Jump to content
php.lv forumi

Darba sludinājumi Latvijā


jurgenzz

Recommended Posts

Trimda - ir došanās citur dēļ lieguma uzturēties vietā, kur esi dzīvojis pirms tam.

To, kas tev ir liedzis, varu tikai minēt - vai nu nespēja atrast labi apmaksātu darbu, sastrādāties ar kolēģiem, tavas sociālā dīvainības, nespēja strādāt remote, dusmas un nepatika pret Latviju un latviešiem,  utt. Bet tas pat nav svarīgi. Ir lietas, kuru dēļ tu nedzīvo vairs LV, tēlaini izsakoties - lietas, kas piespiedušas tevi doties trimdā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trimda - ir došanās citur dēļ lieguma uzturēties vietā, kur esi dzīvojis pirms tam.

To, kas tev ir liedzis, varu tikai minēt - vai nu nespēja atrast labi apmaksātu darbu, sastrādāties ar kolēģiem, tavas sociālā dīvainības, nespēja strādāt remote, dusmas un nepatika pret Latviju un latviešiem,  utt. Bet tas pat nav svarīgi. Ir lietas, kuru dēļ tu nedzīvo vairs LV, tēlaini izsakoties - lietas, kas piespiedušas tevi doties trimdā.

 

Vai arī es vienkārši neuzskatu, ka esmu piesiets kaut kādai konkrētai vietai tikai tāpēc ka esmu pamanījies tur piedzimt. 

 

Gadus atpakaļ es arī biju tāds aprobežots naivs zvēriņš (hahaha, ko tad tie emigranti, pārbēdzēji un dīkdieņi). Tas ir līdz brīdim, kad nonācu pie loģiska slēdziena, ka robežas jau ir tikai tavā prātā...

 

Te ārā ir vesala pasaule, citāda, dīvaina, interesanta, sauc, kā gribi. Tā vēlme kādu dienu atdot galus 20km rādiusā ap savu dzimto pleķi tik tiešām ir tā vērta? Par to vien lai varētu piesist dūri pie krūtīm un pateikt, hei, jā, nu šeita te es esmu un te pirms gadiem 50 es iedzinu lūk šo naglu sienā kur pakārt 5. klases matemātikas olimpiādes goda rakstu? Kāda velna pēc?

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kur problēma strādāt ārzemēs uz vietas. Būs laba pieredze, kā arī pat iesācējam algas ir pieņemamas. 

 

http://www.jobsite.co.uk/vacancies?search_type=quick&engine=solr&search_referer=internal&query=Front+End&location=&radius=20

 

Vari meklēt kā vēlies, piedāvājumi daudz un lielāko daļu diezgan vilinoši. 

Link to comment
Share on other sites

 

Bet protams, protams, šis ir no augstā plaukta, bet tur ir pa pilnam arī starter, middle level, utt.. būtu angļu valoda perfektā līmenī, kad sapņus sapņotu angļu mēlē, būtu vispār ideāli un noteikti kaut kur jau būtu pieteicies. 

Link to comment
Share on other sites

@codez - da tev vienkārši katru dienu vajag dabūt savu devu diršanās, nav svarīgi ar ko, ka tik ir.

Par "mežā aiz žoga" drīzāk bija par tevi, jo tu te esi tas aprobežotais, kas visu, kas nepatīk, regulāri nodirš. Idiots.

 

Par tiem attālinātajiem darbiem runājot, ja tur izdodas dabūt darbu, tad vienalga ir ievērojami lielākas summas nekā Latvijā, tā kā iemesla nemēģināt nav, ja nu vienīgi lai izpatiktu codez (but who in their right mind would do that?).

Link to comment
Share on other sites

jurchik, ja tev ir tik lielas simpātijas pret mani, ka katrā topikā pirmais tavs posts ir par mani, tad tā arī pasaki. Tevi neviens nenosodīs, ka piedalīsies šonedēļ gājienā.

 

Bravo. Braavo. Vēl pavisam nedaudz un būs jau atkal 13. 

Link to comment
Share on other sites

Codez, valodas barjera tev nav bijusi problēma?

 

Mana runāt prasme angļu valodā ir ļoti viduvēja.

Bet tas netraucē, jo lielākā daļa komunikācijas notiek rakstiski.

Saprotams, ka jāspēj saprast to, ko tev saka un jāspēj salikt domas teikumos arī pašam.

 

Ja tā ir problēma, tad vajag atrast kādu audiokursu, noklausīties un pēc tam kādu angliski runājošu ar ko parunāt (kaut vai aiziet uz Vecrīgu un atrast kādu diskutēt gribošu ārzemnieku bariņu).

Ja lasīšana un rakstīšana ir +- ok, tad runāšanu līdz normālam līmenim var uztrenēt ļoti ātri.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...