo tur pat uz vietas UK strādā. Kontrakteriem maksā vairāk, bet ej nu atrod tādu darbu un vēl jo vairāk lai atļautu strādāt attalināti. 

 

LV VID ir mazliet citi dati: vidēja likme 12.13 jeb 1.5k uz rokām...

Link to comment
Share on other sites

Programmēšana ir viena no tām nozarēm, kur VID dati varētu būt visneprecīzākie, jo, cik es pats personīgi pazīstu, ļoti liela daļa programmētāju laiž savus ienākumus caur juridiskām personām un tur tie nebūt neatspoguļojas kā programmētāja atalgojums, bet visbiežāk kā ienākumi no kapitāla. Vēl citi saņem autoratlīdzības. Un, jo lielāka ir bruto atlīdzība, jo drīzāk, ka tā nebūs formēta kā alga. Tāpat ir vietas, kur daļu maksā kā algu, daļu kā autoratlīdzību.

 

1.5k tas tiešām varētu būt vidējais no tiem, kas visu maksā kā algu, tātad bruto ap 3k.

Droši vari pielikt + 1 - 2k pie vidējā starp tiem, kuri atlīdzību nesaņem kā algu, tas būt 4-5k un šiem cilvēkiem arī neto nav 50% no bruto, bet 80 - 90%.

 

 

P.S. Pie tam iepriekš es runāju par remote darbiem uz UK vai USA. UK tagad it sevišķi ir izdevīgi dēļ kursa.

 

P.P.S. Par kontraktiem. Ļoti bieži tie būs 3-6 mēneši, jo sākumā tevi pieņem uz šo termiņu, ja strādā kā vajag, tad attiecīgi arī darbs tiek pagarināts. Protams ir arī atsevišķi īstermiņa piedāvājumi - to vajag noskaidrot un iet uz tiem piedāvājumiem, kur šie 3-6 mēneši ir pārbaudēs kontrakts.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveiki visiem komentētājiem.
Pašlaik mums ir 3 Full stack developeri+frontend+UX+server.  
Kopā komandā ir 11 cilvēki.


Meklējam vēl ceturto developeri ar sludinājumā iepriekš minētajām zināšanām. 
Ļoti liels plus būs pieredze ar:

  • Blender
  • WebGL
  • Python api (priekš Blender/ WebGL)

Rakstiet:   [email protected] 
Skype:      berdzza

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...