Jump to content
php.lv forumi

Fuelephant.com - tava transporta izdevumu uzskaites sistēma


Recommended Posts

Projekts interesēs tos, kam ir mašīnas, moči vai kas tamlīdzīgs. Ko piedzen fosilās degvielas (Teslas cienītāji vēl nav apzināti).

 

Apskatāms ir: Fuelephant.

 

Sekundes laikā iespējams reģistrēties, pievienot savu auto [vai nu ar ko tu brauc], ievadīt izdevumus, degvielas un citus.

 

Var izveidot atgādinājumus pēc laika vai nobraukuma, kad kaut kas jāmaina, piemēram, eļļa. Un saņemt pēc tam epasta un SMS formā.

 

Atšķirībā no konkurentiem, mans projekts ir veidots maksimāli user-friendly. Un, tā kā tas viss ir "mākonī", tad nav jāuztraucas, ka dati pazudīs, iemetot telefonu podā. :)

 

Izstrāde joprojām turpinās, daudzu iedomāti svarīgu fīču tur vēl nav, bet viss notiek. Jaunumus vislabāk uzzināt, sekojot @fuelephant vai feisbukā. Var arī rakstīt [email protected] vai tepat, vai arī PM.

 

Piemēram, rekur mans ikdienas transports.

 

Kā tas izskatās no lietotāja puses, redzams attačmentā.

post-742-0-58788900-1437769817_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Not implemented yet. :)

 

Es gribētu tur uztaisīt kaut kāda līmeņa sociālo tīklu. Jo it kā jau varētu būt interesanti redzēt, ko tavs čoms izdara tačkai.

Nu ideja neslikta jebkurā gadījumā. īpaši tas daily expenses. I approve of this. 

Link to comment
Share on other sites

Kas par iemeslu tādam nosaukumam? :)

 

 

Bet nu atliek uzcept aplikāciju, kas "trackotu" nobraukumu + teiksim piedāvātu automātiski ievadīt izmaksas brīžos, kad iebrauc benzīntankos, tad varētu būt interesanti - savādāk pārāk pedantiskiem lietotājiem. 

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks uztaisījis ko normālu, bet kā vienmēr piesienas pie sīkumiem.

Link to comment
Share on other sites

Atver savu transporta lapu parādi, kur tur ir responsivitāte. Tik vien kā bootstrapa menu

Ar to skatu ("tirlins.png") ir tā, kā ir, jā. :D Nav bijis #1 prioritāte, kā arī tie statistikas rādījumi prasās pēc redizaina, gan vizuāli, gan būtības. And as always - kaut kad būs. Tur vispār prasās pēc vizuāla un būtības redizaina.

 

Paldies visiem par reportu uz dažādām trubām. Kopā tātad izskatās, ka kaut kā saiet. :D

 

Esmu tieši šada tūļa meklējumos, noteikti ietestēšu.

Starp citu, lieliskā iespēja tiem, kurus šis pasākums tā nopietni interesē kā uzskaites sistēma: šobrīd labi darbojas lieliskā iespēja ar feature requestiem. Tiesa, ne tā, ka kāds pajautās tur rozā backgroundu or smth, bet, ja fīča jau ir manā darbu sarakstā, tad fīčai paaugstināsies prioritāte. Šitā jau vairākas reizes ir mani iekustinājuši šo to uztaisīt ātrāk. :)

 

Kas par iemeslu tādam nosaukumam? :)

 

Bet nu atliek uzcept aplikāciju, kas "trackotu" nobraukumu + teiksim piedāvātu automātiski ievadīt izmaksas brīžos, kad iebrauc benzīntankos, tad varētu būt interesanti - savādāk pārāk pedantiskiem lietotājiem.

Psihotropo vielu izvēle, protams. Fuel + elephant, draudzīgais degvielas zilonis, kas nāk tev ar šīm lietām talkā, kam arī būtu bijis atspoguļoties logo un varbūt vēl šur tur, kas visādu iemeslu gan šajā iterācijā tur ne velna neatspoguļojas. Toties logo vismaz arī vairs neizskatās šādi:

fe1.png

:)

  

Cilvēks uztaisījis ko normālu, bet kā vienmēr piesienas pie sīkumiem.

Da es jau sāku uztraukties, vai nav galīgs mēsls sanācis. Nu kas tas ir, ka neviens tā no sirds vēl pat nav pacenties kārtīgi nodirst no galvas līdz kājām. Tik labus vārdus vien dzird, ka pēc bērēm izklausās. :D 

 

kvcs pls, varēji jau uztaisīt, lai bākas izmēru var ierakstīt. Savādāk, tavs elefarts domā, ka man ir 106L bāka

Pēc šīs analoģijas jāspriež, ka es sev Golfā esmu iebūvējis 2.5 m^3 cisternu. :D Tas ir kopējais ielietais.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...