Jump to content
php.lv forumi

Fuelephant.com - tava transporta izdevumu uzskaites sistēma


Recommended Posts

Scroll to top poga visu laiku redzama, lai arī viss content ietilpst ekrānā

Visu laiku redzams scroll bar, lai arī viss content ietilpst ekrānā

Pogām kaut kāds pre-flat-design-era dizains

JavaScript un Css faili nav konkatenēti. Laikam par Grunt/Gulp neko neesi dzirdzējis

Paša rakstītie JS vispār nav minimzēti un visas funkcijas globājajā scope. Palasi par closure, self executing anonymous function, global scope pollution utt

Priekš 2000. gada būtu ahūni, bet tajā laikā vēl nebija jquery un bootstrap.

Link to comment
Share on other sites

Scroll to top poga visu laiku redzama, lai arī viss content ietilpst ekrānā

Visu laiku redzams scroll bar, lai arī viss content ietilpst ekrānā

Pogām kaut kāds pre-flat-design-era dizains

JavaScript un Css faili nav konkatenēti. Laikam par Grunt/Gulp neko neesi dzirdzējis

Paša rakstītie JS vispār nav minimzēti un visas funkcijas globājajā scope. Palasi par closure, self executing anonymous function, global scope pollution utt

Priekš 2000. gada būtu ahūni, bet tajā laikā vēl nebija jquery un bootstrap.

Are you fucking loosing it? 

 

tumblr_inline_nnwea2azzD1raprkq_500.gif

Link to comment
Share on other sites

Turpinot ideju..
Man patīk eko drivings un bieži man noderētu sava veida ecorace aplikācija. 
Es katru rītu braucu uz darbu, dažādi maršruti (sākuma un beigu punkts vienāds), +- vienādos laikos.
Man patiktu ja varētu piefiksēt vidējo patēriņu, maršrutu un laiku.
No tā es varētu izvilkt kur labāk braukt kādos laikos + pašam patīk izspiest maksimāli mazāko degvielas patēriņu.

 

Link to comment
Share on other sites

Vakar nejauši sanāca pāris stundās uzbliezt appu priekš Androīda (viena lietotāja ieteikums pamudināja :D): Fuelephant Play Storē.

 

Apps, protams, uzpists (lirika <c> Reinis Mežulis) PhoneGap - iemests vnk wrapperis lapai ar custom login screen.

 

Pirmās atsauksmes jau, ka vismaz labāk par iešanu mobilajā browserī ir. Nu vismaz. :D Būs nu tagad arī pamats attīstīties šajā virzienā.

 

 

Vēl mazie sīkumi - tagad var sekot arī Draugos un LinkedIn. Tas tā, sekojiet, kačājiet man status! :D

 

Man patīk eko drivings un bieži man noderētu sava veida ecorace aplikācija.

Man patiktu ja varētu piefiksēt vidējo patēriņu, maršrutu un laiku.

Priekš tāda ecorace prasītos kaut kas specifiski šim mērķim radīts.

 

Bet tu vari mēģināt tagot maršrutus/laikus manas sistēmas komentārā pie uzpildes, kad būs eventu filtrācija pēc šādiem parametriem, varēs arī kko savilkt kopā. Bet nu tas nebūs gluži tas. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Very gay ir tas uber-īss sesijas lifetime. Katru dienu taisīt login mobilajā aplikācijā - nu kamoon!

Tev gan būtu jāpriecājas, ja tas ir very gay. Bet jā, ir tāda problēma. Kas tiks novērsta pie pirmās iespējas dziļāk krāmēties ar mobilo appu. Ja vēl PhoneGaps mācētu vismaz "remember password"...

 

Mazliet uzskaistināti useru profili.

Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Hey, Kavacky? #WAT? :D

O, darbojas nevainojami. :D Varbūt kādreiz jāsamazina jutība, bet tikai varbūt. :D

 

post-742-0-33558400-1457745437_thumb.jpg

 

Sākuma lapā vārds "Terms" speciāli uztaisīts ļoti neass, lai neviens uz to nespiestu?

Fak, pieķēri. Iluminātu ārkārtas kongresā nolēmām atgriezt linkam balto krāsu, bet NWO iedibināšanai ķerties pie plāna B.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...