Jump to content
php.lv forumi

JavaScript spēlīte: 15 Puzzle


Recommended Posts

Es teiktu ļoti labi!

Nav jQuery dependency, tas ir labi

Kods ir labi uzrakstīts

 

Vēl no savas puses ieteiktu uztaisīt js un css minimizēšanas build. Protams, tik maziem failiem nav jēgas, bet kā tavu skilu demo būtu ļoti noderīgi :)

 

Ja tu izmantotu css build, tad varētu pielikt postCSS ar autoprefixer un nevajadzētu ar roku cssā rakstīt vendor prefixus.

Edited by Kasspars
Link to comment
Share on other sites

Paldies par atsauksmēm! :)

 

Jā, piekrītu - CSS/JS build ir lieta, par kuru ir vērts padomāt pie lielākiem projektiem.

Bet runājot par jQuery, patiešām nesaskatu jēgu kļūt atkarīgam no tās bibliotēkas, ja tiek izmantotas tikai dažas metodes.

Edited by ArnisR
Link to comment
Share on other sites

PS: Kad pienāks tas brīdis, kad respekts būs par vanilla PHP bez Laravela? :D

Jau tagad.. 

 

.. piemēram, visai nesen nācās uz servera mainīt php ekstensiju (memcache -> memached) tikai tāpēc, ka programmētājs nespēj freimworkam (kā reiz Laravelam) atrast/uzkodēt atbalstu esošajai $^DD%DF

Link to comment
Share on other sites

Briedis? :D

 

Bet nu vispār jau pareiza pieeja - ja labs libs ir, tikai extensionu jāpamaina, tad 100x vieglāk pamainīt extensionu, nevis cept savu libu. Visiem ērti. Izņemot adminu, trololo. :D

 

Haha, jā, es un vēl 2 :D

Link to comment
Share on other sites

3 lietas, pie ka es varētu piekasīties:

  1. Ne īpaši patīk 8-space indents. Kā arī, tās tukšas rindas pirms un pēc funkciju ķermeniem.
  2. Man, kā funkcionālas programmēšanas fanbojam vairāk patiktu mapošana, nevis for cilki.
  3. Tajā vietā, lai katru reizi raustītu DOM ar getElementById, tu varēji saglābāt listi ar referencēm uz ailēm un tad darboties ar to listi. Tas vienkāršotu kodu, jo tev nemainās secība, tikai CSS atribūti. Un arī, atvieglo darbību pārlūkam.

Visi šie punkti ir sīkumi. Citā ziņā, ļoti labs, kvalitātīvs un viegli lasāms kods. vanilla.js izmantošana ir ļoti apsveicama.

Link to comment
Share on other sites

3 lietas, pie ka es varētu piekasīties:

  1. Ne īpaši patīk 8-space indents. Kā arī, tās tukšas rindas pirms un pēc funkciju ķermeniem.
  2. Man, kā funkcionālas programmēšanas fanbojam vairāk patiktu mapošana, nevis for cilki.
  3. Tajā vietā, lai katru reizi raustītu DOM ar getElementById, tu varēji saglābāt listi ar referencēm uz ailēm un tad darboties ar to listi. Tas vienkāršotu kodu, jo tev nemainās secība, tikai CSS atribūti. Un arī, atvieglo darbību pārlūkam.

Visi šie punkti ir sīkumi. Citā ziņā, ļoti labs, kvalitātīvs un viegli lasāms kods. vanilla.js izmantošana ir ļoti apsveicama.

 

Paldies par ieteikumiem, ņemšu vērā! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...