Jump to content
php.lv forumi

Darba vietas meklējumos


Blitz

Recommended Posts

Strādājot pašreizējā darba vietā jau kādu laiku ir sajūta, ka pienācis laiks pameklēt ko citu - labāku. Vēršos potenciālajiem kolēģiem vai darba devējiem kas ļoti iespējams apgrozās šeit. 

 

Nedaudz par mani. Apmēram 6 gadus draudzējos ar PHP, 4 no tiem neregulāru hatltūru veidā, 2 pēdējos no tiem maizes darbs 8h dienā. Uzskatu ka labi pārzinu OOP/MVC un protu rakstīt uzturamu, drošu, optimālu kodu. Ir pieredze ar dažiem modernajiem freimworkiem, Composer, GIT, RDBMS. Sevi uzskatu par normālu vidēja līmeņa programmētāju (starp junior un senior).

Ātri mācos, patstāvigi attistos un patīk tas ko es daru.

 

Vēlos strādāt stabilā uzņēmumā, komandā pie vidējiem/lieliem projektiem.

Darba vieta protams Rīga, ideāli labajā daugavas krastā vai centrā.

 

Varu atnākt uz interviju, varu uzrakstīt kādu koda gabalu (uz pāris h darbietilpību) utt.

 

Sīkāk protams PM.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir sajūta ka ir pienācis laiks kaut ko mainīt, bet es gribētu pārkvalificēties uz web dev no citas sfēras. Diemžēl diez vai varēšu pretendēt uz ko vairāk par junior tad nu būs jākodē savu erp figņu līdz mūža galam :)  

 

btw, kā tagad ir ar web algām? ir kādas pozitīvas tendences?

Link to comment
Share on other sites

Kur tava attieksme? Darba sludinājuma vajadzēja būt aptuveni ar šo:

 

Es tāds un tāds.

 

Prasības darba vietā:

- dators ...

- ērts krēsls ...

- ...

 

Piedāvāju:

- kaut ko uzkodēt PHP, js, ...

- ...

 

Visām kompānijām, kurām interesē mani pakalpojumi sūtīt īsu aprakstu un motivācijas vēstuli, kāpēc vēlas ar mani sadarboties uz ....@.......

Sazināšos ar tām kompānijām, kuras tiks otrajā kārtā.

 

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Izlasīju "kā sagatavoties pieteikumam" draugiem.lv sadaļu. Teikšu ka priekš visiem piedāvātajiem labumiem tās prasības izklausās pat diezgan zemas, vajadzētu būt augstākām. :D Rodas tāds iespaids ka arī diezgan zaļš gurķis var pieteikties, bet vai nu tā ir - nezinu, ir jau daži forumieši kas noteikti labāk zinās. 

Link to comment
Share on other sites

Izlasīju "kā sagatavoties pieteikumam" draugiem.lv sadaļu. Teikšu ka priekš visiem piedāvātajiem labumiem tās prasības izklausās pat diezgan zemas, vajadzētu būt augstākām. :D Rodas tāds iespaids ka arī diezgan zaļš gurķis var pieteikties, bet vai nu tā ir - nezinu, ir jau daži forumieši kas noteikti labāk zinās. 

Ja ir vēlme mācīties un joma patīk (t.i. to nedara sakostiem zobiem tikai tāpēc, ka salīdzinoši ari citām sfērām atalgojums ir optimālāks), tad arī ar zaļu gurķi var visu panākt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...