Jump to content
php.lv forumi

Preg_replace 8digit number replace


Fevelix

Recommended Posts

Priekš viņa prasības šis ir ideālais variants.

 

$text = 'wharblgarbl, 12345678, more text goes here, +37126123456.';

echo preg_replace('/\b(\d{8})\b/', '<a href="/?id=$1" target="_blank">$1</a>', $text);
VS

 

$text = 'wharblgarbl, 12345678, more text goes here, +37126123456.';
$words = explode(' ', $text);

foreach ($words as $i => $word)
{
	if ((strlen($word) === 8) && is_numeric($word))
	{
		$words[$i] = '<a href="/?id=' . $word . '" target="_blank">' . $word . '</a>';
	}
}

echo implode(' ', $words);
Lieka koda uzpūšana, lasāmāk tikai tad, ja tu absolūti nemāki regex un nesaproti, ko nozīmē \d{8}. Ja vajadzēs kaut ko papildus, tad arī varēs taisīt ciklus and shit, bet viņam to nevajag. Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Tev uzskati mainās pēc mēness fāzēm?
 

Jāāā, pazīstama situācija.
Es vienmēr savu kodu pulēju ilgāku laiku, reizēm pat pilnībā vairākas reizes pārtaisu, kamēr esmu apmierināts ar rezultātu. Prasa vairāk laika, toties future-proof/viegli extendojams, un pašam prieks. Diemžēl citiem gan nē, jo, redz, jāskrien, visu vajadzēja jau vakar, pofig par kvalitāti... Un citi tā arī programmē, ignorējot acīmredzamas kļūdas, kuras mana IDE uzreiz hailaito, atverot failu, vai arī kuras ielogojas error logos, tiklīdz refrešo lapu. Mūsdienās populāri izslēgt error reporting.

Edited by xPtv45z
Link to comment
Share on other sites

 jurchika citāts ir tīrs egoisms. Pats svarīgākais, viņu uztrauc "ko par manu kodu teiks citi".

Daudzi ar to slimo. Rezultātā, laiks tiek tērēt nelietderīgi, savu kompleksu apmierināšanai.

Ieteiktu vairāk laika veltīt plānošanai.

 

Te var iziet testu un uzzināt par savas personības uzvedību. https://www.123test.com/disc-personality-test/

Link to comment
Share on other sites

@xPtv45z - ir atšķirība, vai rakstu kodu priekš sevis vai priekš citiem. Turklāt šajā gadījumā, ja vajag ko vairāk, tad no pirmā uz otro variantu pārtaisīt prasa minūti. Pēc prasībām pirmais variants ir pilnīgi pietiekams, jūs man tagad brūkat virsū pilnīgi par neko.

 

@Wuu - tavs kods vispār nebija strādājošs, plānotāj. Tev trūkst iekavas search frāzei un replacement ir $1, $0 ir viss string.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...