Jump to content
php.lv forumi

[PAR] Vērvētāji


goma smile

Recommended Posts

Aye, jautājums ir tāds, ko saņem tie kas tevi sazīmē kaut kādos soc tīklos...

 

Ik pa laikam man uzraksta kāda glauna dāmīte vai noskuvies vīrietis... ar jautājumu vai nevēlos strādāt kaut kādās firmās ar spožiem zināmiem nosaukumiem... Es saprotu to ka tā ir firma kuras uzdevums ir savervēt mani viņu darba vajadzībam... jautājums ir tāds ko viņi saņem...

 

Dzirdēts ir anglijā ka darba devējs par to ka savervē latvijā lēto darbaspēku tai firmai/cilvekam maksā 400 mārciņas mēnesi vai kkas tāds skaitlis ir liels... līdz ar to man pie algas varētu būt kaut 200 kas nav maz...

 

 

vai latvijā notiek kaut kas līdzīgs, no kā un kā viņi pelna... ?

Link to comment
Share on other sites

Firmas outsourcē darbinieku meklēšanu, un, protams, maksā par to.

 

Vai darbinieka alga cieš no tā, ka darbinieku atrod caur kaut kādu firmu - hz. Par laimi, ar programmētājiem ir tā, ka tomēr programmētājs ir izdevīgākā pozīcijā un var atļauties atteikt švaki apmaksātu pozīciju. Zaudētājs beigās paliek firma...

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka kāds uzņēmums maksā summu x mēnesī par atrastu darbinieku. Standarta scenārijs ir fiksēta komisijas maksa par pieņemtu darbinieku un neko sliktu es tur neredzu, jo uzņēmumam tāpat ir jāiegulda krietni resursi, lai atrastu labu darbinieku.

Link to comment
Share on other sites

Anglijā parasti rekrutieris saņem ap 30% un vairāk no darbinieka gada algas. Jo vairāk cilvēku viņi savervē, jo lielāki kompānijai ienākumi.

Ja darbienieks strādā priekš aģentūras, tad tur gan jau kaut ko atvelk.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Parasti ir vienošanās ar klientu par fiksētu summu par atrasto darbinieku, kā arī laika posmu kurā, tas ir jāizdara, ja neatrod, tad naudu nesaņem, kaut vai laiks iztērēts.

 

Cipari par cilvēku var būt no 3 līdz 4 ciparu skaitlim viss atkarīgs, cik sarežģita vakance ir un cik grūti atrast konkrēto speciālistu. Jo lielāks deficīts speciālistam vai ļoti specifiska profesija, jo dārgāk.

Edited by edmunds_medvedevs
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...