Jump to content
php.lv forumi

Stupidity knows no bounds


php newbie

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nezinu no kurienes tu izzīdi:

  • Visi kuri nekodē IDE nav normāli
  • Es kodēju notepad

Lab es izmantoju PhpStorm un NetBeans. Tad visādos blade.php filos kur ir kopā php, js, angular, blade... tie IDE saūk prātā. Varbūt es esmu sajucis ka lieku visu kopā. Bet tiešām tas "gudrais" paste un identation besī.

 

p.s.

fucking javascript

Link to comment
Share on other sites

Stormam pat ir built in Blade supports. Nekas tur nejūk prātā - kodēju draugiem.lv sourci, kur ir pāri ļimonam koda rindu, nekādu problēmu. Ir laboti JS faili ar 4k koda rindām - nekādu problēmu.

 

Gudrais paste, identation? Uzliek IDEi pie koda stila konkrētu standartu PSR0/1, un lieto auto formateri, kas strādā ļoti labi. Daudz labāk, kā koderis ar roku var saformatēt. Ja nu ļoti gribas izgudrot savu kodēšanas stilu, tad var izslēgt auto-identation priekš paste'a - Settings | Editor | Smart Keys -> Reformat on paste

 

NetBeans ir figņa.

 

Nezinu kā tev, bet man ikdienā kodējot vajag gan palaist php serveri + citus servisus (gulp, piemēram), gan lietot git + diff, gan termināli, gan pieslēgties un browsēt db (lokālai + remote), gan syncot failus uz remote servera. To visu var izdarīt vienā programmā, nav jāvirina N logi, plus viss savstarpēji integrējas (inline kodā redzi git diffu, storms atpazīst kvērijus un izceļs kļūdas, neeksistējošas tabulas (no pieslēgtās db), saka priekšā kolonnas, utt).

Link to comment
Share on other sites

Man viss dalīts virtual desktopos.

1. Pārlūks

2. Vim

3. Terminator terminālis

4. mysql-workbench

 

PSR-X man ir arī Vim.

Git integrācija arī ir.

php serveris, gulp, npm un citas figņas stāv Terminator

 

Pārslēkšanās starp desktopiem, starp Vim tabiem un starp Chroma tabiem notiek ar Vim-style keybindingiem. Pašā Chromā ir vimium plugins.

 

Līdz ar to pele jau apklājusies ar biezu putekļu kārtu.

 

Datubāze gan nav Vimā, bet workbenčā. Līdz ar to nesaka, ja neeksistē tabulas. Bet cmon, tā nav lielākā problēma uz pasaules. :D Un nenormāls es arī nejūtos.

Link to comment
Share on other sites

Nice! Iebūvētais db supports jau arī nav slikts, tik šis izskatās, ka ar daudz vairāk iespējām.

nezinu kā iebūvētajam, bet ar šo, piemēram, tu vari atzīmēt connection kā read-only. Un sēdi, browsē produ nebaidoties no nejauša dropa. 

Link to comment
Share on other sites

nezinu kā iebūvētajam, bet ar šo, piemēram, tu vari atzīmēt connection kā read-only. Un sēdi, browsē produ nebaidoties no nejauša dropa. 

 

Tas pats ir iebūvētajam - nenormāli laba fīča. Pievienoju parasti lokālo un read only produkcijas db.  Brīnos, ka workbencham nav tāda fīča (workdbench vispār kaka, bremzē nejēgā, viss sarežģīti uztaisīts).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...