Jump to content
php.lv forumi

Laravel programmētāji


ViktorsN

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vienīgā bēda varētu būt par citiem cilvēkiem, kas ieguldīja kkādu savu darbu taisot PR'us utt, bet, ja Taylors apgalvo, ka rakstīts no 0, un, ka vecā versija saglabājas visiem lietošanai tāpat, tad kur problēma - lai visi kopistiski arī attīsta. Tāpat, kā JetBrains ir Intellij IDEA gan enterprise, gan community edition.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgā bēda varētu būt par citiem cilvēkiem, kas ieguldīja kkādu savu darbu taisot PR'us utt, bet, ja Taylors apgalvo, ka rakstīts no 0, un, ka vecā versija saglabājas visiem lietošanai tāpat, tad kur problēma - lai visi kopistiski arī attīsta. Tāpat, kā JetBrains ir Intellij IDEA gan enterprise, gan community edition.

Pirmkārt tas, otrkārt vecā versija no githuba ir dzēsta, eksistē tikai kaut kādi forki. 

 

Trīdā un twiterī bija vairākas pretenzijas, galvenās - kamdēļ dzēst repo, kamdēļ sasmelties idejas open-source-`iski` lai pēc tam uztaisītu privātu produktu. Nudge jau šeit bija, ka uztaisīja open-source, cilvēki adaptēja un pēc tam Otwells paziņoja ka party ir beidzies un tagad produkts ar to pašu name ir closed. 

Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos par šādu uzstādījumu, bet vai varētu būt tā, ka tie, kas lieto Laravel, lieto arī... Apple?

Nebraucu nevienam augumā un saprotu, ka tas var šķist ļoti muļķīgs jautājums. Neslēpšu, ka man nepatīk ne viens, ne otrs, bet citiem abi patīk ļoti. Vienkārši vēlos saprast kopsakarības.

Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos par šādu uzstādījumu, bet vai varētu būt tā, ka tie, kas lieto Laravel, lieto arī... Apple?

 

Nebraucu nevienam augumā un saprotu, ka tas var šķist ļoti muļķīgs jautājums. Neslēpšu, ka man nepatīk ne viens, ne otrs, bet citiem abi patīk ļoti. Vienkārši vēlos saprast kopsakarības.

 

Nope, galīgi nav novērota tāda sakarība.

Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos par šādu uzstādījumu, bet vai varētu būt tā, ka tie, kas lieto Laravel, lieto arī... Apple?

 

Es lietoju apple un ja godīgi tavs jautājums mani aizskar līdz sirds dziļumiem.. kā vispār var salīdzināt Stīva (Dieva) radīto ar kaut kādu plebejisku PHP mēslu. Zini cik daudz vienlaidus alumīnija izmantots Laravel? Necik! Es skatījos! Redzēji tagad iOS force touch? Neko tik ģeniālu tu Laravel neatradīsi. 

 

Es domāju, ka esam draugi. Bet pēc šī, es vispār tevi vairs nepazīstu. Kā cilvēks tu man esi miris. 

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju apple un ja godīgi tavs jautājums mani aizskar līdz sirds dziļumiem.. kā vispār var salīdzināt Stīva (Dieva) radīto ar kaut kādu plebejisku PHP mēslu. Zini cik daudz vienlaidus alumīnija izmantots Laravel? Necik! Es skatījos! Redzēji tagad iOS force touch? Neko tik ģeniālu tu Laravel neatradīsi. 

 

Es domāju, ka esam draugi. Bet pēc šī, es vispār tevi vairs nepazīstu. Kā cilvēks tu man esi miris. 

 

#UMMD!!! xD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Baisi daudz visa kā gatava... Ar valodām sapratu, ka laikam starp pieejamām pakām ir valodu menedžeris, bet sīkāk vēl nepētīju. Varbūt izdosies ar vienu composer rindiņu pielikt klāt iespēju adminā pārvaldīt tulkojumus caur admin interfeisu. 

Link to comment
Share on other sites

Ne nu izmirstoša, ne kā. Jāsaka, ka bieži ir tāda situācija, ka leišiem tulkojumi ir, bet LV un EE nav, tā bija arī pirms 15 gadiem dažādos opensource lokalizācijas projektos. Iespējams, kāda universitāte aktivizējusies uz šo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...