Jump to content
php.lv forumi

Laravel programmētāji


ViktorsN

Recommended Posts

Nu kā kuram, ir saiti, kuriem +100ms ir par daudz.

Piemēram, Google ļoti zemu vērtē lēnas lapas, un ja tev jau tā tur ir kaut kas lēns, tad +100ms = lapas Googlē vairs nav.

 

100ms, pat 500ms nekad nespēlēs tik lielu lomu kā vērtīgs saturs, lapas backlinki.

Ieraksti "mockup generator" google, un pirmajā vietā būs Printful lapa (Yii2, btw), ar 250ms, kaut arī nākošais rezultāts būs ar 150ms

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kādēļ tu mēģīni apgalvot, ka php izpildes laiks nav kritērijs? Es, protams, piekrītu, ka "fast to develop" ir svarīgi, bet tas gluži nenozīmē, ka Laravel ir super labāks par ietvariem tajā sarakstā.

 

 

Dažādiem projektiem ir dažādas prasības. Man pašam īsti nav gadījies nekāds nereālākais scale ar php, bet ņemot vērā tavu pārliecību, varbūt Tu varētu pastāstīt, nevis par Yii vs Laravel, bet gan par to projektu ar Laravel - cik komandā ir cilvēku; kādi serveri; requestu daudzumu; koda performanci; izaicinājumiem; kādēļ Jūs izvēlējāties Laravel, nevis jebkuru citu X frameworku; utt.

Edited by Pats Toms
Link to comment
Share on other sites

Es ar programmēšanu esmu vairāk saistīts no biznesa puses, ne tehniskā izpildījuma. Un no šīs puses tiešām ir ārkārtīgi mazsvarīgi - 25, 100, 250, 400ms. Protams ir interesanti nosist rādītājus uz leju, bet at the end of the day tas parasti neatmaksājas. Ja kaut kas darbojas par lēnu, tad praktiski vienmēr manā pieredzē vainīgs ir ne jau freimworks kas ticis lietots, bet neapdomīgas darbības ar datubāzi. Daudz kvēriji, slikti indeksi.. utt.

Edited by codehighriga
Link to comment
Share on other sites

[..] vienmēr manā pieredzē vainīgs ir ne jau freimworks kas ticis lietots, bet neapdomīgas darbības ar datubāzi. Daudz kvēriji, slikti indeksi.. utt.

 

Yep, freimworks var būt ar 1ms overheadu, bet ja līkas rokas viņu darbina, tad nekas nelīdzēs. Ja projekts nav spējīgs dzīvot, tad neviens freimworks nepalīdzēs...

Link to comment
Share on other sites

Laravel un Yii ir radikāli savādāks, sākot no koda, turpinot ar dokumentāciju, community, projektiem un autoriem, droši vien arī to, ka daudz kas no tā, kas Yii ir Yii, Laravelī ir komponente. Labāk nesalīdzināt - man personīgi ātri uznāk depresija, ja salīdzina. Vienkārši, jāpārslēdz domāšana.

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

briedis, 2 mēn intensīvi strādājot ar Yii2, ir tādas jocīgas sajūtas. Viens ir tas, ka pirms tam biju skeptisks par šo produktu, bet praksē nav bijis neviens brīdis, kad es uzskatītu, ka eju nepareizā virzienā.

 

Par Laravel - kā cauri ērkšķiem. Saprotu, ka nespēju uztvert filozofiju. Bet nu redzēs.

Link to comment
Share on other sites

briedis, 2 mēn intensīvi strādājot ar Yii2, ir tādas jocīgas sajūtas. Viens ir tas, ka pirms tam biju skeptisks par šo produktu, bet praksē nav bijis neviens brīdis, kad es uzskatītu, ka eju nepareizā virzienā.

 

Par Laravel - kā cauri ērkšķiem. Saprotu, ka nespēju uztvert filozofiju. Bet nu redzēs.

 

gandrīz 2 gadus jau intensīvi strādāju ikdienā ar yii2 un vnk besī.

Besī, ka nav routings ar aliasiem,

besī, ka nav route grupas, kad ir šausmīgi ērti piekabināt middleware, route prefiksi

besī, ka nav middleware,

besī, ka nav normāls inejctions (metodēm, piemēram),

besī, ka nav foršas (sintakses) migrācijām,

besī, ka nav forši komandrindas rīki (konsoles komandas), 

besī, ka nav iebūvētas rindas apstrādes (sync, database draiveri),

besī, ka nav failu draiveri (lokāli piemēram raksta diskā, produkcijā S3 pamainot vienu config rindiņu),

besī, ka nav .env ērta konfigurācija,

besī, ka nav service provideri (kur sakonfigurē ārējās atkarības, piem, Mailchimp, Facebook API, etc)

besī sarežģītais query builderis,

besī, ka nav soft delete iebūvēts modeļiem,

besī, ka phpunit nestrādā out-of-box,

besī, ka nav dd() (Symfony dumper) vai kāds cits jēdzīgs dumperis

 

Varētu vēl paturpināt :) Labāk pastāsti, kas Yii Tev liekas ērtāk, nekā Laravelā, varbūt varu palīdzēt...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...